deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Blíží se Sport Life Brno

Už za patnáct dnů se otevřou brány největší tuzemské výstavy jízdních kol a doplňků SPORT LIFE v Brně. určitě nepohrdnete malou zprávou, na jaká vystavená kola se můžete těšit. Uveďme alespoň některé značky, o nichž jsme získali informaci, že by se měly na Sport Life objevit.

4Ever se ukázal i Friedrichshafenu, nebude tedy chybět ani v Brně. Pražská 69 nám ukáže nové modely Specialized a Aspire zase lahůdky od GT. Obě tyto značky naše redakce viděla na předváděčkách pro obchodníky. Superior patří mezi značky, které sedlá jeden z našich nejlepších MTB týmů, konkrétně Česká spořitelna MTB v čele s Radimem Kořínkem, naším olympionikem. Nedávno jsme viděli i nového Apache. Letos opět přitvrdil, nabízí více modelů. Bretton tradičně nabídne Treka, Gary Fishera a zřejmě i Kleina. V loňském roce začal dovážet Cyklosport  Kern pěknou značku Ridley. Cyklošvec předvede tradiční Galaxy asi i s neúnavným maratoncem, který bude v jeho stánku jezdit na trenažéru. Duratec připravil několik novinek a také Fort už ve Friedrichshafenu se ukázal v dobrém světle s novými modely. ID Sport začal dovážet americkou značku Jamis a mohl by ukázat také Pinarello, KHS a Santa Cruz. Merida předvede samozřejmě Meridu asi i se svými karbonovými novinkami. MM s.r.o. se také předvedl ve Friedrichshafenu se skvělým topmodelem, který už máme ve svých spárech na testování. N Distributor už měl také předváděčku pro obchodníky s Konou a tak ji bude předvádět především koncovým zákazníkům. Pell’s, značka, na které startovala Lada Kozlíková na olympiádě se ukáže samozřejmě také i s novými Mongoose. Giant a Ravo jsou značky, které u nás patří firmě Progress Cycle, která staví kousek za Prahou obrovský obchodní areál včetně vzorkovny pro přímé zákazníky. Letos už máme třetí RB na testování, který také nechyběl ve Friedrichshafenu. Šírer nebude také chybět, především se svými silničkamy a jako dovozce Campagnolo nám ukáže zřejmě i tuto značku. Stánek bude mít tradičně i Amulet a samozřejmě i Ultrasport s lahůdkami v podobě Rocky Mountain a Nikolai. Také Wheelera jsme viděli na předváděčce, nebude chybět ani v Brně. CZ Cursot patří mezi firmy, která vozí lahůdky například s nápisem Cinelli. Také tam bude. Celkem jsme napočítali přes čtyřicet značek kol, které se musí nacpat do pavilonu V.

Mezi další firmy, z nichž většina kola nedováží, ale mají v nabídce určitě zajímavé cyklistické zboží se zmiňme alespoň o Axonu (oblečení),  Cyklo Bartoníček (např. vidlice Marzocchi), C-tex (oblečení), Gebhardt (převodníky, kliky), InSportLine (doplňky), Lom Trading (Brico), Cyklocentrum Mikulička (množství doplňků od BBB a cyklocomputery Echowell), Nacházel (mazání Chain Star), Petr Kuba (nářadí Park Tool), Vokolek (Ritchey, FSA a uvidíme jestli předvede Look rámy a kola Cannondale). Celkem by se mělo objevit kolem 120 firem s ryze cyklistickým zbožím.

 

(illustrační foto ze Sport Life 2003)

datum: 27.10.04 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign