katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Author pod sedlo

Brašna Author A-S381

Podsedlová brašna Author A-S381 představuje po konstrukční stránce absolutní klasiku, nabízí jednu hlavní komoru o objemu 0,6 litru a jednoduchý, zcela univerzální a zároveň nezničitelný systém uchycení k ližinám sedla. Pevný nylonový materiál je doplněn o plastovou výztuhu a obloukově prohnutý vstupní otvor s kvalitním zipem a reflexní paspulí v jeho švech. Samotné uchycení má na starosti široký pásek se suchým zipem na bočních panelech, po utažení k sedlu se pásek ještě následně zajistí spodní gumou. Ta může výborně sloužit třeba k uložení větrovky, tedy za předpokladu, že je v terénu sucho a necáká voda či bláto od zadního kola. Stejným způsobem, tedy gumou s plastovým spojovacím dílem, se brašnička uchytí také k sedlovce.

Author A-S381

Po praktické stránce může být pro někoho nedostačující šířka vstupního otvoru, jenž nedovoluje výraznější rozevření brašničky. Z hlediska vnitřního objemu je ale testovaný model zcela dostačující i pro bikery, kteří jsou navyklí s sebou vozit vedle nářadí a montpák třeba dvě náhradní duše. Chválíme použití reflexe, naopak menší výtku máme k poutku nad zipem. To sice může s trochou dobré vůle sloužit k uchycení blikačky, nicméně dole pod zipem by bylo daleko praktičtější.

Cena podsedlové brašny Author A-S381 je příznivých 150 korun.

(kad)

 

Plusy: pevné uchycení, vnitřní objem, reflexe

Minusy: nemožnost většího rozevření

datum: 26.04.11 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign