cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Brašnička pod sedlo BBB Combipack

Silniční cyklisté se dělí na dvě kategorie, na ty, kteří nechtějí vozit na svém kole nic. Žádnou brašničku, žádnou pumpičku (tu si strkají do kapsy dresu), žádnou rezervní duši (tu si strčí do druhé kapsy dresu). Chtějí mít kolo holé. Mají názor, že cokoliv zbytečného by jim kolo hyzdilo. Zřejmě nějaké mentální pozůstatky jejich závodní minulosti, když za nimi jezdil mechanický vůz. A druzí zase nepohrdnou kvalitní brašničkou, ve které mají uložené nutné nezbytnosti. Jako třeba rezervní duši, samolepící záplatu, montpáky a multiklíč. To většinou stačí, aby je to vyvedlo z nějaké nepříjemné šlamastiky a dostali se včas k prostřenému nedělnímu stolu, na kterém voní svíčková.

 

 

Jednou takovou ideální brašničkou pod sedlo je model Combipack R od firmy BBB, s přesnějším označením BSB-53. Do brašničky se vejde vše, co jsme vyjmenovali. Pod sedlo se uchytí dostatečně dlouhým popruhem opatřeným dvojitým suchým zipem. To je velmi bezpečný a často používaný systém uchycení, aby vám brašnička někde cestou neupadla. V setu s brašničkou naleznete i rezervní duši o rozměru 700 x 18/25C a dvě montpáky. Ty jsme samozřejmě vyzkoušeli, protože není montpáka jako montpáka. Některé nepřežijí první použití. Tyto od BBB jsou ale výborné, dobře se s nimi pracuje a jejich oblé hrany zabrání procvaknutí duše při práci. Ale samozřejmě, ti méně šikovní dokážou duši procvaknout čímkoliv. Tyto montpáky mají také na jednom konci háčky pro přichycení za paprsky kola, ale ty využívá málokdo. Ale jsou tam a lze je využít.

 

 

Líbí se nám úsporná velikost brašničky, která pod sedlem neruší. Nebude také bránit nějaké blikačce pod sedlem na sedlové trubce nebo dnes moderním radarům kombinovaným s blikačkou. Líbí se nám i malá vnitřní kapsička v brašničce, do které si lze uložit již zmíněnou samolepicí záplatu nebo třeba nějakou bankovku, protože se všichni většinou cestou stavíme v nějakém restauračním zařízení, a ne ve všech akceptují platbu kartou, natož smartphonem. Nebo si do ní dáme malý multiklíč, aby nám během času neprodřel uloženou náhradní duši. Protože jak víme, do brašničky se mnozí během roku třeba ani nepodívají. Protože obsah nepotřebují. Naštěstí.

Cena celého setu je 490 Kč. Je to příznivá cena s ohledem na to, že si za jednu cenu koupíte hned tři věci najednou.

 

(kany)

datum: 13.06.22 - kategorie: Technika
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign