Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Bar Fly jednoduše

Podsedlových brašen a brašniček je na trhu takové množství, že se nám při výběru té pro nás pravé dost možná zamotá hlava. Značka Bar Fly, v jejíž nabídce najdeme primárně různé atypické držáky na řídítka a další drobnosti, šla na brašničku trochu jinak a výsledkem je maximálně funkční, a především univerzální doplněk. Bar Fly Hopper Bag vlastně ani není standardní brašnou, ale pouze spojením několika řemínků nabízejících značnou univerzalitu.

 

V reálu se jedná o dva velmi pevně sešité popruhy vybavené jednoduchými stavitelnými mechanismy a suchými zipy. S pomocí tohoto doplňku se dá vše, co potřebujeme, umístit pod sedlo, snadno stáhnout a následně připevnit k ližinám sedla. Náklad sice není chráněn před vodou či blátem, pakliže jej před stažením řemínky neuložíme například do pevného igelitu, ale je pravda, že toto řešení uchycení duše či dalších doplňků vypadá podstatně profesionálnější než klasická podsedlová brašna.

Velice jednoduché je použití hopper bagu, kdy se delším řemínkem obtočí náklad (třeba duše s montpákami či multiklíčem), stáhne se a následně kratším řemínkem napevno přitáhne k ližinám sedla. Vše je hotovo a náklad drží velice jistě. Cena této praktické maličkosti je 399 korun.

(kad)

 

 

datum: 15.02.15 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign