deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Čti si a vyhraj kolo za 35.000 Kč

Chcete celkem snadno přijít si ke kolu za 35.000 Kč? Stačí si číst Cykloservis, pořídit si nůžky a vystřihovat kupóny. Nic složitého, činnost velmi jednoduhá. A na jejím konci třeba právě vás čeká výhra v podobě pěkného kola s karbonovým rámem Author Modus.

Kolo má rám 3. generace. Je to opět výsledek spolupráce značky AUTHOR s průmyslovým designérem Ing. Pavlem Sajtákem. Tvarově je rám opět dominantní, podobně jako např. rámová platforma A-RAY nebo Cross, prohnutý tvar horní rámové trubky, která plynule přechází v sedlové vzpěry. Více e o kolo můžete dozvědět na oficiálních stránkách zde www.author.cz.

Podmínky soutěže jsou doslova tradiční. Počínaje třetím letošním vydáním Cykloservisu v něm začneme otiskovat očíslované kupóny. Abyste měli šanci kolo vyhrát, podmínkou je sbírat kupóny a na konci roku nám všech dvacet kupónů zaslat. Samozřejmě každý jiný, s jiným číslem. Může se ale přihodit, že některé vydání Cykloservisu neseženete. V tom případě minimálně ve třech vydáních Cykloserevisu otiskneme kupón s žolíkem, kterým můžete nahradit jakýkoliv očíslovaný kupón. Maximálně ale jen tři.

Pokud nasbíráte všech dvacet kupónů, na začátku příštího roku nám je zašlete do redakce a už budete jen čekat, jestli budete vylosováni mezi deset finalistů, mezi kterými se rozhodne o tom, dko kolo získá. Ale o tom všem se blíže dočtete na konci roku 2013.

modus_author

datum: 17.12.12 - kategorie: Soutěže
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign