katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

BIKEMARAST, tradice na nové adrese

Pražskou prodejnu BIKEMARAST asi nemusíme představovat, cyklističtí nadšenci ji mají jistě spojenou nejen s osvědčeným e-shopem, ale také s původní vysočanskou adresou. Od letošního března se ovšem maloobchodní prodejna a servis přestěhovaly do nových prostor, nacházejících se v Praze 9 – Kbely, ulice Hanušova 888/4. Poloha přímo na cyklotrase, naprosto bezproblémové parkování, možnost vyzkoušet si nové kolo v nejbližším okolí, to je jen část důvodů, proč se sem vydat. Tím hlavním je však šířka nabídky, dále vyhlášený servis a v neposlední řadě parádní prostory, kdy na celkových 350 metrech čtverečních najdeme dvě stě metrů prodejní plochy. Zaměření na české výrobce, tedy primárně na značky Superior, Apache nebo 4Ever, doplňuje nadšení pro italskou klasiku v doplňcích, ať už nesou logo Kask, Salice nebo třeba Elite.

 

Již když projíždíme městkou částí Praha 9 – Kbely, nemůžeme si nevšimnout výrazných žluto-černých cedulí BIKEMARAST, které nás dokonale navedou přímo k prodejně. Několik vlastních parkovacích míst, u vchodu červená vlajka s logem Superior, přímo proti nám menší servis pro drobné opravy a vpravo již vcházíme do rozlehlé prodejny. Po levé ruce nacházíme koutek luxusních, vesměs karbonových topmodelů Superioru, za ním stěna s obrovským výběrem přileb, treter nebo dále třeba plášťů Schwalbe. Na opačné straně pult, vedle kolekce textilu a veškerá plocha mezi tím doslova našlapaná koly. Vybere si každý, od náročného silničáře či bikera až po ty, kteří se při jízdě nechtějí příliš zapotit. V okamžiku naší návštěvy byl zrovna pro přítomného zákazníka připravován elitní elektro-full Apache se středovým motorem Bosch…

Marek Vitoch, majitel prodejny BIKEMARAST, je správný srdcař a někdejší amatérský závodník, a budete-li chvilku naléhat, jistě se rád pochlubí také některým ze silničních retro kousků ve své sbírce, ať už s logem Colnago, Alan nebo třeba Scapin, s unikátními karbonovými loukotěmi Spinergy. Krásné stroje. Vraťme se ale ze „zákulisí“ do prodejny jako takové. Zaměření na české výrobce jízdních kol je zde v prvé řadě o patriotismu, ovšem doplňky tradičních italských značek jsou spíše onou srdeční záležitostí. Hlavní filosofií je nabídnout na jednom místě vše, co může zákazník potřebovat – od karbonových dílů pro entuziasty nebo nosičů pro dálkové jezdce, přes dětské vybavení nebo širokou nabídku dámských modelů kol, až po galusky pro ryzí závodníky. Podobně široký je i výběr maziv na řetězy a všeho dalšího, co s kolem více či méně souvisí.

Přes zimu zde bude fungovat kompletní servis lyží. Servis kol běží samozřejmě celoročně a samotné prostory hlavního servisu se nachází vzadu za prodejnou. Špičkové vybavení je zde samozřejmostí. Mimochodem BIKEMARAST slaví právě letos své desetileté výročí, takže si novou prodejnu nadělili k tomuto významnému jubileu.

(kad)

 

Kontakt:

BIKEMARAST

Hanušova 888/4, Praze 9 – Kbely

Tel.: 776 34 64 35

e-mail: info@bikemarast.cz

www.bikemarast.cz

 

 

 

datum: 03.07.19 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign