Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Cena na ISPU pro svítilnu Fenix

Žhavou novinkou v nabídce cyklosvítilen značky Fenix je čerstvý držitel prestižního ocenění sportovního veletrhu ISPO, kompaktní model BC30R vybavený OLED displejem. Díky dvěma moderním LED Cree poskytuje tato nabíjecí svítilna světelný výkon až 1600 lumenů a dosvit 155 metrů.

 

Výkonná nabíjecí cyklosvítilna Fenix BC30R poskytne špičkové osvětlení na večerní tréninky a vytrvalostní závody, ocení jí také běžní cykloturisté, kteří kladou důraz na bezpečnost ve zhoršených světelných podmínkách. Porotce letošních ISPO Awards zaujalo moderní řešení cyklosvítilny s OLED displejem: „Možnost vidět během jízdy na displeji zbývající čas svícení je výtečná pomoc při plánování nočních jízd,“ vyjádřil se Dr. Eckehard Moritz, CEO mnichovské Innovationsmanufaktur GmbH. V odůvodnění přidělení ceny porota oceňuje i unikátní systém Dual Distance Beam, který umožňuje vidět do míst, která jiné cyklosvítilny neosvítí. Vyzdviženo je také snadné ovládání spínačů a design žebrovaného povrchu svítilny umožňující její efektivní chlazení.

Cyklosvítilna je osazena dvojicí moderních LED Cree XM-L2 T6 s teplejším odstínem světla, které umožňuje věrnější zobrazení barev v přírodě. Kromě čtyř standardních světelných režimů cyklisté můžou využít nejsilnější krátkodobý režim BURST s 1600 lumeny. Ten najde uplatnění v nejextrémnějších terénech nebo například v případě zastavení a nutnosti průzkumu terénu kvůli táboření. Cyklosvítilnu lze z držáku snadno vyjmout a použít také coby vysoce výkonnou ruční svítilnu. Nejúspornější Eco režim přináší stále velmi slušný světelný tok 100 lumenů a především úctyhodnou výdrž přes 20 hodin nepřetržitého svícení. Nabídku režimů potom kompletuje volba blikání, které je využitelné třeba coby signalizace v nouzových situacích. Energii diodám dodává dvojice vestavěných li-ion akumulátorů o celkové kapacitě 5200 mAh, které lze snadno dobíjet pomocí micro-USB portu vestavěného na spodní straně svítilny.

Tělo svítilny je vyrobeno z vysoce odolného leteckého duralu, bez problémů odolá pádům z minimální výšky 1 metru, funkčnost není narušena ani při silném dešti, vodotěsnost je garantována dle standardu IPX-6.

Cyklosvítilna Fenix BC30R je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je 3 999  Kč včetně DPH.

 

 

 

datum: 25.06.15 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign