deluxe-cycling

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Silniční kola

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Silniční kola: Silniční kola určená pro jízdu po asfaltových komunikacích s výjimkou kol pro triatlon. Podmínkou zařazení do této kategorie jsou klasická silniční řídítka, tzv. „berany“.

ZnačkaModel kolaCena Kč
Polygon Helios A9X0
Polygon Helios C50
Polygon +Helios C214800
Author +A 3314990
BH +Zaphire 6.516224
Leader Fox +RUNNER16900
Leader Fox +RUNNER16900
Pell´s +AERON Sora16990
Merida +Ride 88-2416990
Merida +Race Lite 90017990
Focus +Culebro 5.0 TRP17999
Apache +El Condor17999
BH +Zaphire 6.718237
Author +A 4418990
Felt +F9518990
Felt +F9518990
Felt +Z9518990
Felt +Z9518990
Polygon +Helios C319000
BH +Alvia 6.919244
Leader Fox +G-WAY19900
Lapierre +Audacio 20019999
Lapierre +Audacio 200 L19999
Felt +F95 TEAM20990
Merida +Race Lite 90121990
Merida +Ride lite 91-2721990
Merida +Ride lite Juliet 9121990
BH +Zaphire 6.922303
Pell´s +AERON Tiagra22590
Focus +Culebro 4.0 TRP23000
Author +A 5523990
Felt +F8523990
Felt +F8523990
Haibike +Q Race SL23990
Lapierre +Audacio 30023999
Apache +Eagle23999
RB +RR BASE24990
Battaglin +S11 Ultra24990
Bianchi +Via NIRONE 7 ALU SORA 9SP24990
Focus +Culebro SL 3.0 CP25000
Polygon +Helios C425300
Corratec +Dolomiti Miss C Tiagra- compact25499
Corratec +Dolomiti Tiagra- compact25499
Corratec +Dolomiti Tiagra- compact25499
Stevens +Impala25999
Stevens +San Remo25999
Merida +Race Lite 90326990
Merida +Ride lite 93-3026990
Felt +Z8526990
Felt +Z8526990
Lapierre +Audacio 400 CP27999
Lapierre +Audacio 400 L27999
Lapierre +Audacio 400 TP27999
Ghost +Race 490027999
BH +Prisma 7.028382
Haibike +Q Race RC28990
Pell´s +R-SIX Tiagra28990
Focus +Culebro SL 2.0 CP29000
Polygon +Helios A429500
Opera +Cellini29990
Battaglin +S11 Ultra29990
Bianchi +Via NIRONE 7 ALU TIAGRA 10SP29990
Corratec +Dolomiti 105- compact29999
Corratec +Dolomiti 105- compact29999
Corratec Dolomiti Miss C 105- compact29999
Merida +Ride lite Juliet 9430990
Corratec +Dolomiti 105- triple31499
Corratec +Dolomiti 105- triple31499
Corratec +Dolomiti Miss C 105 - triple31499
Pell´s +AERON Rival31590
Merida +Race Lite 90432990
Merida +Ride lite 94-3032990
Stevens +Impala Pro32999
Ghost +Race 500032999
Focus +Culebro SL 2.0 TRP33000
Polygon +Helios A533700
Haibike +Q Race RX33990
Stevens +Stelvio33999
Felt +F7534990
Felt +F7534990
Bianchi +IMPULSO ALU VELOCE34990
Pell´s +R-SIX 10534990
Merida +Race Lite 90535990
Merida +Ride lite 95-3035990
Stevens +Pista35999
BH +Prisma 7.136474
Merida +Ride carbon 9336990
Felt +Z636990
Lapierre +Sensium 100 CP36999
Lapierre +Sensium 100 TP36999
Corratec +Dolomiti Miss C Ultegra- compact37499
Corratec +Dolomiti Miss C Ultegra- triple37499
Corratec +Dolomiti Ultegra- compact37499
Corratec +Dolomiti Ultegra- compact37499
Felt +F637990
Bianchi +IMPULSO ALU 10537990
Merida +Scultura comp 90337990
Pell´s +SEVEN Rival37990
Focus +Cayo Evo 6.0 CP38000
Focus +Cayo Evo 6.0 TRP38000
BH +Cristal 7.738526
Focus +Culebro SL 1.0 CP39000
Focus +Culebro SL 1.0 RACE39000
Focus +Culebro SL 1.0 TRP39000
Author +CA 5539990
Pinarello +FP UNO39990
BMC +granfondo GF02 105 compact39990
BMC +granfondo GF02 105 compact39990
Pell´s +R-SIX Ultegra39990
Merida +Ride carbon 9439990
Merida +Scultura comp Juliet 90439990
Lapierre +Sensium 200 CP39999
Lapierre +Sensium 200 TP39999
Lapierre +Sensium 200L39999
Felt +F541990
Haibike +Challenge SL41990
Merida +Scultura comp 90441990
Merida +Scultura comp 90441990
Pell´s +SEVEN 10541990
Polygon +Helios C642100
BH +Prisma 7.342553
BMC +granfondo GF02 105 triple42990
Focus +Cayo Evo 5.0 CP43000
Focus +Cayo Evo 5.0 TRP43000
Focus +Izalco Donna 3.0 CP43000
Focus +Izalco Donna 3.0 TRP43000
Stevens +Aspin43999
Stevens +Aspin CT black43999
Stevens +Aspin CT white43999
Leader Fox +CARBTEC RACING44000
Pell´s +SEVEN Ultegra44990
Felt +Z544990
Ghost +Race 600045999
Ghost +Race Lector 700045999
Polygon +Helios A646400
Merida +Ride carbon 9546990
Corratec +CCT Team 105 compact47499
Corratec +CCT Team 105 compact47499
Corratec +Corones Ultegra- compact47499
Corratec +Corones Ultegra- compact47499
Battaglin +Pro Team47990
Merida +Scultura comp 90548990
Merida +Scultura comp 90548990
Bianchi +VERTIGO CARBON VELOCE48990
Corratec +CCT Team 105 triple48999
Corratec +CCT Team 105 triple48999
Lapierre +Sensium 30048999
Focus +Cayo Evo 4.0 CP49000
Focus +Cayo Evo 4.0 RACE49000
Focus +Cayo Evo 4.0 TRP49000
Haibike +Challenge RC49990
Pell´s +R7 Aero 105 - Mavic Aksium49990
Merida +Reacto 90449990
Bianchi +VERTIGO CARBON 10549990
Lapierre +Xelius EFI 100 CP49999
Lapierre +Xelius EFI 100 DB49999
BH +Prisma 7.650684
Stevens +Izoard51999
BH +Cristal 7.952698
Felt +AR 552990
Polygon +Helios A754800
Pinarello +FP UNO Carbon54990
Author +CA 6655990
Focus +Izalco Donna 2.0 CP56000
Polygon +Helios C756900
BMC +granfondo GF02 Ultegra compact56990
BMC +roadracer SL01 105 compact56990
BMC +roadracer SL01 105 triple56990
Battaglin +Pro Team57990
Merida +Scultura comp 90658990
Bianchi +SEMPRE PRO VELOCE58990
Galaxy +Star58990
Focus +Izalco Ergoride 3.0 CP59000
Focus +Izalco Ergoride 3.0 TRP59000
Focus +Izalco Pro 3.0 CP59000
Focus +Izalco Pro 3.0 RACE59000
Felt +F459990
Pinarello +FP Due59990
Pell´s +R7 Aero 105 - RC3859990
Felt +Z459990
BH +Prisma 7.560829
Focus +Izalco Ergoride 2.0 CP61000
Corratec +CCT Team Miss C Ultegra - compact62499
Corratec +CCT Team Miss C Ultegra- standard62499
Merida +Reacto 90762990
Corratec +CCT Team Ultegra compact62999
Corratec +CCT Team Ultegra compact62999
Corratec +CCT Team Ultegra triple62999
Corratec +CCT Team Ultegra triple62999
Stevens +Vuelta Ultegra CT63999
Stevens +Xenon Ultegra CT black63999
Stevens +Xenon Ultegra CT white63999
Focus +Cayo Evo 3.0 CP64000
Focus +Cayo Evo 3.0 RACE64000
Opera +Canova FP64990
Felt +F4 TEAM64990
Lapierre +Sensium 400 CP "Eraser" 64999
Lapierre +Sensium 400 TP "Eraser" 64999
Lapierre +Xelius EFI 200 CP65999
Lapierre +Xelius EFI 200 DB65999
Felt +AR 466990
Haibike +Speed SL67990
Author +CA 66 e69990
Opera +Canova FP69990
Opera +Canova FP69990
Haibike +Challenge RX69990
Bianchi +INFINITO VELOCE69990
Merida +Scultura comp 905-E69990
BH +Prisma 7.770935
Merida +Scultura Pro 90770990
BMC +roadracer SL01 Ultegra compact72990
Focus +Izalco Pro 2.0 CP74000
Focus +Izalco Pro 2.0 RACE74000
Battaglin +Giro74990
Author +CA 8875990
Opera +Canova FP75990
Focus +Cayo Evo 2.0 DI2 CP76000
Focus +Cayo Evo 2.0 DI2 RACE76000
Focus +Izalco Donna 1.0 CP76000
Pinarello +FP Team76990
BH +G6 8.077014
BH +Prisma 7.977014
BH +Ultralight RC 8.177014
Stevens +Vuelta Ultegra Di277999
Stevens +Xenon Ultegra Di277999
Polygon +Helios A878000
Focus +Izalco Pro 1.0 CP79000
Focus +Izalco Pro 1.0 RACE79000
Haibike +Aff air SL79990
Pinarello +FP Quatro79990
Pell´s +R7 Aero Ultegra - RC3879990
Pell´s +R7 Aero Ultegra - RC5079990
Lapierre +Xelius EFI 400 CP79999
Lapierre +Xelius EFI 400 DB79999
Focus +Cayo Evo 1.0 RACE81000
BH +G6 8.181080
BH +Ultralight RC 8.381080
Pinarello +ROKH81990
Felt +F383990
Merida +Reacto 907-E83990
Ghost +Race Lector Pro84999
Lapierre +Sensium 500 CP "Eraser" 84999
Focus +Izalco Ergoride 1.0 CP87000
BMC +racemachine RM01 Ultegra compact89990
BMC +racemachine RM01 Ultegra double89990
Haibike +Speed RC89990
Felt +Z389990
Corratec +CCT Team Miss C Ultegra Di2-compact89999
Corratec CCT Team Miss C Ultegra Di2-standard89999
Corratec +CCT Team Ultegra DI289999
Corratec +CCT Team Ultegra DI289999
Corratec +CCT Team Ultegra DI2 compact89999
Corratec +CCT Team Ultegra DI2 compact89999
Merida +Scultura Pro 907-E93990
BMC +granfondo GF01 Ultegra compact94990
BMC +granfondo GF01 Ultegra triple94990
Lapierre +Xelius EFI 600 CP94999
Lapierre +Xelius EFI 600 DB94999
Felt +AR 298990
Focus +Izalco Team SL 4.0 CP99000
Focus +Izalco Team SL 4.0 RACE99000
BH +G6 8.399317
BH +Ultralight RC 8.599317
Author +CA 7799990
BMC +granfondo GF02 Ultegra Di2 compact99990
Stevens +Volt Ultegra Di2102999
BMC +granfondo GF02 Sram RED compact104990
Polygon +Helios A8X105300
Pell´s +R7 Aero Sram Red - RC50109990
Pell´s +R7 Aero Ultegra Di2114670
BMC +racemachine RM01 Ultegra Di2 compact114990
BMC +racemachine RM01 Ultegra Di2 double114990
BMC +timemachine TMR01 Ultegra compact114990
BH +G6 8.5115540
BH +Ultralight RC 8.7115540
Polygon +Helios A9115900
BH +Ultralight RC 8.9117593
Felt +F2117990
Haibike +Aff air RC119990
Battaglin +Giro119990
BMC +granfondo GF01 Ultegra Di2 compact119990
BMC +granfondo GF01 Ultegra Di2 compact119990
Bianchi +SEMPRE PRO ULTEGRA DI2119990
Felt +Z2122990
Battaglin +C13 EVO4129990
Battaglin +Giro129990
Merida +Scultura SL Team129990
Opera +Super Leonardo FP131990
Opera +Super Leonardo FP134990
BMC +teammachine SLR01 Sram RED compact134990
BMC +teammachine SLR01 Sram RED double134990
Lapierre +Xelius EFI 800 CP134999
BH +Ultralight 9.5137843
Haibike +Aff air RX139990
BH +G6 8.7141909
Bianchi +INFINITO CHORUS 11SP141990
Pinarello +Paris144990
BMC +teammachine SLR01 Dura Ace compact144990
BMC +teammachine SLR01 Dura Ace double144990
Corratec +CCT Pro DA147499
Corratec +CCT Pro DA147499
Corratec +CCT Pro DA compact147499
Corratec +CCT Pro DA compact147499
Felt +AR 1 RED149990
Merida +Scultura SL 909149990
Pinarello +Dogma K153990
Ghost +Race Lector Red153999
Pell´s +R7 Aero Sram Red - Mavic Cosmic154900
Opera +Super Leonardo FP154990
BMC +timemachine TMR01 Ultegra Di2 compact164990
BMC +timemachine TMR01 Ultegra Di2 double164990
Focus +Izalco Team SL 2.0 CP169000
Focus +Izalco Team SL 2.0 RACE169000
Focus +Izalco Team SL 3.0 CP169000
Focus +Izalco Team SL 3.0 RACE169000
Battaglin +C13 EVO4169990
BH +G6 8.9172304
BH +Ultralight 9.7172304
Opera +Super Leonardo FP174990
Focus +Izalco Team SL 1.0 RACE179000
Merida +Reacto 909-E185990
Felt +F1189990
Felt +Z1 Di2189990
Bianchi +OLTRE XR SRAM RED196990
Pinarello +Dogma 2199990
Pinarello +Dogma 65.1 Think 2199990
Corratec +CCT Pro DA DI2199999
Corratec +CCT Pro DA DI2 compact199999
BMC +granfondo GF01 Dura Ace Di2 compact204990
Felt +AR 1 Di2209000
Opera +Super Leonardo FP217990
BH +Ultralight 9.9222988
Bianchi +OLTRE XR DURA ACE229990
BMC +teammachine SLR01 Dura Ace Di2 compact229990
BMC +teammachine SLR01 Dura Ace Di2 double229990
Bianchi +OLTRE XR SUPER RECORD256990
Haibike +Aff air RX Pro259990
BMC +timemachine TMR01 Dura Ace Di2 double259990
Stevens +Comet SL259999
id

tsbohemia

id

id

CykloŠkoda - Přilby a brýle Kask

nachazel

BP BP BP BP
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign