deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

1 450 kol v katalogu

V našem katalogu kol Cykloservisu, který naleznete zde: http://cykl.cz/section/katalog2012 je již 1.450 modelů kol pečlivě rozdělených do mnoha kategorií podle použití. Časopis Cykloservis vychází v letošním roce již dvacátým rokem. Za tu dobu se naše redakce perfektně orientuje mezi značkami nabízenými na našem trhu. V katalogu se vám tedy snažíme představit to nejlepší, co lze na našem trhu zakoupit. Každé kolo v našem katalogu má svého specifického zákazníka. Ať to je špičkový závodník nebo táta, který si občas vyjede s dětmi do lesa na chatě. A že naleznete v katalogu i méně známé značky? Věřte tomu, že na našem trhu operuje přes sto (!) značek jízdních kol, které se prodávají takřka v tisíci cyklistických prodejnách. Rozhodně neznamená, že značka, kterou znáte a která má na rámu kola známý nápis a logo, a která v našem katalogu chybí, je pro vás nepostradatelná. Rozhodně si vyberete ekvivalentní kvalitu ze značek, které vám v katalogu nabízíme. Náš katalog, který bude nabízet v konečné podobě kolem 40 značek a nejméně 3.000 modelů kol je více než vypovídající o kolech na našem trhu. Jedná se o největší katalog kol, který je každoročně zveřejňován a kde si mnoho zákazníků pečlivě vybírá své nové kolo. V praxi je takřka nemožné zpracovat dokonalý katalog kol, který obsahuje všechny značky na trhu. To také ani není naším cílem. Naším cílem je nabídnout vám takové značky, se kterými budete spokojeni, neboť s těmito značkami naše redakce pracuje, jejich modely známe z testů, známe lidi, kteří tyto značky dováží nebo zadávají do výroby.

Přejeme vám příjemný výběr. A nezapomeňte sledovat pravidelně náš katalog kol, který je v těchto dnech pravidelně doplňován!

datum: 25.01.12 - kategorie: Katalog kol

Komentář:

  1. [1] Fake Rolex

    Ať to je špičkový závodník nebo táta, který si občas vyjede s dětmi do lesa na chatě. A že naleznete v katalogu i méně známé značky? Věřte tomu, že na našem trhu operuje přes sto (!) značek jízdních kol

    21.06.13, 05:21:10
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign