Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Bezchybné gripy

Gripy Author AGR Griplock F15

Málokdy napíšeme, že je daný produkt skutečně bezchybný, ale v případě gripů Author AGR GripLock F15, nelze jinak. Tyto gripy jsou skutečně perfektní, ať už se jedná o úchop, jízdní komfort, a v neposlední řadě také o vzhled.

Je zvláštní, jak může poměrně jednoduchá profilace pohledové vrstvy gripu pomoci samotnému držení i finálnímu designu. Na první pohled se totiž tyto gripy tváří, jako by byly na svůj podklad namotány, přitom se však jedná o poměrně standardní provedení z husté pěnoviny, usazené na pevném plastovém základu doplněném duralovými stahovacími objímkami na obou koncích. V praxi proto tyto gripy drží naprosto dokonale zvolenou pozici, což přijde vhod i při dlouhodobém používání, kdy je budeme chtít záměrně přetočit a v požadované pozici opět zajistit, ať už kvůli jednostrannému úbytku směsi, či třeba kvůli mechanickému poškození při pádu. Co je však nejdůležitější – tyto gripy s délkou 130 mm se drží naprosto perfektně, ať už je polstrování dlaně rukavic jakékoli, případně vůbec žádné. Dovolíme si říct, že s nimi bude spokojen jak XC závodník, tak i cykloturista. Ideální vrstva materiálu, optimální šířka a v neposlední řadě bezproblémová životnost hovoří zcela jasně v jejich prospěch. Za cenu 350 korun budou skutečně skvělými společníky a na spodní trubce vašeho kola může být klidně napsáno Author či třeba Cannondale.
(kad)

 

Plusy: pohodlný úchop, pevné stažení k řídítkům, vzhled

Minusy: nenalezli jsme

datum: 14.08.14 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign