deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_duben_2019

BMC Racing Team 2012

BMC Cycling Team 2012

Česká odnož týmu BMC, podporovaná lokálním distributorem značky BMC (speedweaponry.cz), pro následující sezónu výrazně posiluje a zve do svých řad všechny amatérské závodníky.

 Silné duo profesionálních maratonských specialistů Horák-Vokrouhlík doplnila pro nadcházející sezónu Petra Tlamková (mj. vítězka prestižních bikových Sudet) a radikální posílení čeká i amatérskou sekci reprezentovanou dnes už bývalým profíkem Lubošem Kejvalem, mistrem ČR masters Martinem Šléglem, Radkem Benešem a „hrajícím kapitánem“ Robertem Kleinerem.

bmc_racin_team_1

  Největší změnou je spojení  týmu BMC s týmem Viessmann a angažování několika dalších závodnických es jakými jsou mnohonásobný amatérský mistr ČR Tomáš Vitáček, vítězové  Extraligy Masters Jirka Sekera a Petr Dix, či loňský amatérský mistr světa i Evropy Vašek Jelínek. Tato sestava, doplněná dalšími jezdci, bude jistě k nepřehlédnutí. Nová je i cyklokrosová sekce, jejímiž hlavními postavami jsou Radek Beneš a Petr Váňa.

 

Složení týmu BMC Cycling

BMC Cycling MTB:                                                           

Martin Horák

Tomáš Vokrouhlík

Petra Tlamková

 

BMC Cycling - amatérská sekce:

Luboš Kejval

Robert Kleiner

Martin Šlégl

 

BMC Viessmann:

Petr Dix

Václav Jelínek

Luděk Kvapil

Jiří Sekera

Radek Šuvada

Jonáš Tichý

Tomáš Vitáček

BMC Cycling – cyklokrosová sekce:

Radek Beneš

Petr Váňa

bmc_racin_team_2

Vokr s Horácem, podobně jako v loňském roce, zahajují etapákem v Andalusii, kde si loni dojeli pro celkový bronz. Následovat budou další etapové závody v ČR, ale především v zahraničí, jako marocký Titan Desert, česko-polský Bikechallenge, MTB Trilogy, Trans Germany, Trans Rockies či Brasil Ride. Jejich ambice jsou jen ty nejvyšší. Ve volných chvílích se budou účastnit domácích silničních klání, zejména pak seriálu 53x11, kde již loni opanovali většinu závodů.

Členové týmu budou sedlat špičkové modely z produkce BMC, ti nejlepší pak stroje identické s vítězným kolem Cadela Evanse z loňské Tour de France plus další špičkové produkty z portfolia s1w.cz (například zapletené karbonové sety Zipp). Samostatnou kapitolou je pak unikátní časovkářský speciál BMC Timemachine TM01, který po své fantastické premiéře na Tour drží i světový rekord na trati dlouhého triatlonu a který bude zásluhou týmu rovněž k vidění i na našich silnicích.

Cílem sdružení je bavit se cyklistikou jako skvělým životním stylem, který přináší zážitky, přátele a životní pohodu bmc_racing_team_3při zdolávání společných cyklistických met.

Tým BMC se rovněž vydal cestou podpory hobby jezdců, pro které je sdílení cyklistických zážitků stejnou vášní jako pro ostatní členy týmu, a zve do svých řad všechny fanoušky značky BMC. Na závodech různých úrovní jej tedy budou reprezentovat i mnozí další cyklisté v týmových barvách BMC. Podrobnosti k tomuto programu jsou uvedeny na www.s1w.cz.

Hlavními partnery týmu BMC Cycling jsou v nadcházející sezóně kromě boleslavské distribuční firmy speedweaponry.cz (zastoupení  značek BMC, Zipp, Compex, PowerBreathe, CycleOps pro ČR) dále Viessmann (tepelná technika),  SAVO s.r.o. (Štěpán Vojtek klempířské potřeby) a nově Lawi Sport (dresy a sportovní oblečení). Jezdci týmu budou vozit pláště a galusky Rubena, přilby Bell, o obutí se pak postará Giro.

Pro další podrobnosti kontaktujte

Petru Tlamkovou:

petra.tlamkova@s1w.cz

tel.: 777 340 594

www.s1w.cz

datum: 16.02.12 - kategorie: Sport

Komentář:

  1. [1] Fake Rolex

    Největší změnou je spojení týmu BMC s týmem Viessmann a angažování několika dalších závodnických es jakými jsou mnohonásobný amatérský mistr ČR Tomáš Vitáček, vítězové Extraligy Masters Jirka Sekera a Petr Dix, či loňský amatérský mistr světa i Evropy Vašek Jelínek.

    21.06.13, 04:17:12
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign