Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Autíčko pro nejmenší

Haven BV Car

Přilba Haven BV Car je určena těm nejmenším cyklistům, které musí jednoznačně zaujmout svým designovým provedením. Dát skořepině tvar a vzhled auta, to je v záplavě klasických zvířátek celkem originální počin.

Haven BV Car

Přilba má nalepenou vnější skořepinu a pouze deset ventilačních otvorů, které jsou celkem malé. Přesně ale zapadají do celkového designu. Ke stažení na hlavě slouží celoobvodová čelenka, upevněná suchým zipem. Vzadu se stahuje velkým plastovým kolečkem. Na temeni je velká výstelka, čelenka rovněž disponuje polstrováním po celém obvodu, pouze na stahovacím mechanismu je samostatná výstelka.

Měkké pásky se pod bradou zapínají klasickou přezkou.

Chválíme reflexní samolepku vpředu i trojici samolepek vzadu. Od věci není ani štítek uvnitř přilby, kam lze vypsat osobní údaje dítěte, pokud by se nám někde ztratilo.

Přilba se vyrábí ve třech barvách a dvou velikostech S/M (50-53 cm) a L/XL (51-54 cm). Hmotnost menší velikosti je 224 g, cena pak 449 korun.

Pro malého cyklistu bude důležitá dostatečná hloubka přilby a samozřejmě stahování a design. Masivní tvar je hodně bezpečný, trochu nevýhodou bude slabší ventilace.

(už)

 

datum: 27.05.10 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign