Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Až se vaše dítě zeptá...

Jednouho dne skončí idilka, kdy se ráno obléknete, najíte, skočíte na kolo a vrátíte se v poledne nebo dokonce až večer. Ale je možné, už vám to skončilo nyní. Máte totiž dítě a manželku, kteří chtějí také s vámi na vyjížďku. Nezbývá než přemýšlet kam s nimi. Manželka je jasná, té pořídítě kolo, ale dítě? Jsou dvě možnosti. Buď na sedačku na kolo nebo vozík. A jednou možností, a to hodně kvalitní, jsou dětské vozíky Burley.

Absolutními novinkami letošní sezóny jsou modely z řady Bee a Cub. Burley si zakládá na vysoké bezpečnosti všech svých vozíků, proto sází na pevnou konstrukci, polstrované bezpečnostní pásy, zářivé barvy a reflexní plochy. Odnímatelná kola s možností dokoupení kočárkového, lyžařského či joggingového setu jsou u všech modelů Burley samozřejmostí.

 

Modely z řady Bee se vyznačují výjimečně nízkou hmotností, která se pohybuje mezi osmi a devíti kilogramy. Dalšími jejich přednostmi je velká bezpečnost, dlouhá životnost a nízká cena – vozík Burley Bee lze pořídit už za 8 990 Kč. Model Honey Bee, který je navíc doplněn o kočárkový set ve standardní výbavě, vyjde na 9 990 Kč.

Vozíky Cub jsou nejodolnější ze všech modelů značky Burley, mají dvouvrstvé pevné dno, a proto obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Jsou vybaveny vylepšeným odpružením, které lze nastavit dle potřeby, jsou extrémně prostorné, mají sluneční clonu i zatmavená okénka. Nechybí nastavitelné madlo, parkovací brzda a především pětiletá záruka na konstrukci.

Vozíky dodává www.azub.cz

datum: 22.04.14 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign