Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Bunda Author Active

Jednou z novinek letošní kolekce cyklistického textilu značky Author je větrovka Active. Klasický střih s prodlouženými zády respektuje požadavky pro sportovní jízdu, s níž souvisí výrazně předkloněný posed. Totéž respektuje i dostatečně dimenzovaná délka rukávů či protiskluzová úprava spodního lemu.

Author Active

Jako základ bundy posloužil ultralehký materiál LTC Ribstop, nabízející dokonalou ochranu proti profouknutí a současně vodoodpudivou úpravu. Že zde byl kladen důraz na ochranu před větrem a nikoli na nepromokavost, dokládají boční černé panely a spodní pruh na rukávech z vysoce elastické lycry. Ta se podílí nejen na příjemném usazení na těle, ale také na zvýšené celkové prodyšnosti. Právě boční panely bundy jsou zárukou, že se ani při sportovnější jízdě nebude uživatel zbytečně potit.

bunda Author Active

Spokojeni jsme byli sprovedením límce i s úzkým pružným olemováním rukávů okolo zápěstí. I když u rukávů by nám nevadilo, kdyby byly o něco užší a lépe by tak obepnuly paže. Pochvalu zaslouží zpevněné podložení zipu proti profouknutí, jež je zárukou bezproblémového zapnutí či rozepnutí. Kdo někdy zažil pruh materiálu zaseklý do jezdce zipu v ten nejnevhodnější možný okamžik, ten zde použitou úpravu uvítá. Příjemnou maličkostí je i celkem rozměrná zádová kapsa, jež u větrovek rozhodně nebývá standardem. Překrytí jejího vodorovného zipu je navíc vyřešeno proužkem reflexního materiálu. Prvky s funkcí odrazky pak nechybí ani v bočních švech či vzadu pod kapsou, kde tvoří efektní grafiku, doplněnou logem Author Safety Wear. Bezpečnostní funkci bundy pak samozřejmě podtrhuje i její výrazná žlutozelená barva.

Cena větrovky Author Active je od 1 095 korun.

(kad)


Plusy: celková prodyšnost, rozměrná kapsa, reflexe


Minusy: šířka rukávů

datum: 12.07.12 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Jednou z novinek letošní kolekce cyklistického textilu značky Author je větrovka Active. Klasický střih s prodlouženými zády respektuje požadavky pro sportovní jízdu

    20.06.13, 10:01:46
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign