deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Apache nabízí neuvěřitelný počet 67 modelů elektrokol

Již více než patnáct let na našem trhu působí domácí značka kol Apache. Značka, která se postupnými krůčky vypracovala mezi nejdůležitější značky kol na našem trhu. Značka, na které odstartoval svou zářivou kariéru olympijský vítěz a mistr světa Jaroslav Kulhavý, který na kole Apache získal v roce 2003 titul juniorského mistra světa a Evropy.

Apache představil svou novou modelovou řadu obchodníkům ve velmi stylovém resortu Vigvam v Němčicích u Kolína. Tři dny se tu postupně seznamovaly skupiny obchodníků s novou modelovou řadou. Tři dny, protože v jeden den by se všichni nevešli. Takový byl zájem. Pozvánku obdržela i naše redakce, a tak již celou dobu existence Apache na našem trhu ho můžeme svými články, testy a reportážemi provázet na jeho cestě od výroby až k zákazníkům. A ta cesta je velmi úspěšná.

Apache je velmi silný v oblasti elektrokol. Již několik let nazpět je cítit, že na ně klade absolutní důraz, což je patrné v obrovské nabídce tohoto segmentu. Není u nás jiná firma, která by ho v počtu modelů ekol předčila. Vždyť Apache na rok 2019 nabízí neuvěřitelný počet 67 modelů elektrokol, rozdělených do několika kategorií. Od skvělého a vysoce funkčního, až vzrušujícího, celoodpruženého modelu Quruk CX, přes devětadvacítky, city bike až po dva modely ekol pro děti a juniory. Nechybí samozřejmě ani kola „bez motoru“. Zde je ale patrný lehký odklon, protože v katalogu jich nalezneme pouze pětadvacet. Jedná se o velmi elegantní, dobře vybavené jednobarevné modely, cenově zasahující maximálně do střední třídy.

Apache je velmi pohodová značka. Pěknou atmosféru kolem ní vytváří lidé, kteří značku vlastní a kteří si do svého týmu vybírají i spolupracovníky, které kola Apache baví. Na jejich produkci to je znát. Kola jsou připravována s citem a pečlivostí. Výhodou také je, že Apache se pomalu rozjíždí s vlastní výrobou v Česku.

Během příštího roku naleznete samozřejmě v Cykloservisu i na www.cykl.cz testy a články o kolech Apache. Z představovací akce v Němčicích vám ukážeme alespoň náš tradiční vieozápisník, který nám slouží k oživení si vzpomínek na akci při psaní článků. Tak ať z něj také něco máte. Samozřejmě také pár fotografií.

Pokud se chcete podívat na kompletní modelovou řadu kol Apache na rok 2019, navštivte stránky www.apache-bike.cz.

 

Spusťte si kliknutím náš videozápisník z předváděcí akce APACHE 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 25.11.18 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign