Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Autentické kolo olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého

V životě se nestává často, aby vám byla dána možnost pořádně se svézt na kole olympijského vítěze. Laskavostí firmy Specialized Eastern Europe, která zastupuje značku Specialized na našem trhu, nám dnes byla dána možnost pořádně se povozit na kole Jaroslava Kulhavého. Na kole, které během televizního přenosu z OH sledovalo desítky, možná stovky milionů lidí na celém světě. Z vítězného kola se již vlastně stala vzácná relikvie Jardova triumfu. Kolo již asi nikdy nebude na startovní čáře, neboť zaujme čestné místo v síni slávy firmy Specialized.

Kolo je velmi zajímavé a neobvyklé. Dá se říci, že vše je podřízeno výkonu, co největší rychlosti. Žádné zbytečnosti, vše s ohledem na jednoduchost a hmotnost. Kolo jsme pečlivě zdokumentovali a náležitě v terénu i vyzkoušeli. Náš závěr byl jednoznačný. Nedivíme se, že Jarda vyhrál, protože ta věc, na které Jarda při závodě seděl, není kolo, ale doslova raketa. Zjistili jsme jak Jarda vozí nahuštěné gumy, jak má nastavený tlumič i vidlici. Jak mu fungují brzdy a dokonce i to, že má sedlo lehce " z kopce". Naše digitální váha ukázala neomylně jeho pravou hmotnost.

Pokud vás zajímá maximum informací o Jardově kole, na kterém nám udělal tolik radosti, zajistěte si již nyní Cykloservis č.15, který bude na pultech prodejen kolem 14. září.

specialized_epic_kulhavy

Už jen při pohledu na vyladěného Epica z něj doslova čiší rychlost

specialized_epic_kulhavy_cykloservis

Kolo jsme nejdřív asi půl hodiny pořádně očumovali. Přeci jen to bylo poprvé, kdy jsme dostali do ruky stroj, na kterém vyhrál biker olympiádu.

specialized_epic_cykloservis

Smysl pro detail

specialized_honza

Až se nám nechtělo věřit, že opravdu máme možnost vyzkoušet si tak vzácné kolo. Nejen cenou, ale i svým sportovním příběhem

 

datum: 21.08.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Kolo jsme nejdřív asi půl hodiny pořádně očumovali. Přeci jen to bylo poprvé, kdy jsme dostali do ruky stroj, na kterém vyhrál biker olympiádu.

    20.06.13, 09:14:05
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign