katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Cykloservis č. 9 na pultech od příštího týdne

thumb_57x80_Cykloservis 9 titulka.jpg(2773KB)Obsah čísla 9 Cykloservisu, které bude na pultech prodejen s cyklistickým a sportovním zbožím v příštím týdnu.

Pokud vás zajímá, jaké bude zdražení a jestli vůbec dojde ke zdražení jízdních kol se vstupem do Evropské Unie a v souvislosti s antidumpingovým opatřením, tak si jistě se zájmem přečtete dlouhý rozhovor s Martinem Havlenou, majitelem firmy Universe Agency, která na náš trh dodává kola Author.

Doping je slůvko, které ve spojitosti s dnešním sportem je stále frekventovanější. Ale co to je vůbec doping? Jaké jsou vůbec možnosti vyhnat své výkony nepřirozenou cestou? Jaké může mít doping následky na lidský organizmus? To všechno se dozvíte od MUDr. Jana Hnízdila, odborníka na otázky dopingu. V našem čtyřdílném seriálu, jehož první část začíná v čísle 9 Cykloservisu, vás provedeme nejen anaboliky, krevním dopingem a podobnými záležitostmi, ale podíváme se i na absolutní novinku, na genový doping. Po přečtení našeho seriálu budete rozhodně poměrně slušně vybaveni znalostmi o dopingu, takže při čtení nejrůznějších článků, i bulvárních, budeme mít přehled o tom, co všechno se sebou musí sportovec provést a co i riskuje, pokud bere třeba jakési EPO.

I v loňském roce mnozí ze čtenářů vystřihovali kupón, za který mohli vyhrát horské kolo Author v ceně 35.000 korun. Kdo kolo vyhrál a jak se zde také dozvíte.

Zkuste to bez duše se jmenuje povídání o bezdušových pneumatikách. Mimo základních informací, výhodách a nevýhodách tohoto zatím netradičního obutí jízdního (horského) kola, zde naleznete i přehled dovážených modelů do naší republiky se základními parametry.

Testy kol jsou v Cykloservisu vždy očekávané. Tentokrát jsme mučili stroje od Meridy (Sport 300), Wiliera (Escape) a také novinku na trhu Brave (Machine 99).

Lahůdkou je tentokrát rubrika Kolo z lidu. K dispozici jsme měli titanovou silniční mašinu Colnago. Dost skvělý kousek na to, abyste se nad čtením možná i poslintali.

Pokud hledáte ten správný plášť na svou novou bikovou sezónu, tak si přečtěte porovnání plášťů Hutchinson Python Airlight aPanaracer SpeedBlaster. V opravdu podrbném testu, který jsme vytvořili po skutečně dlouhodobé jízdě na těchto pláštích se dozvíte opravdu vše co potřebujete vědět, pokud si tyto modely zvolíte.

No a nechybí další pravidelné rubriky a třeba ani povídání o bikování v Rakousku nebo článek o neuvěřitelném kolu postaveném z papírové lepenky a další informace.

To vše se dočtete za pouhých 12 korun, pokud si zakoupíte Cykloservis číslo 9 v některé cyklistické nebo sportovní prodejně. N pultech by se mělo objevit od 10. května.

datum: 29.04.04 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign