deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Cykloservis č.3 přichází do prodeje

Od 15. února si můžete v cyklistických prodejnách a novinových stáncích koupit již třetí letošní vydání časopisu Cykloservis. Pokud vám ho nepřinese až do schránky vaše krásná listonoška nebo sličný listonoš - muž s koženou brašnou. Hlavně ho prosím neodstřelte ...

Ve třetím vydání jsou samozřejmě tradiční testy. Krásné KTM Scarp, který jsme proháněli po Alpách. Milovníky ocele asi bude zajímat test cyklokrosového Ritchey Swiss Cross. Ono se už vlastně o cyklokrosových kolech asi nedá hovořit, protože řada lidí si takováto kola pořizuje místo tradičnějšího horského kola. Zvláště ti, kteří chtějí po lese lítat stovkou. Pro dámy tu máme krásného Authora Pegas. Velmi příjemné kolo za příjemnou cenu. I když jsme měli na sedle uložené něco zcela jiného než dámy, přesto jsme ho projeli důkladně a nepřekáželo nám to. A nesmíme zapomenout na skvělé kolo Cube Stero. Na něm jsme si fakt užili.

Také vám ukážeme, že když jste v lese, píchnete a nemáte ani náhradní duši ani lepení, uděláte na duši uzel a jedete. Nevěříte? Věřte a přečtěte si to. Milovníci historie jistě osloví velký materiál o historii odpružení kol. Ukážeme vám historické AMP nebo Tomaca a další lahůdky, nad kterými nejen znalcům, slza z nosu ukápne. Představíme vám také modelovou řadu kol Salsa, nějaké to elaktrokolo a další věcičky, které jsme testovali a po kterých třeba zatoužíme. Víte dobře, že vám ukazujeme jen to, co stojí za to, co by vás mohlo zajímat.

A představte si, že tohle všechno je zase jen za 12 korun.

 

Předplatné si můžete zajistit tady

 

datum: 10.02.16 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign