schindler13 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

4EVER pro ženy

4Ever pro květinky

Cyklistický komplet 4ever již svojí barvou jasně říká, že je stvořen pro blízká setkání třetího druhu s něžným pohlavím. Růžový dres s krátkým rukávem a kalhoty v černo-růžové kombinaci mají střih přizpůsobený anatomii ženského těla a splňují požadavky na moderní a především funkční cyklistické oblečení.

Přiléhavý dres s krátkým zipem je opatřen stojáčkem a raglánovými rukávy. Přední partie je kratší, takže v předklonu při jízdě na kole se na břiše netvoří nevzhledné „faldy“, o které jistě žádná cyklistka nestojí. Zadní část je oproti tomu dostatečně dlouhá, aby kryla bedra a ledviny před prochladnutím. Spodní okraj je zakončen volně bez gumy. Na zádech potom najdeme vcelku prostornou kapsičku s vodorovným zipem. Materiál BORGINI je ryze funkčním produktem textilních laboratoří. Jemný polyesterový úplet s lesklou strukturou je na těle velmi příjemný a zaručuje maximální odvod potu od pokožky s následným rychlým odpařením, což přináší vysoký komfort nošení.

Kalhoty bez laclu, které jsou ušité z osmi panelů polyesteru C-Tex, mají krátké nohavičky, zakončené gumičkou. O pohodlí při jízdě se stará profilovaná antibakteriální vložka. Střihově podařené kraťasy jsou vyrobené z polyesteru C-Tex s příměsí elastanu, jenž se vedle rychlého schnutí vyznačuje vysokou pružností a zároveň jemností. Barevné řešení s černou horní částí a růžovými lemy nohaviček ještě zvýrazňuje jejich zkrácený střih a opticky prodlužuje ladné nožky sličné bikerky.

Cena těchto dobře padnoucích a příjemných kalhot je 829 Kč, v případě dresu 4Ever je to 949 korun.

(pet)

4ev

datum: 03.06.09 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] Joza

    Ty nohy napul opaleny. Hnuuuuus

    10.06.09, 13:01:46
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign