Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

88 modelů Authora pro rok 2012

Author poprvé předvedl svou novou modelovou řadu pro rok 2012 na výstavě Eurobike ve Friedrichshafenu. Zákazníkům nabídne celkem 88 modelů. Naše redakce dostala k dispozici CD s fotografiemi kol pro rok 2012 a tak jistě ani vy nepohrdnete malou ukázkou. Kompletní nabídku samozřejmě zveřejníme v novém katalogu na rok 2012.

author_silnice

Vlajkovou lodí mezi silničními koly je model Road CA 88. My vám však představujeme o stupínek nižší model CA 77 za 115.000 Kč. Author má v nabídce 7 modelů silničních kol v cenách od 22.000 Kč. Vybere si tak úplný začátečník i profesionální jezdec. Na kolech Author ostatně jezdí silniční profesionálové - náš nejlepší silniční tým PSK Whirlpool - Author.

author_aray

Karbonovým full A-RAY 5.0 zase nepohrdne kdejaký MTB jezdec, který miluje pohodu v sedle. Nejlevnější verzí pro příští rok mezi celoodpruženými koly je A-RAY 1.0 v ceně pod 30.000 Kč. V nabídce Authora je ovšem 8 celoodpružených modelů.

author_revolt

Bohatě zastoupenou kategorii má Author mezi MTB koly s odpruženou přední vidlicí. Nabízí celkem 23 modelů v cenách od 6.900,- Kč až po špičkový model Magnum za 105.000 Kč. Na obrázku osvědčený model Revolt v ceně 39.000,- Kč. Kolo, které by vám jistě slušelo při nějakém startu na maratonu. Revolta a další tři modely si můžete pořídit i v "devětadvacítkové" verzi. Velká kola jsou momentálně populární a tak samozřejmě ani Author je nemůže vynechat.

author_avion

Jednou ze zásadních novinek Authora pro příští rok jsou velmi povedená crossová kola s karbonovým rámem Synergy a Avion. Cena 27.000 kč za levnější Avion je výborná, pokud se podrobněji podíváme na skvělé vybavení kola. Jestliže jste náročný cyklista, který nepotřebuje horské kolo, ale kolo, které dobře jede po silnici a není třeba se s ním bát vjet i do lehčího terénu, určitě to jsou modely pro vás. Případně si můžete vybrat z dalších 16 modelů crossových kol.

author_simplex

Do portfolia kol od Authora již několik let patří i skládací kola. I s těmito modely má naše redakce praktické zkušenosti. Na takovém kole se dá bez problému ujet i třeba padesát kilometrů, samozřejmě v lehčím tempu. A po dojetí kolo "zaklapnete" do sebe, naložíte do auta a míříte třeba do hospody na oběd. Bohatší klientela opře Simplexe o stěžeň své jachty, neboť skládací kola jsou skvělou variantou pro milovníky lodí i karavanů.

 

 

 

datum: 12.09.11 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign