Cyklodiskont.cz - Vy jezdíte, my hlídáme ceny Cyklodiskont.cz - E-shop pro pohodovou jízdu
Penco2017

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Hardtail (XC) 29", pánské

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Hardtail (XC) 29", pánské: Pánské kolo pro cross country či maraton v náročnějším terénu. Díky velikosti kol 29" mnohem lépe vyhladí terénní nerovnosti než standardní velikost 26". Má pevný rám a pevnou či odpruženou vidlici se zdvi

ZnačkaModel kolaCena Kč
Niner +EMD 9 COMP0
Niner +EMD 9 JOKER0
Niner +EMD 9 PRO0
Niner +EMD 9 RACE0
Superior +XC 709 VB8990
Rock Machine +MANHATTAN 40 - 299990
Superior +XC 7099990
Superior +XC 729 VB BLACK/GREEN9990
Superior +XC 729 VB BLACK/RED9990
Rock Machine +MANHATTAN 60 - 2910990
Maxbike +Nimba 2910990
GALAXY +SKYLAB 29" Eco10990
Rock Machine +HEATWAVE 50 - 2911490
Maxbike +Akung 2911990
Sundance +Hamilton I 2911990
Rock Machine +MANHATTAN 70 - 2911990
Superior +XC 72911990
Rock Machine +HEATWAVE 60 - 2912490
Rock Machine +MANHATTAN 90 - 2912490
Maxbike +Apo 2912990
Superior +XC 73912990
LAPIERRE Raid 129 Disc12999
HEAD +Granger I 29"13990
Rock Machine +HEATWAVE 70 - 2913990
AUTHOR +IMPULSE 2913990
AUTHOR +IMPULSE 2913990
APACHE +M1 29“13990
FELT +NINE 8013990
Pell´s +Razzer 913990
Superior +XC 749 BLACK/RED/BLUE13990
Superior +XC 749 GREEN/BLACK13990
GHOST +TACANA 213999
4EVER +GRAFFITI 2914490
Merida +Big.Nine 20-D14990
Merida +Big.Nine 20-D14990
Rock Machine +EL NINO 60 - 2914990
Sundance +Hamilton II 2914990
GALAXY +SKYLAB 29" Acera14990
AUTHOR +SOLUTION 2914990
AUTHOR +SOLUTION 2914990
HEAD +X-Rubi I 29"14990
Superior +XC 80914990
Superior +XC 809 WHITE/RED14990
Maxbike +Leuser 2915190
Dema +RAVEO 5.015399
Pell´s +Razzer 1915490
LAPIERRE Raid 22915499
GHOST +TACANA 315999
Rock Machine +EL NINO 70 - 2916250
Merida +Big.Nine 4016490
Merida +Big.Nine 4016490
4EVER +CONVEX 2916490
Maxbike +Mayon 2916490
Dema +AURON 2.016499
Dema +RAVEO 7.016499
Maxbike +Malawi 2916990
FELT +NINE 7016990
FELT +NINE 7016990
GALAXY +SKYLAB 29" Deore/Alivio16990
Rock Machine +EL NINO 90 - 2917490
AUTHOR +SPIRIT 2917590
Pell´s +Razzer 2917990
Rock Machine +TORRENT 30 - 2917990
HEAD +X-Rubi II 29"17990
Superior +XC 81917990
LAPIERRE Raid 32917999
GHOST +TACANA 417999
Merida +Big.Nine 7018990
Merida +Big.Nine 7018990
APACHE +HAWK 29“ A518990
FELT +NINE 6018990
FELT +NINE 6018990
Pell´s +Razzer 12918990
Maxbike +Taupo 2918990
4EVER +FEVER 2919490
Merida +Big.Nine 10019990
Merida +Big.Nine 10019990
Rock Machine +TORRENT 50 - 2919990
Superior +XC 82919990
Dema +AURON 5.019999
GALAXY +SKYLAB 29" SLX/Deore20990
Merida +Big.Nine 30021990
Merida +Big.Nine 30021990
HEAD +Granger II 29"21990
GHOST +TACANA 521999
LAPIERRE Raid 52922499
Maxbike +Inari 2922990
HEAD +X-Rubi III 29"22990
APACHE +HAWK 29“ A323990
4EVER +HAZARD 2923990
AUTHOR +TRACTION 2923990
AUTHOR +TRACTION 2923990
Superior +XP 29se24990
Dema +AURON 7.024999
Pell´s +Razzer 22925490
FELT +NINE 5025990
GALAXY +SKYLAB 29" XT/SLX25990
Maxbike +Tana 2925990
Rock Machine +TORRENT 70 - 2925990
Merida +Big.Nine 50026990
Merida +Big.Nine 50026990
4EVER +INEXXIS 326990
GHOST +TACANA 726999
LAPIERRE Pro Race 22927999
Superior +XP 909 BLACK/RED28990
Superior +XP 909 RED/WHITE28990
APACHE +HAWK 29“ A129990
AUTHOR +INSTINCT 2929990
Pell´s +Razzer 32929990
GALAXY +SKYLAB X9 /zelený/29990
Rock Machine +TORRENT 90 - 2929990
Dema +AURON 9.029999
Maxbike +Abaya 2931990
Merida +Big.Nine 60032990
Merida +Big.Nine 60032990
FELT +NINE 3032990
FELT +NINE 632990
HEAD +X-Rubi IV 29"34990
Superior +XP 91934990
GHOST +HTX 335999
LAPIERRE Pro Race 32935999
Merida +Big.Nine Team Issue36990
4EVER +INEXXIS 236990
Pell´s +Razzer 62936990
GHOST +TACANA PRO 636999
Maxbike +Daisen 2938990
Rock Machine +EXPLOSION 30 - 2939990
FELT +NINE 439990
FELT +NINE 539990
FELT NINE 539990
AUTHOR +MODUS 2940990
Merida +Big.Nine XT-edition41490
4EVER +INEXXIS 141990
Superior +XP 929 CRB BLACK/BLUE41990
Superior +XP 929 CRB BLACK/RED41990
GHOST +TACANA PRO 841999
Maxbike +Akka 2942990
APACHE +HAWK 29“ C142990
GALAXY +PERSEUS 29" XT/SLX44990
LAPIERRE Pro Race 52944999
Maxbike +Kyoga 2946990
Superior +XP 94946990
Dema +FERRARA 7.046999
Rock Machine +EXPLOSION 50 - 2948990
Merida +Big.Nine 80049990
FELT +NINE 249990
FELT +NINE 349990
Dema +FERRARA 5.049999
Niner +AIR 9 CARBON JOKER51799
AUTHOR +REVOLT 2951990
Superior +XP 969 CRB51990
Rock Machine +EXPLOSION 70 - 2952990
GHOST +HTX 552999
GHOST +HTX 552999
Pell´s +Seven29 Elite53990
4EVER +SCANNER 354990
HEAD +Trenton I 29"54990
Merida +Big.Nine 100056990
Maxbike +Kamet 2956990
Merida +Big.Nine 90058990
Superior +XP 29 LTD59990
Superior +XP 979 CRB59990
Niner +AIR 9 PRO62299
4EVER +SCANNER 262990
Dema +FERRARA 9.062999
LAPIERRE Pro Race 62963999
Pell´s +Seven29 Race64990
Superior +Team 29 Elite66990
Merida +Big.Nine XT69990
AUTHOR +SECTOR 2969990
HEAD +Trenton II 29"69990
GHOST +HTX 769999
Niner +SIR 9 PRO (SINGLESPEED)70079
Niner +AIR 9 CARBON COMP72999
Niner +AIR 9 RACE72999
Niner +SIR 9 PRO (GEARED)72999
Merida +Big.Nine 600073990
4EVER +SCANNER 173990
Niner +AIR 9 RDO COMP78899
Dema +FERRARA ELITE79999
GHOST +HTX 883999
Merida +Big.Nine 700086990
Niner +AIR 9 RDO PRO 1X1187129
Niner +AIR 9 RDO PRO 2X1087129
Maxbike +Lhotse 2993990
4EVER +SCANNER X0196990
LAPIERRE Pro Race 72996999
Superior +Team 29 Issue99990
Niner +ROS 9 PRO100079
Niner +AIR 9 CARBON PRO100099
AUTHOR +MAGNUM 29104990
FELT +NINE 1109990
GHOST +HTX 9112999
4EVER +SCANNER XX119990
Pell´s +Seven29 XTR119990
Niner +One 9 RDO PRO121279
Niner +AIR 9 RDO RACE135419
Niner +One 9 RDO RACE148369
Merida +Big.Nine Team149990
4EVER +SCANNER XTR154990
GHOST +HTX 10169999
Niner +AIR 9 RDO RACE ELITE175459
FELT +NINE FRD199990
id

tsbohemia

CykloŠkoda - Přilby a brýle Kask

nachazel

id

BP
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign