Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

4EVER představil modely pro rok 2019

Společnost 4EVER dodává svá kola na náš trh od roku 1995. Již tedy 23 let vídáme kola 4EVER v cyklistických prodejnách. Od počátku vzniku značky firma preferovala vlastní výrobu před dovozy. A 23 let neustále značka navyšuje svou výrobu, kvůli které v posledních letech musí přistavovat ve svém rozlehlém areálu nové výrobní haly. Vždyť jen v loňském roce odeslala svým zákazníkům 55 tisíc elektrokol. Výroba zde probíhá unikátní stojanovou montáží, kdy každé vyráběné kolo je zavěšeno na svém stojanu a jednotliví pracovníci je obchází a postupně montují. Je tak zaručena nejvyšší kvalita a několikanásobná kontrola montáže.

4EVER pozval malooobchodníky, kteří nabízí její značku i naši redakci na představení nových modelů na rok 2019. Připravil jich celkem šedesát a z toho je 22 modelů elektrokol. V těch je velmi silný a umí je velmi dobře. Dvakrát zaplnil kongresovou halu v hotelu Jezerka u Sečské přehrady. Protože jsme pravidelnými účastníky jeho předváděcích akcí, bylo patrné, že počet obchodníků této značky se značně zvýšil.

Velmi unikátní u značky 4EVER je, že jako jediná u nás nabízí operativní leasing, na který jsme zvyklí dosud pouze u aut. Výborné teké je, že s nákupem kola 4EVER získáte zdarma roční pojištění kola proti krádeži. Jak jsme na přednášce slyšeli, pojištění se v několika případech samozřejmě využilo a okradený majitel kola 4EVER získal velmi rychle a bez amortizace kolo nové.

Podívejte se na naši fotoreportáž z akce. V průběhu roku vás samozřejmě s modely kol 4EVER seznámíme blíže.

Hned při vstupu na akci obdrží každý obchodník katalogy, ceníky a malé drobnosti.

 

Na více jak hodinové přednášce se obchodníci dozví co je nového, co bylo zrušeno a vůbec vše potřebné, co by měl vědět.

 

Při přednášce se musí dávat opravdu pozor. Vždyť obchodník musí o kolech vědět naprosto vše.

 

Velmi důležitá je ale debata před i po přednášce. S každým obchodníkem je potřeba pohovořit, zeptat se na názory. Na fotografii Ivan Macháček (vlevo), zodpovědný za domácí produkci kol 4EVER debatuje o nových modelech.

 

4EVER nabízí velmi pěkné hardtaily Scanner a to hned ve čtyřech modelech. Velmi slušivý karbonový rám.

 

 

 

Nejvyšší model Scanner NZTR má na sobě Shimano XTR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Síla detailu

 

 

 

Špičkové elektrokolo ENNYX 1 29/27,5 B+. V nabídce je celkem šest Ennyxů.

 

 

Elektrokolo BLUELINE za příznivou cenu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 30.09.18 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign