Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

4EVER - pohled tak trochu pod pokličku

Pomalu končí doba výstav a předváděcích akcí. Doba, kdy firmy představují své nové modelové řady na další rok,a to převážně svým maloprodejcům. A pro ty zase pomalu končí doba předobjednávek modelů, které nabídnou svým zákazníkům. Je to taková loterie, kdy každý pečlivě zvažuje, kolik kol je schopen prodat, v jakých cenových kategoriích, barvách, velikostech a především v jakých modelech. Šlápnutí vedle znamená pro obchodníka nepříjemné finanční následky. A právě správný výběr těch správných kol je jedna z několika položek, která odděluje dobré obchodníky od těch horších.

Svá kola na své tour po republice předvádí i firma 4EVER. Své stejnojmenné modely ukázala 20. září i obchodníkům nedaleko Prahy, v reprezentačních prostorách zámku Štiřín. 4EVER je jedna z firem, která si své modely montuje sama, ve své továrně ve Studénce. Může tak bezprostředně ovlivňovat výrobu a reagovat tak na trh. Do určité míry samozřejmě, neboť každá výroba kol je závislá na dodávkách komponentů, jejichž zajištění dnes představuje dokonalou logistiku. A tu 4EVER umí velmi dobře.

Podívejte se tak trochu do kuchyně představovací akce. Modely vám ukážeme v podrobnějším představení v jednom z vydání Cykloservisu.

4EVER_2013

Řady kol v rekonstruované, bývalé konírně zámku. 4EVER nabízí kolem 60 modelů

4EVER_2013_kola

Asi hodinové přednášce předchází vždy prohlídka nové modelové řady. Většina obchodníků s ceníky v rukách pečlivě prohlíží i detaily kol.

4EVER_detail

4EVER pochopil, že dnešní designy jsou čím dál více o detailech. Věřte ale tomu, že detaily výrobu kola někdy značně prodražují. A dělat designy bývá pro grafika nevděčné. Až podobná předváděcí akce a potom vlastní prodej na prodejně ukáže, jestli se grafik trefil do vkusu co nejvíce zákazníkům.

4EVER_scanner

Devětadvacítkový Scanner je sympatický model pro rychlé jezdce, kteří nepotřebují vzadu žádné odpružení.

4EVER_virus

Starý známý Virus je zase pro ty, kteří péro vzadu potřebují.

4EVER_winner

4EVER se vrhnul i do velikosti kol 650b, nebo také do "sedmadvacítek". Model Winner je toho dokladem.

4EVER_prednaska

Přednáškový sál byl plný. Musely se přidávat židle. Někdy bývá přednáška u některých firem opravdu dlouhá, několikahodinová.Kvitovali jsme s povděkem, že tentokrát trvala jen hodinku. Lidi z 4EVERU sází raději na individuální rozhovory s obchodníky přímo nad modely kol.

4EVER_kvasničak

Kola 4EVER prodává ve svém obchodě i starý známý Miloslav Kvasnička (vpravo, vlevo jeho syn). Kvasnička je trojnásobným vícemistrem světa v cyklokrosu a sedmáct let byl držitelem nejlepšího umístění našeho závodníka na MS v cross country na horských kolech - 14. místo v roce 1991.

DNA_4EVER

Nová značka DNA patří firmě 4EVER a budete se s ní čím dál častěji setkávat na komponentech a doplňcích.

4EVER_broz

Stojící Radim Brož, který vlastní značku 4EVER společně se svým bratrem Petrem. Pod ním sedí Ivan Macháček, jeden z hlavních mužů ve firmě, který má mimo jiné na starosti design modelů.

Odkaz na stránky kol 4EVER ZDE

datum: 22.09.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Podívejte se tak trochu do kuchyně představovací akce. Modely vám ukážeme v podrobnějším představení v jednom z vydání Cykloservisu.

    20.06.13, 08:13:54
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign