Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Bezpečný Knog

Knog Whiplock

Australská značka Knog sází u všech svých produktů na výstřední design a takřka nezničitelné provedení. Vedle charakteristických blikaček, computerů nebo multiklíčů myslí rovněž na maximální bezpečnost kola samotného. Z dvojice nabízených zámků jsme si k testu vybrali model Whiplock, který charakterizuje délka přesně jeden metr a především šířka pleteného ocelového kabelu čtrnáct milimetrů. To už chce pro překonání hodně slušné pákové kleště, které se do batohu jen tak nevejdou a Knog tedy spoléhá, že po městě s nimi v ruce jen tak někdo chodit nebude...

Knog Whiplock

Ocelový kabel je uložený v černém silikonu. Ostatně jaký jiný materiál je pro značku typičtější, když právě do silikonu usazuje jak všechny své nezaměnitelné blikačky, tak i computery. Samotné tělo zámku je vyrobeno z nerezové oceli, s luxusně vypadajícím broušeným povrchem. K zámku je standardně dodávána trojice klíčů, což zaslouží pochvalu. Stejně tak praktické je i celkové provedení zámku, který je přes svou délku nebývale skladný. Použitý ocelový kabel je totiž i při šířce 14 mm neuvěřitelně ohebný, takže zámek lze s trochou šikovnosti dostat třeba i do zádové kapsy dresu. Metrová délka pak umožní bezproblémové společné uzamknutí i několika kol.

Cena zámku Knog Whiplock 1 290 korun je asi jediným negativem, na druhou stranu za kvalitu se zkrátka platí.

(kad)

 

Plusy: odolnost, skladnost, zpracování, trojice klíčů

Minusy: cena

datum: 15.02.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] Fake Rolex

    Ocelový kabel je uložený v černém silikonu. Ostatně jaký jiný materiál je pro značku typičtější, když právě do silikonu usazuje jak všechny své nezaměnitelné blikačky, tak i computery.

    21.06.13, 04:19:07
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign