Cyklodiskont.cz - Vy jezdíte, my hlídáme ceny Cyklodiskont.cz - E-shop pro pohodovou jízdu
Penco2017

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Hardtail (XC) 29", pánské

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Hardtail (XC) 29", pánské: Pánské kolo pro cross country či maraton v náročnějším terénu. Díky velikosti kol 29" mnohem lépe vyhladí terénní nerovnosti než standardní velikost 26". Má pevný rám a pevnou či odpruženou vidlici se zdvi

ZnačkaModel kolaCena Kč
FELT +NINE FRD0
Rock Machine +MANHATTAN 40-299990
GALAXY +SKYLAB ECO10490
GALAXY +SKYLAB 1.011990
Rock Machine +STORM 60-2912490
Amulet +Coder 2912499
Rock Machine +MANHATTAN 70-2912990
HEAD +Granger13990
HEAD +Granger13990
Author +IMPULSE 2913990
Author +IMPULSE 2913990
Ghost +Kato 1 29 black/white13990
Ghost +Kato 1 29 blue/yellow13990
Rock Machine +MANHATTAN 90-2913990
Pells +Razzer Entry913990
Rock Machine +HEATWAVE 60-2914490
FELT +NINE 8014490
GALAXY +SKYLAB 3.014490
Apache +Hawk A914990
FELT +NINE 7014990
FELT +NINE 7014990
Rock Machine +STORM 90-2914990
Author +SOLUTION 2915590
Author +SOLUTION 2915590
Rock Machine +HEATWAVE 70-2915990
Pells +Razzer Base915990
Lapierre +Edge 22916490
Ghost +Kato 2 29 black/blue/orange16490
Ghost +Kato 2 29 green/green/red16490
HEAD +X-Rubi I16590
HEAD +X-Rubi I16590
GALAXY +SKYLAB 5.016990
Amulet +Enter 2917199
Apache +Hawk A717490
STEVENS +TONGA17490
STEVENS +TONGA17490
Rock Machine +HEATWAVE 90-2917990
Pells +Razzer Power917990
Amulet +Mystic cat 2918199
Amulet +Start 2918199
Pells +Razzer First9 Black18490
Pells +Razzer First9 Orange18490
Author +SPIRIT 2918590
Author +SPIRIT 2918590
Lapierre +Edge 32919190
Ghost +Kato 3 29 black/green/red19490
Ghost +Kato 3 29 red/red/blue19490
Apache +Hawk A519990
FELT +NINE 6019990
FELT +NINE 6019990
Pells +Razzer Comp9 Black19990
Pells +Razzer Comp9 Green19990
GALAXY +SKYLAB 7.019990
Rock Machine +TORRENT 30-2919990
STEVENS +TANIWHA20190
STEVENS +TANIWHA20190
Amulet +Shift 2920499
Amulet +Start Air 2920699
HEAD +X-Rubi II21590
HEAD +X-Rubi II21590
Ghost +Kato 4 29 black/red/green21990
Ghost +Kato 4 29 blue/blue/yellow21990
Lapierre +Edge 52923490
Rock Machine +TORRENT 50-2923990
Apache +Hawk A324990
Ghost +Kato 5 29 black/blue/orange24990
Ghost +Kato 5 29 green/green/red24990
GALAXY +SKYLAB 9.024990
Author +TRACTION 2924990
HEAD +X-Rubi III24990
Amulet +Maniac 29 Bílý24999
Amulet +Maniac 29 Černý24999
Amulet +Night cat 2924999
Pells +Razzer Pro9 Black26490
Pells +Razzer Pro9 Red26490
STEVENS +APPLEBEE26990
STEVENS +APPLEBEE26990
FELT +NINE 5026990
Lapierre +Edge SL 62927990
Ghost +Kato 7 29 black/green/red27990
Ghost +Kato 7 29 red/red/blue27990
Rock Machine +TORRENT 70-2927990
Amulet +Rival 2927999
STEVENS +DEVIL´S TRAIL29690
STEVENS +DEVIL´S TRAIL29690
Author +INSTINCT 2929990
FELT +NINE 3029990
Amulet +11.400 29big Jose!29999
Apache +Hawk A130990
Pells +Razzer Elite9 Black30990
Pells +Razzer Elite9 Blue30990
Ghost +Kato 9 2932990
Rock Machine +TORRENT 90-2933990
Apache +Hawk A Zero35990
Author +MODUS 2936990
FELT +NINE 536990
Amulet +10.300 29big Jose!36999
Pells +Razzer Race938990
Author +VISION 2938990
Rock Machine +EXPLOSION 30-2939990
STEVENS +SENTIERO40490
Lapierre +Edge SL 72940990
Ghost +Kato X 6 2942990
HEAD +X-Rubi IV42990
HEAD +Trenton I43590
Apache +Hawk C144990
STEVENS +TREMLAZO48590
Author +REVOLT 2948990
Ghost +Lector 1 LC 2949990
FELT +NINE 349990
Lapierre +Pro Race 52949990
HEAD +Trenton II49990
Ghost +Asket 5 2950990
Ghost +Lector 5 LC51990
STEVENS +COLORADO 40153990
STEVENS +COLORADO 40153990
STEVENS +SONORA53990
Rock Machine +EXPLOSION 50-2954990
Lapierre +Edge SL 82955990
Amulet +29Big Jose!55999
Pells +RX SixtySeven Elite56790
Ghost +Asket 8 2958990
Rock Machine +EXPLOSION 70-2959990
Ghost +Lector 3 LC 2961990
Lapierre +Pro Race 62964990
Amulet +29Big Jose! R64999
Pells +RX SixtySeven Race66990
Author +SECTOR 2968990
FELT +NINE 269990
Ghost +Lector 6 LC70990
STEVENS +SONORA ES72890
Lapierre +Pro Race 72975990
GALAXY +PERSEUS XT 2x1177990
HEAD +Trenton III79990
STEVENS +SONORA ES DI294490
FELT +NINE 194990
Ghost +Lector 7 LC black95990
Ghost +Lector 7 LC orange95990
Author +MAGNUM 2996990
Lapierre +Pro Race 829 Ultimate96990
Ghost +Lector 8 LC102990
Ghost +Lector X 8 UC102990
Pells +RX SixtySeven Eagle119890
Ghost +Lector 9 UC128990
HEAD +Trenton IV138990
STEVENS +SONORA SL148490
STEVENS +SONORA SL DI2175490
Ghost +Lector 10 UC177990
Ghost +Lector World Cup UC254990
id

tsbohemia

CykloŠkoda - Přilby a brýle Kask

nachazel

id

BP
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign