katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Brýle 3F Air Fighter II

Názevmodelu značky 3F je všeříkající, velká plocha zorníků má za úkol účinně bojovat s větrem. Zařazení do kategorie „Sport Racing“ předurčuje tyto brýle s kódovým označením 1290 pro čistě sportovní využití, od cyklistiky až třeba po běžecké lyžování či běh. Cenovka 648 korun pak odpovídá celkové velice dobré kvalitě zpracování.

Brýle 3F Air Fighter II

Základem testovaných brýlí je standardně řešený centrální nosník, tvarově plynule přecházejícíve sklopné nožičky. Charakteristická je zde o něco větší šířka provedení, která společně s vysokou pružností materiálu předurčuje tento model především pro uživatele se širším obličejem. V opačném případě totiž nejenže brýle nesedí na hlavě ideálně, ale i prohnuté bočnice nad ušima trochu odstávají. Pokud má někdo spíše zploštělý tvar obličeje, model 1290 nebude tím pravým, naopak v případě celkově kulatější hlavy bude usazení brýlí naprosto dokonalé.

Kvalitnípolykarbonátová skla jsou zárukou odolnosti vůči mechanickému poškození. Jejich uchycení je na stranách klasické, tedy zasazením do obruby, uprostřed jsou pak zorníky jištěné šroubkem. Celková pevnost je naprosto bezproblémová, což platí také v případě sklopných nožiček, vybavených protiskluzovým zakončením. Ideálně je umístěn nánosník s gumovou kontaktní plochou, jeho rozevření pak usazuje brýle do optimální výšky na obličeji. Naprosto jedinečná je však možnost úpravy sklonu kontaktních ploch nánosníku ve dvou přednastavených polohách. To umožňuje poměrně výraznou výškovou korekci brýlí.

Barva, kombinující výraznou zelenou se zrcadlově modrou vnější úpravou skel, je trochu výstřední, nicméně v nabídce jsou tytéž brýle také v o něco elegantnějším bílém provedení, a to pod kódovým označením 1291. Zatmavení zorníků s kouřovým efektem je ideální především do skutečně slunečného počasí, o čemž vypovídá také sluneční filtr kategorie 3.

(kad)

 

 

 

datum: 11.06.12 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] Replica Rolex

    Kvalitnípolykarbonátová skla jsou zárukou odolnosti vůči mechanickému poškození. Jejich uchycení je na stranách klasické, tedy zasazením do obruby, uprostřed jsou pak zorníky jištěné šroubkem.

    20.06.13, 10:31:40
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign