Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Author pro vyznavače 29“

Author pro vyznavače 29“

Domácí Author pro letošek připravil řadu novinek, mezi které patří také zcela nové dezény některých plášťů pro cross-country. Své příznivce mezi maratonci a dalšími jezdci, vyžadujícími univerzální a zároveň rychlé obutí, si určitě najde novinka s názvem Knobby (26x2,10) s cenou již od 299 korun. Vyznavače standardu 29“ pak osloví model Gripster (na snímku). Ten se vyznačuje celkově nižšími výstupky vzorku, aby bylo zajištěno co nejlepší odvalování, zároveň však nabídne optimální záběrové vlastnosti nejen v suchém terénu. Výstupky na krajích běhounu, lehce zasahující i do boků pláště, mají za úkol maximálně zvýšit adhezi i při extrémním náklonu do zatáčky. Tomu ostatně napomáhá také použití dvojí směsi Dual Compound-Skinwall, kdy je tvrdší použita uprostřed běhounu pro co nejlepší odolnost proti defektu a pro její pomalejší úbytek, a měkčí naopak na jeho bocích, pro zlepšení přilnavosti. Bočnice pláště mají zvýšenou odolnost proti proražení. Shodná výška výstupků na středu i na krajích běhounu umožňuje výrazné naklopení do zatáčky i při rychlé jízdě po asfaltu, aniž by jezdec pociťoval nepříjemné snížení adheze, s nímž často bojují pláště s vyššími a tudíž více tvarově poddajnými bočními výstupky.

Author pro vyznavače 29“

Plášť Author Gripster je zkrátka již svou koncepcí, nikoli pouze rozměrem, zaměřen na vyznavače devětadvacítek. Zajistí optimální adhezi nejen v terénu, ale i na zpevněném podkladu.

Rozměr pláště Gipster 29x2,10 představuje devětadvacítkovou klasiku. Vyloženě příznivá je cena od 350 korun.

(kad)

datum: 07.06.10 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign