deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

4EVER pro ženy

4Ever pro květinky

Cyklistický komplet 4ever již svojí barvou jasně říká, že je stvořen pro blízká setkání třetího druhu s něžným pohlavím. Růžový dres s krátkým rukávem a kalhoty v černo-růžové kombinaci mají střih přizpůsobený anatomii ženského těla a splňují požadavky na moderní a především funkční cyklistické oblečení.

Přiléhavý dres s krátkým zipem je opatřen stojáčkem a raglánovými rukávy. Přední partie je kratší, takže v předklonu při jízdě na kole se na břiše netvoří nevzhledné „faldy“, o které jistě žádná cyklistka nestojí. Zadní část je oproti tomu dostatečně dlouhá, aby kryla bedra a ledviny před prochladnutím. Spodní okraj je zakončen volně bez gumy. Na zádech potom najdeme vcelku prostornou kapsičku s vodorovným zipem. Materiál BORGINI je ryze funkčním produktem textilních laboratoří. Jemný polyesterový úplet s lesklou strukturou je na těle velmi příjemný a zaručuje maximální odvod potu od pokožky s následným rychlým odpařením, což přináší vysoký komfort nošení.

Kalhoty bez laclu, které jsou ušité z osmi panelů polyesteru C-Tex, mají krátké nohavičky, zakončené gumičkou. O pohodlí při jízdě se stará profilovaná antibakteriální vložka. Střihově podařené kraťasy jsou vyrobené z polyesteru C-Tex s příměsí elastanu, jenž se vedle rychlého schnutí vyznačuje vysokou pružností a zároveň jemností. Barevné řešení s černou horní částí a růžovými lemy nohaviček ještě zvýrazňuje jejich zkrácený střih a opticky prodlužuje ladné nožky sličné bikerky.

Cena těchto dobře padnoucích a příjemných kalhot je 829 Kč, v případě dresu 4Ever je to 949 korun.

(pet)

4ev

datum: 03.06.09 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] Joza

    Ty nohy napul opaleny. Hnuuuuus

    10.06.09, 13:01:46
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign