cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Aukce kola Evy Samkové

Podepsané kolo Evy Samkové jde do aukce. Výtěžek obdrží děti z projektu Klokánek

 

Celoodpružené horské kolo značky GHOST, na kterém Eva Samková od roku 2019 trénovala a projela Česko při natáčení pořadu "Českem nejen za sportem" jde do aukce. Celý výtěžek z aukce věnuje organizátor dražby, cyklo e-shop Mojekolo.cz, dětem z projektu Klokánek. Dobročinná aukce startuje v pátek 25. března 2022 na aukčním portálu Aukro.

 

 

Horské kolo GHOST Slamr 9.9 LC sedlá Eva od podzimu 2019. Od té doby si její karbonový all-mountain stroj užil pozornost kamer České televize, sjel nejzajímavější české traily a ochutnal pot i slzy při trénincích vrcholové sportovkyně.

Teď se Eva Samková se svým celoodpruženým kolem GHOST loučí, aby mohlo dělat radost novému majiteli, který Evino vlastnoručně podepsané kolo vydraží. Celý výtěžek z této dobročinné dražby věnuje Mojekolo.cz dětem z projektu Klokánek.

 

 

"Do dražby jde prvotřídní all-mountain stroj, který je díky našim mechanikům ve stavu téměř nového kola. Navíc má na sobě podpis dvojnásobné olympijské medailistky. V době uvedení na trh mělo kolo na sobě cenovku 104 990 Kč. Doufám, že se nám v aukci podaří tuto částku překonat," komentuje akci Jan Schindler, CEO Mojekolo.

 

 

Dobročinná aukce startuje 25. března 2022 na aukčním portálu Aukro. Dražit se bude až do neděle 3. dubna 2022. Největší příhoz rozhodne, kdo si podepsané kolo odveze domů. Odkaz na dražbu a více informací o kole i o projektu Klokánek najdete na stránkách organizátora aukce. (https://www.mojekolo.cz/magazin/novinky/kolo-evy-samkove-jde-do-aukce-vytezek-podpori-deti-z-projektu-klokanek/)

Akci podporují Aukro.cz, Ghost-bikes.cz, Mojekolo.cz, Rotary Club Ostrava a Eva Samková.

 

 

datum: 22.03.22 - kategorie: Technika
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign