katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Blíží se největší výstava kol Eurobike (4.-7.9.2008)

Již necelých 40 dnů zbývá ode dneška do doby, než se otevřou brány největšího veletrhu jízdních kol Eurobike v německém Friedrichshafenu. Výstava se koná ve dnech 4.-7. září 2008 ve 12 obřích výstavních halách, přilehlých venkovních prostorech a opět bude k dispozici pro vystavovatele hangár na vzducholodě na přilehlém letišti.

Eurobike i letos bude tradičně doslova našlapán novinkami. Uvidíte opravdu to nejlepší, co si lza na kolo pořídit. Možná také potkáte některou cyklistickou osobnost. Pravidelně je na výstavě vidět ve svém stánku belgičan Eddy Merckx, pětinásobný vítěz Tour de France a Giro d´Italia, největší cyklistická osobnost historie, jehož výsledky asi už nikdo nepřekoná. V předstihu uvidíte třeba novou modelovou kolekci kol Author, který zde již několik let pravidelně vystavuje.

Vidět vše na Eurobike vyžaduje být na výstavišti alespoň dva dny. A i ty budou zřejmě málo. Vše o výstavě, vstupné, otevírací dobu atd. naleznete na oficiálních stránkách:

http://www.eurobike-exhibition.de/html/en/home/index.php.

mapaeuro

 

Mapa výstaviště Eurobike 2008
pipa  

Ve stánku Author se ukazují kola, ale čepuje i dobré pivo

merckx

Eddy Merckx na Eurobike 2007

 

 

vzduchol

datum: 27.07.08 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign