deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Bianchi pro rok 2014

Bianchi nejsou obyčejná kola, Bianchi je doslova legenda. Legenda, která sahá až do roku 1885 a od té doby je výčet vítězství této značky opravdu neskutečný. Posuďte sami: 12x Giro d´Italia, 3x Tour de France, 19x Milan – San Remo, 7x Paříž – Roubaix, 2x Vuelta, vítězství na OH 2004 v cross country, 9x světový šampionát v XC, 10x šampionát Evropy… a takto bychom mohli pokračovat ještě na několik řádků. Jsou s ní spojena jména jako Gimondi, Argentin, Bugno nebo Pantani.

Bianchi pro rok 2014 představil domácí distributor, brněnská firma Term, v Průhonicích u Prahy. Nejen Bianchi, ale i pro něj novou značku Rocky Mountain, jejíž distribuci od příštího roku přebírá. Mimo to nabízí od letošního roku komponenty 3T, což jsou řídítka, sedlovky, představce, zaplatená kola a silniční karbonové vidlice. Kdysi bývaly doby, kdy všichni špičkoví závodníci měli na svém kole buď Cinelli nebo „tétéčka“.

Podívejme se alespoň ve stručnosti na ukázková kola Bianchi. Rocky Mountain si předvedeme později. Je samozřejmé, že podrobnější informace naleznete na našem webu i v tištěném vydání Cykloservisu, kde pro vás budeme vybrané modely kol především testovat.

Silniční kola Bianchi se dělí do tří hlavních kategorií. HoC (Horse Category), což jsou profesionální kola nejvyšší kvality s důrazem na nejvyšší výkon. Kategorie B4P (Born For Performance) je kategorie výkonnostních kol s vynikajícím poměrem váhy a tuhosti. Poslední důležitá kategorie C2C je určena pro vytrvalostní jízdu se specifickou geometrií pro větší pohodlí a stabilitu. Mimo to má Bianchi ještě další kategorie pro triatlon, časovky, dráhovou cyklistiku apod.

Na obrázcích představujeme model OLTRE XR.2_OA, který patří do kategorie HoC, je tedy určen všem, kteří chtějí být maximálně rychlí a chtějí mít kolo, které používají ti nejlepší, touto značkou vybavení, profesionálové.  

 

Z horských kol jsme vybrali model ETHANOL 27.2 s karbonovým rámem, který si můžete pořídit za necelých 55.000 Kč. Rám má vnitřní vedení lanek a závodní geometrii.

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 29.07.13 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign