deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Blíží se Sport Life

Ve dnech 8.-11. listopadu se v Brně otevřou brány již šestého ročníku výstavy Sport Life, která je především o cyklistice. ve třech pavilonech se představí kolem 130 firem se svými výrobky. Všechny potřebné údaje o výstavě jsou k dispozici na oficiálních stránkách Veletržní správy Brno www.sport-life.cz a tak se věnujme tomu, co na těchto stránkách nenaleznete. Jako jedni z prvních jsme obdrželi oficiální seznam vystavovatelů. Když výstava o kolech, tak v prvé řadě si představme značky, které se na výstavě objeví. 

4EVER, Kenzel, Vector, Vedora, CTM, Mongoose, GT, Schwinn, Superior, Leader Fox, Trek, Gary Fisher, Lemond, Rock Machine, Galaxy, Dema, Fort, Santa Cruz, KHS, Pinarello, Felt, Wilier, Šírer, KTM, Bianchi, Kelly´s, Merida, Acstar, Kona, Apache, Pell´s, Giant, Ravo, Amulet, RB, Rocky Mountain, Author, Specialized, Duratec, Hercules, Marin, Olpran, Scott, Wheeler, Dahon a další.

(Přehled jsme dělali z výčtu firem od pořadatele. Je tedy možné, že některá firma nepředstaví všechny své značky v přehledu, což je ovšem málo pravděpodobné. Vyhrazujeme si změny v přehledu s ohledem na rozhodnutí vystavovatelů.)

Je patrné, že po roce se opět představí Wheeler, který loni chyběl. Po několika letech se na výstavě objeví Kelly´s. Felt se tentokrát představí s novým dovozcem JMC Trading, která vystřídala Sambu Distribution.

Chybět nebude žádný zástupce dovozců odpružených vidlic, kteří "hrají první ligu". Bude tam Paul Lange se Shimanem, Liss Sport ukáže krásné novinky od pearl Izumi a stejně tak Axon, jeden z našich největších dodavatelů cyklistického textilu. Sensor má také spousty novinek. Firma WTB se představí poprvé jako extra zastoupení pro Evropu se sídlem v ČR. Campagnolo předvede dovozce Šírer.

Výčet firem je opravdu obrovský. Až na výjimky nechybí opravdu nikdo podstatný, kdo hýbe cyklistickým byznysem v naší zemi.

Rozhodně nebude od věci přemoci svou podzimní lenost a jet se do Brna podívat. Jako každoročně - BUDE TO STÁT ZA TO !

 (kany)

 A především !
Stánek Cykloservisu č. 001 naleznete v hale V

datum: 14.10.07 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign