deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Hardtail (XC) 29", pánské

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Hardtail (XC) 29", pánské: Pánské kolo pro cross country či maraton v náročnějším terénu. Díky velikosti kol 29" mnohem lépe vyhladí terénní nerovnosti než standardní velikost 26". Má pevný rám a pevnou či odpruženou vidlici se zdvi

ZnačkaModel kolaCena Kč
ROCK MACHINE +MANHATTAN 506750
ROCK MACHINE +MANHATTAN 607590
ROCK MACHINE +SURGE 507990
ROCK MACHINE +SURGE 608490
MAYO +XC 29"eR TOUR9499
ROCK MACHINE +HEATWAVE 509990
ROCK MACHINE +HEATWAVE 6010490
MAYO +XC 29"eR SPORT10999
ROCK MACHINE +HEATWAVE 7011990
ROCK MACHINE +TYPHOON 5012490
ROCK MACHINE +LANDSLIDE 7012990
ROCK MACHINE +THUNDER 5012990
ROCK MACHINE +TYPHOON 6012990
GT +KARAKORAM 4.012999
FELT +NINE TRAIL13490
ROCK MACHINE +TYPHOON 7013990
GT +KARAKORAM 3.013999
GT +KARAKORAM 3.013999
GIANT +Talon 29er 214699
ROCK MACHINE +THUNDER 7014990
AUTHOR +DEXTER 2915990
ROCK MACHINE +TSUNAMI MD30 29.0"16350
GIANT +Talon 29er 116999
MAYO +XC 29"eR COMP16999
FELT +NINE SPORT17990
PELL'S +RAZZER 2917990
ROCK MACHINE +TSUNAMI 30 HD 29.0"17990
APACHE +Tanka Tate Disc 29“18990
ROCK MACHINE +TSUNAMI 50 29.0"19990
FOCUS +BLACK FOREST 29" 3.019999
CORRATEC +C-29 Cross Base19999
GT +KARAKORAM 2.019999
PELL'S +RAZZER 22919999
CANNONDALE +Trail SL 29'er 419999
AUTHOR +TRACTION 2921990
GIANT +Talon 29er 021999
MAYO +XC 29"eR MAX22999
MONDRAKER +Finalist 29ER23990
ROCK MACHINE +TSUNAMI 70 29.0"23990
CORRATEC +C-29 Cross Two23999
CORRATEC +Super Bow Fun23999
FOCUS +BLACK FOREST 29" 2.024999
LAPIERRE +PRO RACE 22924999
AMULET +11.400 29 BIG JOSE!25990
FELT +NINE COMP25990
GT +KARAKORAM 1.025999
CANNONDALE +Trail SL 29'er 325999
PELL'S +RAZZER 32926970
MONDRAKER +Finalist Pro 29ER26990
APACHE +Hawk Disc 29“26990
AUTHOR +INSTINCT 2926990
STEVENS +Monarch Trail26999
BIANCHI +JAB 29" 29.329990
ROCK MACHINE +TSUNAMI 90 29.0"29990
CANNONDALE +Trail SL 29'er 229999
OLYMPIA +Master 1.5 2930845
CORRATEC +Super Bow Race30999
AMULET +11.400 M 29 BIG JOSE!31990
FELT +NINE RACE31990
BOTTECCHIA STELVIO 29" FX 58033000
AMULET +11.400 S 29 BIG JOSE!35990
CORRATEC +C-29 Cross One35999
GT +ZASKAR 9R ELITE35999
BOTTECCHIA STELVIO 29" FX 58137500
GIANT +XtC 29er 137999
FOCUS +BLACK FOREST 29" 1.038999
ROCKY MOUNTAIN +VERTEX 93039290
BMC +Teamelite TE29, Shimano SLX39500
PELL'S +RAZZER 62939990
CANNONDALE +Flash 29'er Alloy 339999
LAPIERRE +PRO RACE 52939999
AMULET +10.300 29 BIG JOSE!41990
GT +ZASKAR 9R EXPERT41999
NINER +EMD 9 COMP42490
FELT +NINE ELITE42990
MONDRAKER +Podium Pro 29ER42990
STEVENS +Colorado 40142999
BOTTECCHIA +STELVIO 29" FX 58343500
AUTHOR +REVOLT 2943990
BIANCHI +JAB 29" 29.144990
CORRATEC +Super Bow Team44999
PELL'S +SEVEN 29 Race FCF45970
OLYMPIA +Nitro 1.5 2946872
PELL'S +SEVEN 29 Race47970
BOTTECCHIA +STELVIO 29" FX 58448000
FOCUS +RAVEN 29" 3.048999
GIANT +XtC Composite 29er 148999
GIANT +XtC 29er 049699
ROCKY MOUNTAIN +VERTEX 95049890
CANNONDALE +Flash 29'er Alloy 249999
NINER +EMD 9 PRO52990
NINER +EMD 9 RACE52990
NINER +SIR 9 PRO54990
NINER +MCR 9 PRO56490
CANNONDALE +Flash 29'er Alloy 158999
PELL'S SEVEN 29 X.9 FCF59970
GT +ZASKAR CARBON 9R EXPERT59999
BOTTECCHIA ZONCOLAN 29" FX 59561500
ROTWILD +R.C1 HT 29 Pro Black61999
STEVENS +Sonora ES61999
PELL'S +SEVEN 29 X.962970
NINER +AIR 9 ALU PRO63590
FOCUS +RAVEN 29" 2.064999
BOTTECCHIA ZONCOLAN 29" FX 59566000
GIANT +XtC Composite 29er 069999
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 372999
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 372999
MUSEEUW BIKES +MC-29"75200
BOTTECCHIA +ZONCOLAN 29" FX 59778000
YETI +ARC BT 2978490
BMC +Teamelite TE29, SRAM X.079500
LAPIERRE +PRO RACE 92979999
GT +ZASKAR CARBON 9R PRO79999
ROCKY MOUNTAIN +VERTEX 970 RSL80290
ROTWILD +R.C1 HT 29 Marathon Black80999
BOTTECCHIA +ZONCOLAN 29" FX 59782500
NINER +AIR 9 ALU RACE83990
PELL'S SEVEN 29 X.0 FCF85970
FELT +NINE TEAM85990
NINER +AIR 9 CARBON COMP89490
PELL'S +SEVEN 29 X.097970
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 297999
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 297999
CORRATEC +X-Bow 2997999
AMULET +9.000 29 BIG JOSE!99990
BIANCHI +METHANOL SL 29" 29.3103990
STEVENS +Sonora SL106999
NINER +AIR 9 CARBON RACE108490
NINER +AIR 9 CARBON PRO114990
ROCKY MOUNTAIN +VERTEX 990 RSL118890
FOCUS +RAVEN 29" 1.0119999
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 1129999
BIANCHI +METHANOL SL 29" 29.1137990
CORRATEC +X-Bow 29 XTR152999
CORRATEC +X-Bow 29 SL185999
CANNONDALE +Flash Carbon 29'er Ultimate209999
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign