Cyklodiskont.cz - Vy jezdíte, my hlídáme ceny Cyklodiskont.cz - E-shop pro pohodovou jízdu
Penco2017

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Hardtail (XC) 29", pánské

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Hardtail (XC) 29", pánské: Pánské kolo pro cross country či maraton v náročnějším terénu. Díky velikosti kol 29" mnohem lépe vyhladí terénní nerovnosti než standardní velikost 26". Má pevný rám a pevnou či odpruženou vidlici se zdvi

ZnačkaModel kolaCena Kč
MAYO +XC 29"eR TOUR V9899
Haibike +Rookie 299990
GALAXY +SKYLAB Eco9990
SUNDANCE +Hamilton I 29"11290
Rock Machine +THUNDER 5011750
MAYO +XC 29"eR SPORT V11799
MAYO +XC 29"eR TOUR D11799
GALAXY +SKYLAB Acera11990
KELLYS +TNT 05 TITANIUM11990
KELLYS +TNT 05 WHITE11990
Haibike +Big Curve SL 2912490
FELT +NINE 8012990
FELT +NINE 8012990
Pell's +Razzer 912990
Rock Machine +THUNDER 6012990
MAYO +XC 29"eR SPORT D13699
SUNDANCE +Hamilton II 29"13890
HEAD +Granger 29"13990
HEAD +Granger 29"13990
Pell's +Razzer 1913990
GALAXY +SKYLAB Deore/Alivio13990
Rock Machine +THUNDER 7013990
DEMA +AURON 1.013999
Rock Machine +EL NINO 6014490
Author +SOLUTION 2914590
Author +SOLUTION 2914590
LEADER FOX +Grass14950
LEADER FOX +Grass14950
Haibike +Attack SL 2914990
FELT +NINE 7014990
FELT +NINE 7014990
SUPERIOR +XC 809 Green14990
SUPERIOR +XC 809 Red14990
Maxbike +Mayon 2915190
MAYO +XC 29"eR POWER D15399
Rock Machine +EL NINO 7015490
APACHE BIKE +Hawk 29“ A715490
KTM +ULTRA ONE 2915490
KELLYS +TNT 1015590
Maxbike +Malawi 2915790
4EVER +CONVEX 2915990
Author +DEXTER 2915990
Pell's +Razzer 2915990
LEADER FOX +Trap15990
LEADER FOX +Trap15990
DEMA +AURON 2.015999
HEAD +X-Shape I 29"16590
Rock Machine +EL NINO 9016750
Merida +Big Nine 10016990
Merida +Big Nine 10016990
GALAXY +SKYLAB Deore /zelený/16990
KELLYS +TNT 2016990
SUPERIOR +XC 81916990
MAYO +XC 29"eR COMP D17299
Haibike +Big Curve RC 2917490
Maxbike +Taupo 2917790
FELT +NINE 6017990
Pell's +Razzer 12917990
Rock Machine +TORRENT 3017990
KTM +ULTRA FUN 2917990
DEMA +AURON 3.017999
Merida +Big Nine 30018990
Merida +Big Nine 30018990
4EVER +FEVER 2918990
APACHE BIKE +Hawk 29“ A518990
GALAXY +SKYLAB SLX/Deore18990
Rock Machine +TORRENT 5018990
LEADER FOX +Casper19900
LEADER FOX +Casper19900
Maxbike +Ardeen 2919990
Haibike +Attack RC 2919990
AGang +GANGSTA 6.2919990
SUPERIOR +XC 82919990
SUNDANCE +Hamilton II 26"20190
KELLYS +TNT 3020490
Maxbike +Inari 2920990
KTM +ULTRA FIRE 2920990
SUNDANCE +Hamilton III 29"21090
DEMA +AURON 5.022999
Pell's +Razzer 22923490
KTM +ULTRA FLITE 2923490
MAYO +XC 29"eR MAX D23899
4EVER +HAZARD 2923990
Author +TRACTION 2923990
Haibike +Attack RX 2924990
Haibike +Big Curve RX 2924990
FELT +NINE 5024990
HEAD +X-Shape II 29"24990
DEMA +AURON 7.024999
Maxbike +Tana 2925190
Merida +Big Nine 50025990
Merida +Big Nine 50025990
GALAXY +SKYLAB SLX /zelený/25990
Rock Machine +TORRENT 7025990
KTM +ULTRA SPORT 2925990
SUPERIOR +XP 29se Black Red25990
SUPERIOR +XP 29se White Lime25990
APACHE BIKE +Hawk 29“ A326990
4EVER +INEXXIS 326990
KELLYS +TNT 5026990
Maxbike +Coipasa 2927290
Pell's +Razzer 32927990
Merida +Big Nine 90028990
Merida +Big Nine 90028990
Author +INSTINCT 2928990
Maxbike +Abaya 2929390
KELLYS +TNT 7029590
GALAXY +SKYLAB X9 /zelený/29990
KELLYS +TNT 9029990
Rock Machine +TORRENT 9029990
SUPERIOR +XP 909 Black29990
SUPERIOR +XP 909 White29990
Haibike +Big Curve RX Pro 2931990
FELT +NINE 3031990
DEMA +AURON 9.031999
Pell's +Razzer 62933990
SUPERIOR +XP 91933990
APACHE BIKE +Hawk 29“ A134990
FELT +NINE 535990
KTM +ULTRA RACE 2936490
Merida +Big Nine XT-edition36990
4EVER +INEXXIS 236990
Merida +Big Nine 100037990
Rock Machine +FIRESTORM 3037990
Author +MODUS 2937990
Maxbike +Daisen 2939890
SUPERIOR +XP 92939990
Haibike +Light SL 2941990
Maxbike +Taurus 2941990
Maxbike +Wanaka 2941990
HEAD +Trenton I 29"42900
Maxbike +Akka 2942990
Merida +Big Nine Team Issue42990
FELT +NINE 443990
KTM +AERA 29 COMP44490
Rock Machine +FIRESTORM 5044990
4EVER +INEXXIS 144990
Maxbike +Kyoga 2945190
Merida +Big Nine 150045990
FELT +NINE 346990
DEMA +FERRARA 7.046999
GALAXY +PERSEUS29 SLX47990
SUPERIOR +XP 94948990
Niner +EMD 9 COMP49990
Haibike +Light RC 2949990
Author +REVOLT 2949990
Pell's +Seven29 Elite49990
SUPERIOR +XP 96949990
Rock Machine +FIRESTORM 7049999
Maxbike +Makalu 2951490
KTM +AERA 29 PRO51990
GALAXY +PERSEUS29 SRAM X.951990
DEMA +FERRARA 9.051999
Maxbike +Kamet 2953590
Merida +Big Nine CF 100053990
Niner +EMD 9 PRO54990
4EVER +SCANNER 354990
FELT +NINE 256990
SUPERIOR +XP 97957990
4EVER +SCANNER 258990
Pell's +Seven29 Race59990
APACHE BIKE +Hawk 29“ C159999
Merida +Big Nine CF XT-edition61990
GALAXY +PERSEUS29 XT61990
Niner +AIR 9 HT COMP64990
KTM +MYROON 29 ELITE64990
SUPERIOR +Team 29 Elite64990
HEAD +Trenton II 29"65900
Author +SECTOR 2965990
Maxbike +Lhotse 2969990
Merida +Big Nine CF XO-edition73990
Niner +SIR 973990
Haibike +Greed SL 2974990
4EVER +SCANNER 174990
Niner +AIR 9 CARBON COMP79990
Merida +Big Nine CF 300082990
KTM +MYROON 29 MASTER85990
Author +MAGNUM 2989990
Haibike +Greed RC 2999990
Niner +ROS 999990
SUPERIOR +Team 29 Issue99990
Niner +AIR 9 CARBON PRO103990
FELT +NINE 1104990
Merida +Big Nine CF 5000112990
Pell's +Seven29 XTR119700
Haibike +Greed Team 29124990
KTM +MYROON 29 PRESTIGE124990
4EVER +SCANNER XX124990
Niner +ONE 9 RDO127990
Niner +AIR 9 RDO RACE130990
Merida +Big Nine CF Team151990
FELT +NINE FRD169990
Niner +AIR 9 RDO RACE ELITE188990
id

tsbohemia

CykloŠkoda - Přilby a brýle Kask

nachazel

id

BP
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign