cratoni

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_leden_2018

31. května je uzávěrka přihlášek na Specialized Sudety Tour !!!

Dovolujeme si Vás pozvat na 6. ročník silničního cyklo maratonu SPECIALIZED SUDETY TOUR, který odstartuje v Teplicích nad Metují v sobotu 12. června a na 16. ročník maratonu horských kol SPECIALIZED RALLYE SUDETY, který se uskuteční v sobotu 11. září.

V kombinaci těchto závodů MALÝ a VELKÝ SUDETOMAN 2010 bude letos poprvé počítáno nejen absolutní pořadí, ale i pořadí ve všech vypsaných kategoriích. Vyhlášeni  budou tři nejlepší muži a ženy a vítězové jednotlivých kategorií.

Uzávěrka on-line přihlášek na silniční Sudety je 31.5.2010 ve 24.00 hodin a všichni, kteří se přihlásí a uhradí startovné do tohoto termínu obdrží startovní číslo se jménem. Po tomto datu se můžete přihlásit už jen u prezentace s příplatkem 100 Kč. Díky uzávěrám na původní trati ubylo rovin a kostek, a přibyly kopce a nastoupané metry. Dlouhá trať má po úpravách 155 km s převýšením 3100 metrů a krátká 100 km s převýšením 2100 metrů.

Jako tradičně připravil SPECIALIZED - hlavní partner Sudet testovací kola k vyzkoušení při závodě. K dispozici budou modely Tarmac Expert (vel. 61), Rubaix Expert (vel. 49, 52, 54, 56, 58, 61) a pro dámy Amira Expert (vel. 48, 51, 54). Rezervace pro přihlášené závodníky je  možná na e-mailu redpoint@seznam.cz. Kolo Vám bude zapůjčeno v prodejně SPORTiv REDPOiNT Teplice nad Metují, kde se prokážete osobními doklady a podepíšete plnou odpovědnost za škodu či odcizení v průběhu zápůjčky.

Více informací k oběma závodům včetně on-line přihlášek najdete na www.redpointteam.cz.

Za Redpoint team Tomáš Čada

sudety

datum: 26.05.10 - kategorie: Maratonec roku 2010
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign