Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Bujará Úpice

BUJARÁ ÚPICE ZAKONČÍ BAJKOVOU SEZÓNU V JESTŘEBÍCH HORÁCH

(tisková zpráva pořadatele akce)

Již čtrnáctou bajkovou sezónu mají za sebou Jestřebí hory. Po čtrnácté se totiž letos jel Středeční pohár horských kol, který je nejdéle organizovanou soutěží v regionu. V posledních letech se k němu přidal také Ratibořický maratón a Festival cyklistiky s pohárovým maratónským závodem Apache Jestřebí hory, které se jezdí v dubnu, respektive červnu.

A jak je již několik let zvykem, bajkeři z Podkrkonoší zavírají sezónu ve velkém. V sobotu 17. října se v úpickém sále Juta uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků Středečního poháru, na které naváže podzimní vydání populární akce Bujará Úpice.

Oficiální část začíná v 17 hodin a je přístupná závodníkům a jejich doprovodu. Kromě ocenění nejlepších závodníků poháru se budou předávat také ceny vítězům Poháru mládeže královéhradeckého kraje, promítat filmy z leošního ročníku poháru a Ratibořického maratónu a také losovat závodnická tombola.

Pro veřejnost bude sál otevřen od 19.30 a hudební produkce začne o půl hodiny později. O hudební produkci se postarají 4 kapely, které vystoupí v tomto pořadí –
HF Band (Úpice a okolí), Papaya Tyrkys (Hronov), Groteska (Dvůr Králové nad Labem) a Konec Konců (Vrchlabí). Večerem provází Ondřej Pokorný.

Vstupné je lidových 79 Kč, občerstvení je zajištěno, o zábavu a bujaré veselí se postaráme všichni společně.

Pedálu zdar!

ceny2

 

plakat

 

ceny3

datum: 13.10.09 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign