Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

BG pro vaše děti!

Specialized BG Kids

Novinkou v nabídce rukavic americké značky Specialized je dětský model BG Kids. Ten se vyznačuje použitím Body Geometry technologie, která přináší vysoký komfort úchopu daný charakteristickou gelovou výstelkou na dlani. Rukavice jsou nabízeny v dětských velikostech v rozmezí XXS až LG.

Specialized BG Kids

Dlaň ze syntetické kůže Micromatrix je velice měkká a na omak příjemná, ventilaci zde zlepšuje perforace základního materiálu. Svrchní díl z nylonové tkaniny zkombinované s neoprenem, chránícím kloubky prstů, je ideálně pružný, takže ruku malého cyklisty nijak neomezuje v pohybu. Froté shora palce je zde použito po vzoru dospělých rukavic, totéž platí o zapínání na suchý zip. To je hodně rozměrné, jelikož se předpokládá, že rukavice budou dítěti zapínat rodiče, tak aby měli zjednodušenou práci.

Specialized BG Kids

Cena 430 korun není zrovna nízká, s tím je nutné se smířit. Nabízená černo-šedá varianta je maximálně praktická i pro šmudly, nicméně více barevných možností by rodiče nejspíš uvítali. Specialized ale chtěl jít evidentně jinou cestou, než sázet na červenou a modrou klasiku.

(kad)

 

Plusy: zpracování, nabídka velikostí

Minusy: cena

datum: 30.04.10 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign