Schindler20_2019

ekola_banner

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Hardtail (XC) 29", pánské

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Hardtail (XC) 29", pánské: Pánské kolo pro cross country či maraton v náročnějším terénu. Díky velikosti kol 29" mnohem lépe vyhladí terénní nerovnosti než standardní velikost 26". Má pevný rám a pevnou či odpruženou vidlici se zdvi

ZnačkaModel kolaCena Kč
MAYO +XC 29"eR TOUR V9899
Haibike +Rookie 299990
GALAXY +SKYLAB Eco9990
SUNDANCE +Hamilton I 29"11290
Rock Machine +THUNDER 5011750
MAYO +XC 29"eR SPORT V11799
MAYO +XC 29"eR TOUR D11799
GALAXY +SKYLAB Acera11990
KELLYS +TNT 05 TITANIUM11990
KELLYS +TNT 05 WHITE11990
Haibike +Big Curve SL 2912490
FELT +NINE 8012990
FELT +NINE 8012990
Pell's +Razzer 912990
Rock Machine +THUNDER 6012990
MAYO +XC 29"eR SPORT D13699
SUNDANCE +Hamilton II 29"13890
HEAD +Granger 29"13990
HEAD +Granger 29"13990
Pell's +Razzer 1913990
GALAXY +SKYLAB Deore/Alivio13990
Rock Machine +THUNDER 7013990
DEMA +AURON 1.013999
Rock Machine +EL NINO 6014490
Author +SOLUTION 2914590
Author +SOLUTION 2914590
LEADER FOX +Grass14950
LEADER FOX +Grass14950
Haibike +Attack SL 2914990
FELT +NINE 7014990
FELT +NINE 7014990
SUPERIOR +XC 809 Green14990
SUPERIOR +XC 809 Red14990
Maxbike +Mayon 2915190
MAYO +XC 29"eR POWER D15399
Rock Machine +EL NINO 7015490
APACHE BIKE +Hawk 29“ A715490
KTM +ULTRA ONE 2915490
KELLYS +TNT 1015590
Maxbike +Malawi 2915790
4EVER +CONVEX 2915990
Author +DEXTER 2915990
Pell's +Razzer 2915990
LEADER FOX +Trap15990
LEADER FOX +Trap15990
DEMA +AURON 2.015999
HEAD +X-Shape I 29"16590
Rock Machine +EL NINO 9016750
Merida +Big Nine 10016990
Merida +Big Nine 10016990
GALAXY +SKYLAB Deore /zelený/16990
KELLYS +TNT 2016990
SUPERIOR +XC 81916990
MAYO +XC 29"eR COMP D17299
Haibike +Big Curve RC 2917490
Maxbike +Taupo 2917790
FELT +NINE 6017990
Pell's +Razzer 12917990
Rock Machine +TORRENT 3017990
KTM +ULTRA FUN 2917990
DEMA +AURON 3.017999
Merida +Big Nine 30018990
Merida +Big Nine 30018990
4EVER +FEVER 2918990
APACHE BIKE +Hawk 29“ A518990
GALAXY +SKYLAB SLX/Deore18990
Rock Machine +TORRENT 5018990
LEADER FOX +Casper19900
LEADER FOX +Casper19900
Maxbike +Ardeen 2919990
Haibike +Attack RC 2919990
AGang +GANGSTA 6.2919990
SUPERIOR +XC 82919990
SUNDANCE +Hamilton II 26"20190
KELLYS +TNT 3020490
Maxbike +Inari 2920990
KTM +ULTRA FIRE 2920990
SUNDANCE +Hamilton III 29"21090
DEMA +AURON 5.022999
Pell's +Razzer 22923490
KTM +ULTRA FLITE 2923490
MAYO +XC 29"eR MAX D23899
4EVER +HAZARD 2923990
Author +TRACTION 2923990
Haibike +Attack RX 2924990
Haibike +Big Curve RX 2924990
FELT +NINE 5024990
HEAD +X-Shape II 29"24990
DEMA +AURON 7.024999
Maxbike +Tana 2925190
Merida +Big Nine 50025990
Merida +Big Nine 50025990
GALAXY +SKYLAB SLX /zelený/25990
Rock Machine +TORRENT 7025990
KTM +ULTRA SPORT 2925990
SUPERIOR +XP 29se Black Red25990
SUPERIOR +XP 29se White Lime25990
APACHE BIKE +Hawk 29“ A326990
4EVER +INEXXIS 326990
KELLYS +TNT 5026990
Maxbike +Coipasa 2927290
Pell's +Razzer 32927990
Merida +Big Nine 90028990
Merida +Big Nine 90028990
Author +INSTINCT 2928990
Maxbike +Abaya 2929390
KELLYS +TNT 7029590
GALAXY +SKYLAB X9 /zelený/29990
KELLYS +TNT 9029990
Rock Machine +TORRENT 9029990
SUPERIOR +XP 909 Black29990
SUPERIOR +XP 909 White29990
Haibike +Big Curve RX Pro 2931990
FELT +NINE 3031990
DEMA +AURON 9.031999
Pell's +Razzer 62933990
SUPERIOR +XP 91933990
APACHE BIKE +Hawk 29“ A134990
FELT +NINE 535990
KTM +ULTRA RACE 2936490
Merida +Big Nine XT-edition36990
4EVER +INEXXIS 236990
Merida +Big Nine 100037990
Rock Machine +FIRESTORM 3037990
Author +MODUS 2937990
Maxbike +Daisen 2939890
SUPERIOR +XP 92939990
Haibike +Light SL 2941990
Maxbike +Taurus 2941990
Maxbike +Wanaka 2941990
HEAD +Trenton I 29"42900
Maxbike +Akka 2942990
Merida +Big Nine Team Issue42990
FELT +NINE 443990
KTM +AERA 29 COMP44490
Rock Machine +FIRESTORM 5044990
4EVER +INEXXIS 144990
Maxbike +Kyoga 2945190
Merida +Big Nine 150045990
FELT +NINE 346990
DEMA +FERRARA 7.046999
GALAXY +PERSEUS29 SLX47990
SUPERIOR +XP 94948990
Niner +EMD 9 COMP49990
Haibike +Light RC 2949990
Author +REVOLT 2949990
Pell's +Seven29 Elite49990
SUPERIOR +XP 96949990
Rock Machine +FIRESTORM 7049999
Maxbike +Makalu 2951490
KTM +AERA 29 PRO51990
GALAXY +PERSEUS29 SRAM X.951990
DEMA +FERRARA 9.051999
Maxbike +Kamet 2953590
Merida +Big Nine CF 100053990
Niner +EMD 9 PRO54990
4EVER +SCANNER 354990
FELT +NINE 256990
SUPERIOR +XP 97957990
4EVER +SCANNER 258990
Pell's +Seven29 Race59990
APACHE BIKE +Hawk 29“ C159999
Merida +Big Nine CF XT-edition61990
GALAXY +PERSEUS29 XT61990
Niner +AIR 9 HT COMP64990
KTM +MYROON 29 ELITE64990
SUPERIOR +Team 29 Elite64990
HEAD +Trenton II 29"65900
Author +SECTOR 2965990
Maxbike +Lhotse 2969990
Merida +Big Nine CF XO-edition73990
Niner +SIR 973990
Haibike +Greed SL 2974990
4EVER +SCANNER 174990
Niner +AIR 9 CARBON COMP79990
Merida +Big Nine CF 300082990
KTM +MYROON 29 MASTER85990
Author +MAGNUM 2989990
Haibike +Greed RC 2999990
Niner +ROS 999990
SUPERIOR +Team 29 Issue99990
Niner +AIR 9 CARBON PRO103990
FELT +NINE 1104990
Merida +Big Nine CF 5000112990
Pell's +Seven29 XTR119700
Haibike +Greed Team 29124990
KTM +MYROON 29 PRESTIGE124990
4EVER +SCANNER XX124990
Niner +ONE 9 RDO127990
Niner +AIR 9 RDO RACE130990
Merida +Big Nine CF Team151990
FELT +NINE FRD169990
Niner +AIR 9 RDO RACE ELITE188990
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign