katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Blikající pedály LOOK

Francouzský Look nepřetržitě inovuje jak své rámy, tak i řadu pedálů. Tentokrát zde ovšem nemáme nic pro sportovní jezdce ani pro závodníky, cílovou skupinu v tomto případě představují hlavně městští jezdci, případně i elektrocyklisté. Jednou z novinek kolekce 2020 je totiž kompletně přepracovaná řada Geo Trekking, přičemž jde o univerzální platformové pedály s jednostranně nášlapným mechanismem, takřka totožným s bikovými nášlapnými pedály Look.

Co je však na novince nejdůležitější, to je přítomnost praktických blikaček, kdy na každém z pedálů najdeme dvojici odnímatelných blikaček namísto standardních odrazek. Výrobce avizuje, že v ekonomickém módu s patnácti lumeny vydrží na jedno nabití blikat až třicet hodin, přičemž si můžeme vybírat z trojice režimů a nabíjení se provádí přes utěsněný micro-USB konektor. Tyto své pedály označuje Look jako „hybridní“ a možná tak trochu po vzoru systému Click'r značky Shimano jim dal do vínku mechanismus velmi přátelský běžnému uživateli, kdy jsou na minimum sníženy síly potřebné k našlápnutí do systému i k následnému uvolnění obuvi z pedálu.

Cena pedálů Look Geo Trekking je 2790 korun.

 

(kad)

datum: 25.03.20 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign