deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Camelbak Mule

Camelbak MuleModel Mule k nabídce značky Camelbakjiž neodmyslitelně patří a nebáli bychom se jej dokonce nazvat legendárním. Díky svému provedení, spojujícímu relativně úzký profil s dostatečnou přepravní kapacitou, je mezi ryze cyklistickými modely jedním z nejuniverzálnějších. Vnitřní úložný prostor o objemu 12,5 litru totiž dokáže bez problémů pojmout vybavení na celodenní ježdění v terénu, a to včetně dostatečné ochrany převážených věcí, třeba i fotoaparátu či menší kamery.

O kvalitě propracování jednotlivých detailů snad ani není nutné se v případě značky Camelbak rozepisovat. Polstrovaná záda optimálně rozkládají tlak mimo páteř a zároveň se snaží nezamezit ventilaci. Velice spokojeni jsme byli s atypickým provedením horního uchycení hlavních popruhů, které dovoluje jejich ideální přizpůsobení ramenům. Připomínky nemáme ani k bedernímu a hrudnímu pásu s širokým rozsahem nastavení. Hodně nadstandardním je rozsah vertikálního posunu hrudního pásu v rozmezí patnácti centimetrů, díky němuž si batoh jednoduše přizpůsobí jedenapůlmetrová bikerka i dvoumetrový habán. Právě v případě takovýchto zdánlivých drobností jsou dobře vidět mnohaleté zkušenosti značky Camelbak.

Camelbak MuleCelkovápevnost a tedy i odolnost konstrukce batohu jsou na vynikající úrovni. Přístup k třílitrovému rezervoáru, jehož objem je pro celodenní ježdění hodně praktický, je bezproblémový. Umístění do samostatné komory nejblíže k zádům navíc chrání páteř jezdce při pádu. Pouze dolívání nápoje je oproti některým menším modelům značky trochu zdlouhavější. Dokonale funkční náustek s uzavíráním je již pro značku charakteristický.

Členění kapes je maximálně praktické, stejně tak pevné zipy s nezničitelně se tvářícími jezdci. V praxi jistě bude často využit i objemný přepravní prostor mezi hlavní komorou a čelní kapsou, jenž dokáže pojmout třeba i holenní chrániče. Nechybí kapsička na MP3 přehrávač, poutko na uchycení blikačky ani reflexe. Batohu Camelbak Mule zkrátka není co vytknout. Jeho cena je 1 799 korun a nabízen je ve čtyřech barevných kombinacích.

(kad)

Plusy: univerzalita, zpracování, provedení popruhů

Minusy: nenalezli jsme

datum: 26.04.11 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign