Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Co je to za kolo?

thumb_56x80_www.jpg(2542KB)Chcete vyhrát předplatné Cykloservisu po ČR nebo Slovensku zdarma do konce letošního roku? Potom vám stačí maličkost. Napište značku a model (bez číselného označení) zobrazeného kola, které jsme však náležitě rozmazali (např. Author – Sovereign). Napovíme vám, že se jedná o známou značku, kterou rozhodně naleznete v našem katalogu ikola v levém sloupci těchto stránek.

Odpověď pošlete e-mailem na adresu cyklokviz@seznam.cz nejpozději do středy 26. března do 23.00 hodin. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho, kterému budeme Cykloservis zasílat.

A nezapomeňte pravidelně sledovat tyto stránky Cykloservisu. Bude zde více soutěží a u některých bude záležet na rychlosti odpovědi. Pokud se tedy třeba připojíte někdy o půlnoci a budete vědět odpověď na otázku, kterou zde naleznete a jako první nám odpovíte, můžete vyhrát hodnotnou cenu.

datum: 22.03.03 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign