katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Bulvárek - Squash

thumb_80x60_vokolek.jpg(1897KB)Sezóna skončila, skončily i výstavy a předváděčky. Nastal čas relativního klidu i pro dovozce. Mnozí z vlivných lidí kolečkářského byznysu se sešli v Praze ve sportovním areálu Hamr, aby se již tradičně utkali ve squashi. Společnost se sjela více než pestrá. Author v čele se svým šéfem Martinem Havlenou, Merida v podobě českého zástupce Petra Vaňka, Michal Vokolek (Cannondale), Luboš Lom (Northwave a Briko), Petr Kubášek a Lukáš Richter (Trek), freerider a trialista Spaceman, zástupce firmy Red Bull, Milan Jurka (Sensor, Continental atd.), zástupci Amuletu, Dušan Lipár (ID Sport), Jaroslav Výborný (Superior) a další. Nakonec jsme si nechali Michala Dvořáka, někdejšího klávesistu skupiny Lucie, kterého jsme také vzali do party (když tak umí dobře na klávesy, proč ne). Přijel se z Olomouce podívat i Ivan Macháček ze Shimana, kterému to nedalo alespoň na koukanou, když den před turnajem dobral antibiotika. Mezi diváky se objevil i Rudolf Žák z Amuletu. Příště prý taky půjde do trenek. Ti nejlepší museli sehrát během pěti hodin až dvanáct zápasů. Turnaj tedy více než náročný. Nakonec se jako nejlépe připravený ukázal opět Lukáš Richter před Jaroslavem Výborným (ten prý před turnajem denně trénoval) a třetím Dušanem Lipárem. Další pořadí: 4. Milan Jurka (Ultrasport), 5. Michal Kubánek (Katmar), 6. Martin Havlena (Author), 7. Petr Kubášek (Bretton).

Na forografii diskutuje během turnaje Luboš Lom (sedící) s Michalem Vokolkem. Cykloservis dopadl dost špatně... tak špatně, že se o tom ani nebude psát.
datum: 29.11.03 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign