Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Bikefestival v Jestřebích horách je již za dveřmi

APACHE JESTŘEBÍ HORY NAPOSLEDY NA STÁVAJÍCÍ TRASE

Přinášíme další aktuality z indiánské rezervace kmene Apačů v Jestřebích horách, která bude ve dnech 19. – 21. června hostit mírové setkání bikerských kmenů z různých koutů naší Země zvané Festival cyklistiky.

logofest

Na oficiálním webu jsou již umístěné aktualizované mapy všech tří tras sobotního závodu českého poháru v MTB maratónu včetně virtuální satelitní mapy se zákresem jednotlivých tras. Můžete si je také stáhnout ve formátu GPX pro vaší GPS navigaci nebo formátu KML pro zobrazení v programu Google Earth. Doplněny jsou také profily! Oproti loňsku na vás čeká pouze drobná změna, která vznikla z důvodu nepovolení vedení trasy po jedné louce jejím majitelem. Změna je ale tak malá, že není na mapě téměř ani patrná. Asi jste si všimli, že u trasy A se již neuvádí délka 103 km, ale „pouze" 98 km. Nedošlo k jejímu zkrácení, ale detailnímu přeměření pomocí GPS navigace, která nám v cíli překvapivě ukázala hodnotu 98 km. I to se může stát :o)

mapafest

Co je ale zásadnější, a teď všichni dávejte pozor, trasy A a B se v této podobě letos pojedou NAPOSLEDY. Pro příští rok připravujeme jejich kompletní rekonstrukci. O tom ale více až na podzim. Pokud si chcete dosavadní trasy ještě užít, zlepšit si osobní rekord nebo se s nimi jen rozloučit, neměli byste letos na startu rozhodně chybět!

Tento týden máte poslední možnost přihlásit se a získat v ceně startovného pamětní tričko na letošní ročník festivalu. Uzávěrka je v pátek 5. června! O týden později pak končí přihlášky předem v ceně 500,- a poslední možnost budete mít na místě v pátek nebo v sobotu ráno před závodem s příplatkem 100,- Kč.

Jestli si netroufáte ani na jednu ze dvou nejdelších tras (98 a 58 km), můžete si dát 32 km dlouhou Buď fit jízdu vedoucí podhůřím Jestřebích hor. Tento závod ne-závod je určen především těm méně trénovaným, hobby fun bikerům a všem, kdo si třeba jen chtějí udělat žízeň a zajistit si zároveň volný vstup na doprovodný program. Startovné předem je 190,- Kč.

Pořadatelé také hlásí, že DVD z minulého ročníku je na světě a bylo již zasláno všem 530 účastníkům, kteří absolvovali dvě nejdelší trasy. Stejný dárek čeká na všechny „áčkaře a béčkaře“ i letos. K tomu navíc další bonusy jako vstupenka na doprovodný program Bujará Úpice, startovací balíček nebo pamětní cena v cíli pro každého přeživšího závodníka.

Kompletní informace o festivalu, propozice jednotlivých závodů a on-line registrační formuláře hledejte na www.festivalcyklistiky.cz

Trénujte, těšte se, bude to jízda! Festival je tu za necelé tři týdny!

Apaches

trikafesta

datum: 01.06.09 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign