Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Apache festival cyklistiky

FESTIVAL CYKLISTIKY – ORIENŤÁK A UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK

(tisková zpráva pořadatele) Festival cyklistiky je tu již za 9 dní a z pořadatelského tábora nám přišllo několik dalších informací. Orientační závod dvojic a Orienťák open, uzávěrka přihlášek, rady ohledně ubytování a take druhé kolo rozehřívací soutěže…

Orientační závod dvojic a "Orienťák open"

Na třetí den festivalu pro vás již počtvrté připravujeme orientační závod dvojic. Oproti předchozímu roku jsme přistoupili ke snížení časového limitu na 4 hodiny a také startovného na základních 400,- Kč za dvojici. Mapa bude v měřítku 1:50 000 a budou v ní již zakreslené jednotlivé kontroly a po vašich loňských připomínkách také vyznačené turistické trasy.  Těmito novinkami chceme přispět ke zpřístupnění disciplíny MTBO široké veřejnosti. Kromě účasti v závodě obsahuje startovné také teplé jídlo a nápoj v cíli, startovací balíček a volnou vstupenku na doprovodný program Bujará Úpice. Chcete-li si prověřit své orientační schopnosti, týmovou spolupráci a fyzickou zdatnost a k tomu si ještě užít celý festival, neměli byste v neděli na startu chybět. Pročtěte si kompletní propozice a přihlaste se on-line. Jestli nemáte nikoho do party, zkuste ho najít pomocí služby "hledám parťáka". Kluci s klukama, kluci s holkama nebo holky s holkama. Seznámit se zde může kdokoliv... Festival cyklistiky je místem navazování nových přátelství! Pro ty, kteří se nechtějí honit za body a bojovat s časem jsme přidali doprovodnou akci "Orienťák open". Je určena jednotlivcům i početným skupinkám nebo rodinám. Jednoduše si za stovku zakoupíte mapu stejnou jako mají závodníci a vydáte se hledat jednotlivé kontroly. V ceně účastnického poplatku je vstupenka na nedělní odpolední a večerní program Bujará Úpice pro 1 osobu.

apacheplakat

Uzávěrka přihlášek předem už tento pátek

V pátek 12.6. budou definitivně uzavřeny on-line registrační formuláře na maratón i orientační závod dvojic. Pokud chcete získat pamětní startovní číslo s vlastním jménem a ještě nejste zaregistrováni, měli byste si pospíšit. Pamětní číslo se jménem letos dostanou také předem přihlášení orienťáci. Vedle toho také ušetříte sto korun, o které je vyšší startovné na místě. Datumem přihlášení se rozumí datum připsání peněz na účet pořadatele nebo zaplacení v hotovosti v kanceláři pořadatele v Úpici. Úplně poslední šanci na levnější startovné budete mít v sobotu v obchodě jízdní kola Bárta. Otevřeno je do 12 hodin.

Ubytování v Úpici a okolí

Pokud se rozhodujete, jestli na festivalu strávíte více dní a řešíte ubytování, tak doporučujeme abyste neváhali a střechu nad hlavou si zajistili včas. Přímo v Úpici na dosah od festivalového centra můžete vybírat mezi stanovým kempem, chatkami, ubytovnou Sparta nebo tělocvičnou ZŠ Úpice - Lány. Kompletní přehled ubytování v Úpici a okolí najdete zde. Pouze v tělocvičně na Lánech není nutné ubytování rezervovat. Zde platí pravidlo kdo dřív lehne... Je zde kvalitní sociální zázemí (sprchy, wc), které lze využít i v případě nocování v okolí tělocvičny pod širákem nebo ve stanu.

Rozehřívací soutěž - 2. kolo

První kolo rozehřívací soutěže je za námi a tak přicházíme s druhou sérií soutěžních otázek. Tentokrát se týkají americké značky Tomac, jednoho z hlavních partnerů Festivalu cyklistiky. Opět se hraje o vstupenky, trička a přilbu Limar, ve finalovém losování pak o pobyt ve švýcarských Alpách. Pravidla, soutěžní otázku a jména výherců z prvního kola najdete zde.

Trénujte, těšte se, bude to jízda!

Apaches

datum: 10.06.09 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign