Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

CicloPuls CP 12L

CicloPuls CP 12L

CicloPuls CP 12LNovinka v nabídce společnosti Pell´s, pulsmetr CicloPuls CP12L poskytne sportovci během tréninku prakticky všechny důležité tepové údaje. Krom toho je plně odolný proti vlhkosti, které se mu během výkonu na potící se pokožce či na řídítkách kola dostane dost a dost. Při druhé variantě oceníme ideální velikost znaků na dvouřádkovém displeji, jenž přinese přehled o aktuálních údajích. CicloPuls CP12L disponuje dvanácti funkcemi. Jednak pracuje jako klasické hodinky se stopkami, datem a budíkem, v tepových funkcích pak najdeme aktuální, průměrný a maximální tep či spotřebu kalorií.

Podle vlastních tělesných parametrů si lze nastavit horní a dolní tepový práh. Abychom se při tréninku pohybovali v optimálním tepovém pásmu, disponuje pulsmetr při překročení tepových hranic nejen optickým, ale hlavně i zvukovým upozorněním. Při závodě je však lepší signál deaktivovat, protože není příliš žádoucí soupeře pípáním informovat o tom, že se právě pohybujeme v anaerobním pásmu na hranici kolapsu... Temperamentnější rádoby sportovci, které by naopak pípání při každém zastavení na kochačku či pivo vyloženě rozčilovalo, však jistě také velmi rychle najdou postup, jak zvukový signál zrušit.

K dalším potřebným funkcím patří měření až šestnácti mezičasů, aniž bychom museli zastavit stopky, což využijeme při okruhových závodech. Sportovci, kteří to se svým tréninkem myslí opravdu vážně, ocení možnost po každém švihu zobrazit dobu strávenou v jednotlivých tepových zónách. Pulsmetr také dokáže vzhledem k zadaným datům, mezi něž patří pohlaví, váha, věk a aktivita, přepočítat spotřebované kalorie a dokonce i informaci o spálených tuků. Pro měření kalorií je však nutné, aby běžely stopky. Při podzimním testování, kdy se brzy stmívá, jsme také ocenili možnost podsvícení displeje. Pokud nyní na základě všech uvedených funkcí odhadujete cenu přístroje v řádu několika tisíc korun, můžeme vás potěšit velmi příznivou cifrou 890 Kč.

www.pells.cz

datum: 14.12.09 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign