Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Cyklo Emap

V centru dění, a přece v klidu

Cyklistická prodejna Cyklo Emap v pražské Písnici leží na pomezí Modřanské rokle a spojnice k Točné, je tedy přesně v „centru bikového dění“. Zdejší vyhlášená lokalita nabídne ideální terén jak pro ostřílené borce, tak i pro hobby bikery, silničky jihozápadně od Prahy pak poskytnou příjemné svezení také pro silniční kola. Všechny zmíněné cyklistické komunity potřebují perfektní servis a zázemí, které právě Cyklo Emap dokáže poskytnout. Z hlediska cyklistické vytíženosti leží v ideální lokalitě, ovšem poloha mimo ruch velkoměsta současně umožní příjemné nakupování s naprosto bezproblémovým parkováním. Nemalou výhodou je také možnost vyzkoušení kola při výběru, a to nejen v přilehlých uličkách s prakticky nulovým provozem, ale i v terénu.

Cyklo Emap cykloobchod

Filosofie prodejny Cyklo Emap je postavena především na nadstandardních službách a profesionálně vyškoleném personálu. Příjemný pocit z nakupování dokresluje také dokonalé prosvětlení veškerých prodejních prostor denním světlem a ideální přístup ke všem vystaveným kolům.

Že holé bílé stěny nebudou pro cyklistickou prodejnu tím pravým, si byli majitelé vědomi od samého začátku, a protov jednotlivých koutech prodejny vznikly stylizované skály, které velice pěkně dokreslují širokou nabídku horských kol. Luxusní kožená sedací souprava zde ale není pouze pro image, jejím úkolem je poskytnout příjemné zázemí nejen při čekání na servis, ale i při samotném výběru kola a vybavení. Možnost konzultace svých požadavků a představ je totiž klíčová pro následný skutečně správný výběr, takže nechybí dostatek prostoru pro rozložení katalogů a porovnávání konkrétních nabízených modelů.

Cyklo Emap maloobchod

Pilíře prodeje zde tvoří především značky Author a Merida. Přes sezonu je na prodejně přítomno přes tři stovky kol (!!!) a další jsou pak připravena v přilehlém skladu. Prodejní plocha čítající celých 350 čtverečních metrů poskytuje skutečně dostatek prostoru, který je ovšem beze zbytku vyplněn. Z textilu a doplňků zde zákazník nalezne značky Northwave, Craft, Giro, Bell, Camelbak a mnoho dalších.

Cyklo Emap cyklistický obchod

Zdejší servis je vyhlášený svou precizností, ostatně veškerý personál se může pochlubit dlouholetým působením v oboru. Zkušenosti jsou vždy alfou a omegou nabízených služeb a pražský Cyklo Emap staví především na nich. Všechny zmíněné aspekty se zkrátka starají o maximální spokojenost zákazníků, kteří se sem vracejí. Díky poloze v centrální části pražské Písnice, v těsné blízkosti autobusové zastávky linky 113 K Březině, nelze prodejnu Cyklo Emap minout.

 

Cyklo Emap

K Vrtilce 317
Praha 4 - Písnice
e-mail: obchod@emap-praha.cz
Tel.: +420 261 911 452
Mobil: +420 721 414 810

 

Otevírací doba:

Pondělí 10:00- 18:00

Úterý 10:00 - 18:00

Středa 10:00 - 18:00

Čtvrtek 12:00 - 20:00

Pátek 10:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 14:00

(od listopadu do února je v sobotu zavřeno)

datum: 21.07.12 - kategorie: Maloobchod

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Filosofie prodejny Cyklo Emap je postavena především na nadstandardních službách a profesionálně vyškoleném personálu. Příjemný pocit z nakupování dokresluje také dokonalé prosvětlení veškerých prodejních prostor denním světlem a ideální přístup ke všem vystaveným kolům.

    20.06.13, 09:55:09
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign