deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Hardtail (XC) 29", pánské

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Hardtail (XC) 29", pánské: Pánské kolo pro cross country či maraton v náročnějším terénu. Díky velikosti kol 29" mnohem lépe vyhladí terénní nerovnosti než standardní velikost 26". Má pevný rám a pevnou či odpruženou vidlici se zdvi

ZnačkaModel kolaCena Kč
FELT +NINE FRD0
Rock Machine +MANHATTAN 40-299990
GALAXY +SKYLAB ECO10490
GALAXY +SKYLAB 1.011990
Rock Machine +STORM 60-2912490
Amulet +Coder 2912499
Rock Machine +MANHATTAN 70-2912990
HEAD +Granger13990
HEAD +Granger13990
Author +IMPULSE 2913990
Author +IMPULSE 2913990
Ghost +Kato 1 29 black/white13990
Ghost +Kato 1 29 blue/yellow13990
Rock Machine +MANHATTAN 90-2913990
Pells +Razzer Entry913990
Rock Machine +HEATWAVE 60-2914490
FELT +NINE 8014490
GALAXY +SKYLAB 3.014490
Apache +Hawk A914990
FELT +NINE 7014990
FELT +NINE 7014990
Rock Machine +STORM 90-2914990
Author +SOLUTION 2915590
Author +SOLUTION 2915590
Rock Machine +HEATWAVE 70-2915990
Pells +Razzer Base915990
Lapierre +Edge 22916490
Ghost +Kato 2 29 black/blue/orange16490
Ghost +Kato 2 29 green/green/red16490
HEAD +X-Rubi I16590
HEAD +X-Rubi I16590
GALAXY +SKYLAB 5.016990
Amulet +Enter 2917199
Apache +Hawk A717490
STEVENS +TONGA17490
STEVENS +TONGA17490
Rock Machine +HEATWAVE 90-2917990
Pells +Razzer Power917990
Amulet +Mystic cat 2918199
Amulet +Start 2918199
Pells +Razzer First9 Black18490
Pells +Razzer First9 Orange18490
Author +SPIRIT 2918590
Author +SPIRIT 2918590
Lapierre +Edge 32919190
Ghost +Kato 3 29 black/green/red19490
Ghost +Kato 3 29 red/red/blue19490
Apache +Hawk A519990
FELT +NINE 6019990
FELT +NINE 6019990
Pells +Razzer Comp9 Black19990
Pells +Razzer Comp9 Green19990
GALAXY +SKYLAB 7.019990
Rock Machine +TORRENT 30-2919990
STEVENS +TANIWHA20190
STEVENS +TANIWHA20190
Amulet +Shift 2920499
Amulet +Start Air 2920699
HEAD +X-Rubi II21590
HEAD +X-Rubi II21590
Ghost +Kato 4 29 black/red/green21990
Ghost +Kato 4 29 blue/blue/yellow21990
Lapierre +Edge 52923490
Rock Machine +TORRENT 50-2923990
Apache +Hawk A324990
Ghost +Kato 5 29 black/blue/orange24990
Ghost +Kato 5 29 green/green/red24990
GALAXY +SKYLAB 9.024990
Author +TRACTION 2924990
HEAD +X-Rubi III24990
Amulet +Maniac 29 Bílý24999
Amulet +Maniac 29 Černý24999
Amulet +Night cat 2924999
Pells +Razzer Pro9 Black26490
Pells +Razzer Pro9 Red26490
STEVENS +APPLEBEE26990
STEVENS +APPLEBEE26990
FELT +NINE 5026990
Lapierre +Edge SL 62927990
Ghost +Kato 7 29 black/green/red27990
Ghost +Kato 7 29 red/red/blue27990
Rock Machine +TORRENT 70-2927990
Amulet +Rival 2927999
STEVENS +DEVIL´S TRAIL29690
STEVENS +DEVIL´S TRAIL29690
Author +INSTINCT 2929990
FELT +NINE 3029990
Amulet +11.400 29big Jose!29999
Apache +Hawk A130990
Pells +Razzer Elite9 Black30990
Pells +Razzer Elite9 Blue30990
Ghost +Kato 9 2932990
Rock Machine +TORRENT 90-2933990
Apache +Hawk A Zero35990
Author +MODUS 2936990
FELT +NINE 536990
Amulet +10.300 29big Jose!36999
Pells +Razzer Race938990
Author +VISION 2938990
Rock Machine +EXPLOSION 30-2939990
STEVENS +SENTIERO40490
Lapierre +Edge SL 72940990
Ghost +Kato X 6 2942990
HEAD +X-Rubi IV42990
HEAD +Trenton I43590
Apache +Hawk C144990
STEVENS +TREMLAZO48590
Author +REVOLT 2948990
Ghost +Lector 1 LC 2949990
FELT +NINE 349990
Lapierre +Pro Race 52949990
HEAD +Trenton II49990
Ghost +Asket 5 2950990
Ghost +Lector 5 LC51990
STEVENS +COLORADO 40153990
STEVENS +COLORADO 40153990
STEVENS +SONORA53990
Rock Machine +EXPLOSION 50-2954990
Lapierre +Edge SL 82955990
Amulet +29Big Jose!55999
Pells +RX SixtySeven Elite56790
Ghost +Asket 8 2958990
Rock Machine +EXPLOSION 70-2959990
Ghost +Lector 3 LC 2961990
Lapierre +Pro Race 62964990
Amulet +29Big Jose! R64999
Pells +RX SixtySeven Race66990
Author +SECTOR 2968990
FELT +NINE 269990
Ghost +Lector 6 LC70990
STEVENS +SONORA ES72890
Lapierre +Pro Race 72975990
GALAXY +PERSEUS XT 2x1177990
HEAD +Trenton III79990
STEVENS +SONORA ES DI294490
FELT +NINE 194990
Ghost +Lector 7 LC black95990
Ghost +Lector 7 LC orange95990
Author +MAGNUM 2996990
Lapierre +Pro Race 829 Ultimate96990
Ghost +Lector 8 LC102990
Ghost +Lector X 8 UC102990
Pells +RX SixtySeven Eagle119890
Ghost +Lector 9 UC128990
HEAD +Trenton IV138990
STEVENS +SONORA SL148490
STEVENS +SONORA SL DI2175490
Ghost +Lector 10 UC177990
Ghost +Lector World Cup UC254990
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign