katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Ceny? V hodnotě 777.000 Kč ........

Již druhým rokem mají cyklisté možnost ověřit si svoji výkonnost účastí na některém ze závodů maratonské série, kterou podporuje společnost Progress Cycle, a. s., distributor významných světových značek z oblasti cyklistiky a zimních sportů. Pro sezónu 2007 se generálním partnerem stala Poštovní spořitelna, a. s., která v minulém ročníku patřila mezi hlavní partnery.
Poštovní spořitelna Maraton Série bude v nové sezóně složena z 10 závodů pořádaných v Čechách, na Moravě, ale i na Slovensku. Za dokončení každého ze závodů (prezentace ve výsledcích, čas, umístění) získává závodník virtuální lístek do finálové tomboly o zajímavé ceny. Znamená to tedy, že kolikrát závod dokončí, tolikrát se zvýší jeho šance na výhru při závěrečném losování. To proběhne při vyhlašování výsledků celé série na listopadovém závodě Giro Winter Trans Brdy v Letech u Prahy, kdy bude vylosována hlavní cena - jízdní kolo RAVO Racing Team Carbon v hodnotě 50 000 Kč. Celkově budou v sérii vylosovány ceny v hodnotě neuvěřitelných 777 000 Kč!
Poštovní spořitelna Maraton Sérii zahájíme 8. května 2007 v autokempu Obora u Brněnské přehrady na Starobrno Fríí…! Tour, kde závodníci své síly na třech trasách: HOBBY - 30 km s převýšením 410 m (start v 11:30), dále pak MTB - 55 km s převýšením 1280 m (start v 10:30) a silniční - 100 km s převýšením 920 m (start v 11:00).
Kromě závodního adrenalinu Vás bude čekat řada zajímavých doprovodných akcí. Samozřejmě nebude chybět stánek firmy Progress Cycle, kde uvidíte testovací kola Giant, Ravo a Amulet. Budete si zde moci vyzvednout Produktový katalog 2007, pokud jej ještě náhodou nemáte. A na ty, kteří dorazí do dějiště závodu s Maxkartou Poštovní spořitelny, čeká překvapení.
Více informací o závodech Poštovní spořitelna Maraton Série naleznete na www.progresscycle.cz
datum: 02.05.07 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign