deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Atom na řídítka

Blackburn Atom 4.0

Logo, zobrazující základní stavební částici, zdobí computer Blackburn Atom 4.0, který je jedním z cenově dostupnějších bezdrátových modelů této značky. Jde o model s jednoduchým provedením ovládání pomocí jediného tlačítka.

atom4_computer

Montáž computeru na řídítka je, díky držáku s variabilní volbou uchycení gumičkou nebo dvojicí stahovacích pásků, velice jednoduchá. Lze jej díky možnému přetočení uchytit i na představec. Vzhledem k mírnějšímu odporu tlačítka jsme zvolili uchycení pásky, které je mnohem jistější. Snímač na vidlici se rovněž zajistí stahovacími pásky. Nastavení všech funkcí je celkem snadné, slouží k tomu tlačítka na spodní straně computeru. Displej zobrazuje poměrně velké číslice, takže rozlišení je dobře viditelné. Kromě okamžité rychlosti se zobrazuje ještě volitelný údaj z dalších funkcí a samozřejmě indikační šipka srovnání okamžité a průměrné rychlosti. Rovněž se zobrazuje také indikátor stavu nabití baterie. Zobrazení okamžité, maximální a průměrné rychlosti ještě doplňují hodiny, stopky, měření celkové a denní vzdálenosti a výše zmíněné indikátory výkonu a nabití.

cyklo computer Blackburn Atom 4.0

Přepínání mezi funkcemi jediným tlačítkem vyžaduje nepatrně silnější stisk. Tlačítko na čelní straně je sice spojené, ale každá polovina ovládá něco jiného, nicméně velice rychle jsme si na to zvykli, navíc šířka tlačítka je dostatečná pro bezpečné ovládání i v dlouhoprstých rukavicích. Cena 849 korun je vzhledem k bezdrátovému provedení zcela odpovídající, navíc módní bílé provedení je doplněno ještě černou verzí a samozřejmě lze vybírat i z kvalitativně vyšších či levnějších drátových provedení.

(už)

Plusy: cena, uchycení, jednoduchost

Minusy: odpor tlačítka

datum: 26.07.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Zobrazení okamžité, maximální a průměrné rychlosti ještě doplňují hodiny, stopky, měření celkové a denní vzdálenosti a výše zmíněné indikátory výkonu a nabití.

    20.06.13, 09:46:14
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign