deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Apache 2012?- lehčí a levnější

Doba převáděcích akcí jízdních kol na sezónu 2012 pomalu končí. V tomto ohledu je už po sezóně. I když jsou ještě tři měsíce do konce roku, obchodníci a asembleři měli možná již skoro rok ve svých šuplíkách nákresy, designy a specifikace nových modelových řad kol. Vždyť termíny zadání do výroby jsou naprosto neúprosné.

Je zajímavé, že na některých předváděcích akcích se cítíte normálně, příjemně, ale na některé akce se doslova těšíte. Je to samozřejmě lidičkama, které danou značku vlastní, lidičkama, kteří u firmy pracují. Je to o armosféře akce. A že si na akci prohlédnete i neméně sympatická kola je jaksi samozřejmostí. Jednou takovou firmou, kam se každý rok opravdu těšíme, (těch firem je samozřejmě více) je jihočeská firma DaJ se svými koly Apache.

Apache již není žádným elévem na našem trhu. Již dávno. Kolik to je vlastně let, co vstoupil na náš trh? Devět? Deset? To není podstatné. Apač již patří mezi mazáky našeho kolečkářského trhu. A již dávno skončily doby, kdy jako každý, kdo začínal, nabízel jen pár modelů kol. Pro příští rok jich má více jak osmdesát! Takže v příštím roce bude kol s indiánským pírkem opravdu výběr. Nečekejte nějaké dramatické inovace a totální "překopání" modelových řad. To se, jako ostatně i u dalších většiny značek, nekoná. Podstatnou změnou, která určitě potěší kdejakého příznivce této značky je fakt, že u mnoha modelů dochází k velmi příjemnému a dramatickému snížení ceny oproti letošnímu roku u stejných modelů. A když k tomu přidáme ještě snížení hmotnosti u řady kol, jsou to dva důvody k tomu, abyste třeba i vy začali přemýšlet nad touto sympatickou značkou třeba u odpolední kávy.

Kompletní katalog Apache 2012 si můžete ve formátu pdf stáhnout ZDE (2velikost 28 Mb)

Dost řečí, podívejme se raději na některé modely, které budou slušet mnoha cyklistům.

apache_hawk

Model Hawk 26´´ disc za 28.990,- Kč určitě neurazí kdejakého příznivce svižné sportovní jízdy. Neotřelý, jednoduchý design, najdeme nejen na tomto modelu, ale vlastně na všech. Některé značky se snaží upoutat pestrou barevností, což bývá mnohdy na škodu. Apache jde opačnou cestou. Potvrzuje, že v jednoduchosti je síla. A hmotnost: skvělých 10,9 Kg.

apache_hawk29

Šestadvacítkový Hawk má samozřejmě i svého bratra s velikostí kol 29´´. Tento trend velkých kol (jak dlouho ještě vydrží?) nemůže vynechat ani Apache. Tato devětadvacítka stojí 26.990,- Kč. Hmotnost 12,3 Kg.

tanka_take_apache

Jestliže jste si nenaspořili dost na to, abyste si pořídili Hawka, můžete sáhnout po modelu Tanka Tate Disc za 18.490,- Kč v pěkném, mírně novodobém retro designu. Nám se moc líbí.

apache_tankatate_lady

Apache samozřejmě myslí i na ženy. Tanka Tale Lady za 16.490,- Kč je skvělou variantou pro partnerku, která chce být po vašem boku při vyjížďkách. Jestli vás na tomto stroji bude jen hlídat, nebo si chce skutečně zasportovat, je už skutečně problém vašeho vztahu. Apache pro vás pouze připravil toto pěkné kolečko.

apache_scalp

Apache samozřejmě nabízí i odpružené modely. Scalp je levnější oproti letošnímu roku o 15.000 Kč na cenu 39.990,- Kč.

apache_city

Náš portál www.cykl.cz neslouží jen těm cyklistům, kteří hltají nejnovějčí trendy velotechniky, prohlíží si ty nejdražší součástky, ale víme že i těm, kteří používají i městská a podobná kola. Jako na našem obrázku Apache City 3N za 8.990,- Kč. Věřte tomu, že pořád nebudete mít pod zadkem celopéro, ale jednou možná i vy přesedláte na pohodlné kolo, kde nemusíte přehodit nohu přes rám, protože ji už zkrátka nepřehodíte.

apache_manitou

Naše malé představení zakončíme klasikou, kterou je karbonový hardtail. Ať chceme nebo ne, mezi horskými koly jsou tato kola s pouze odpruženou vidlicí pořád nejprodávanější, bez ohledu na nástup devětadvacítek a několik let trvající příchod celoodpružených kol. Na modelu Apache Manitou SE je zajímavé opět snížení ceny na 86.990,- Kč, což je o 13.000,- Kč méně než v pro letošní rok.A věřte tomu, že Manitou už je opravdu ostrý stroj.

 

 

 

 

 

 

 

datum: 15.10.11 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign