deluxe-cycling
katalog_elektrokola

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_duben_2019

Brýle pro Paola

Bývá pravidlem, že nejnovější a nejlepší výrobky se prezentují na hvězdách sportovního pole, v našem případě profesionálního pelotonu. Už méně časté je, aby se dokonalý produkt prezentoval na pomocnících, na domesticích. Na mužích, kteří mají obrovskou výkonnost, snáší bolest možná větší než hvězdy a hvězdičky, kterým mají pomoci k tomu, aby se na konci závodu postavili na pódium.

Paolo Tiralongo z týmu Astana je rozhodně výjimečná postava mužů „v pozadí“. Kdo sledoval v minulých letech například Tour de France, zíral nevěřícně na pekelné tempo, které rozjel do kopců pro svého lídra Contadora, aby tím „očesal“ ty, kteří do špice pelotonu v kopcích nepatří. Na Contadorovi už bylo jen dílo dokončit a vyjel na kopec jako první. Letos byl Tiralongo přidělen jako domestik pro Romana Kreuzigera. A pomáhal tak skvěle, že několik etap byl dokonce v celkovém pořadí před Romanem a jednu etapu i sám vyhrál.

paolo_tiralongo_sh+

Je jasné, že i profesionální domestik musí být vybaven tím nejlepším. Pro Paola Tiralonga taky byly vyvinuty cyklistické brýle SH+, v nové řadě RG 4720, které jsou uzpůsobeny nejen pro jeho potřeby, ale i pro ostatní sportovce. Perfektně chrání, jsou lehké a mají svěží design. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které umožnily jejich velmi nízkou hmotnost 26 gramů. Mají také nastavitelný nosník a zorníky disponují protimlžící povrchovou úpravou. Cena brýlí se pohybuje v obchodech kolem 2.190,- Kč. I vy tedy máte možnost dívat se na svět kolem sebe přes zorníky, jaké používá Paolo, který si svou popularitou nezadá s těmi, na které bylo ukázáno, že budou vyhrávat.

 

paolo_tiralongo_sh+_bryle

 

paolo_toralongo_sh+_domestik

datum: 08.06.12 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] Replica Rolex

    Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které umožnily jejich velmi nízkou hmotnost 26 gramů. Mají také nastavitelný nosník a zorníky disponují protimlžící povrchovou úpravou.

    20.06.13, 10:40:56
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign