deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Cannondale SIX 13

Jsou rámy tuctové, normální, lepší, skvělé, vynikající a ty, na které se těší i redaktor Cykloservisu, ač má možnost během roku sedět na opravdu skvělých kouscích všemožných značek. Ale těšení samozřejmě neznamená, že se rám zařadí ještě nad ty vynikající. To ukáže až testovací jízda, kterých absolvuje redaktor Cykloservisu několik desítek za rok.

Mezi kousky, ne které jsme se opravdu těšili rozhodně patří Cannondale SIX 13, který se letos dostává do běžného prodeje a není tak poprvé určen jen týmovým jezdcům v čele Gilbertem Simonim, dvojnásobným vítězem Giro d’Italia. Ostatně, na SIX 13 jsme ho mohli vidět i na kriteriu na Václavském náměstí.

Gilberto Simoni na SIX 13 v Praze

 

Když si redaktor Honza vyzvedl dnes po osmé hodině ráno SIX 13 od dovozce, neodolal. Se vším praštil, hodil na sebe cyklistické oblečení a už ho v redakci nikdo neviděl. Sotva jsme za ním stačili vyběhnout, abychom udělali alespoň nějaké fotky do začátku.

A toto už jsou nožky Honzy. Mimo SIX 13 ještě testuje tretry Pearl Izumi. Na vyjížďku si naplnil dvě velké flašky....to ho dnes v redakci asi neuvidíme, to bude dlouhá vyjížďka.

 

A kdo chcete vědět více o tomto pěkném karbonovém rámovém kousku za bratru sedmdesát tisíc více, těšte se na Cykloservis č. 17, na kterém právě pracujeme a které bude v prodeji od 12. října. Honza vám v něm sdělí své určitě bohaté dojmy.

FSA řídítka se speciálních úchytem na computer. tato výbava rámu je samozřejmě individuální. 

 

Sada čísel na zadní vidlici říká, kolik má tento rám patentů

 

Pěkný zadeček

 

datum: 27.09.04 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign