deluxe-cycling

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Hardtail (XC) 29", pánské

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Hardtail (XC) 29", pánské: Pánské kolo pro cross country či maraton v náročnějším terénu. Díky velikosti kol 29" mnohem lépe vyhladí terénní nerovnosti než standardní velikost 26". Má pevný rám a pevnou či odpruženou vidlici se zdvi

ZnačkaModel kolaCena Kč
ROCK MACHINE +MANHATTAN 506750
ROCK MACHINE +MANHATTAN 607590
ROCK MACHINE +SURGE 507990
ROCK MACHINE +SURGE 608490
MAYO +XC 29"eR TOUR9499
ROCK MACHINE +HEATWAVE 509990
ROCK MACHINE +HEATWAVE 6010490
MAYO +XC 29"eR SPORT10999
ROCK MACHINE +HEATWAVE 7011990
ROCK MACHINE +TYPHOON 5012490
ROCK MACHINE +LANDSLIDE 7012990
ROCK MACHINE +THUNDER 5012990
ROCK MACHINE +TYPHOON 6012990
GT +KARAKORAM 4.012999
FELT +NINE TRAIL13490
ROCK MACHINE +TYPHOON 7013990
GT +KARAKORAM 3.013999
GT +KARAKORAM 3.013999
GIANT +Talon 29er 214699
ROCK MACHINE +THUNDER 7014990
AUTHOR +DEXTER 2915990
ROCK MACHINE +TSUNAMI MD30 29.0"16350
GIANT +Talon 29er 116999
MAYO +XC 29"eR COMP16999
FELT +NINE SPORT17990
PELL'S +RAZZER 2917990
ROCK MACHINE +TSUNAMI 30 HD 29.0"17990
APACHE +Tanka Tate Disc 29“18990
ROCK MACHINE +TSUNAMI 50 29.0"19990
FOCUS +BLACK FOREST 29" 3.019999
CORRATEC +C-29 Cross Base19999
GT +KARAKORAM 2.019999
PELL'S +RAZZER 22919999
CANNONDALE +Trail SL 29'er 419999
AUTHOR +TRACTION 2921990
GIANT +Talon 29er 021999
MAYO +XC 29"eR MAX22999
MONDRAKER +Finalist 29ER23990
ROCK MACHINE +TSUNAMI 70 29.0"23990
CORRATEC +C-29 Cross Two23999
CORRATEC +Super Bow Fun23999
FOCUS +BLACK FOREST 29" 2.024999
LAPIERRE +PRO RACE 22924999
AMULET +11.400 29 BIG JOSE!25990
FELT +NINE COMP25990
GT +KARAKORAM 1.025999
CANNONDALE +Trail SL 29'er 325999
PELL'S +RAZZER 32926970
MONDRAKER +Finalist Pro 29ER26990
APACHE +Hawk Disc 29“26990
AUTHOR +INSTINCT 2926990
STEVENS +Monarch Trail26999
BIANCHI +JAB 29" 29.329990
ROCK MACHINE +TSUNAMI 90 29.0"29990
CANNONDALE +Trail SL 29'er 229999
OLYMPIA +Master 1.5 2930845
CORRATEC +Super Bow Race30999
AMULET +11.400 M 29 BIG JOSE!31990
FELT +NINE RACE31990
BOTTECCHIA STELVIO 29" FX 58033000
AMULET +11.400 S 29 BIG JOSE!35990
CORRATEC +C-29 Cross One35999
GT +ZASKAR 9R ELITE35999
BOTTECCHIA STELVIO 29" FX 58137500
GIANT +XtC 29er 137999
FOCUS +BLACK FOREST 29" 1.038999
ROCKY MOUNTAIN +VERTEX 93039290
BMC +Teamelite TE29, Shimano SLX39500
PELL'S +RAZZER 62939990
CANNONDALE +Flash 29'er Alloy 339999
LAPIERRE +PRO RACE 52939999
AMULET +10.300 29 BIG JOSE!41990
GT +ZASKAR 9R EXPERT41999
NINER +EMD 9 COMP42490
FELT +NINE ELITE42990
MONDRAKER +Podium Pro 29ER42990
STEVENS +Colorado 40142999
BOTTECCHIA +STELVIO 29" FX 58343500
AUTHOR +REVOLT 2943990
BIANCHI +JAB 29" 29.144990
CORRATEC +Super Bow Team44999
PELL'S +SEVEN 29 Race FCF45970
OLYMPIA +Nitro 1.5 2946872
PELL'S +SEVEN 29 Race47970
BOTTECCHIA +STELVIO 29" FX 58448000
FOCUS +RAVEN 29" 3.048999
GIANT +XtC Composite 29er 148999
GIANT +XtC 29er 049699
ROCKY MOUNTAIN +VERTEX 95049890
CANNONDALE +Flash 29'er Alloy 249999
NINER +EMD 9 PRO52990
NINER +EMD 9 RACE52990
NINER +SIR 9 PRO54990
NINER +MCR 9 PRO56490
CANNONDALE +Flash 29'er Alloy 158999
PELL'S SEVEN 29 X.9 FCF59970
GT +ZASKAR CARBON 9R EXPERT59999
BOTTECCHIA ZONCOLAN 29" FX 59561500
ROTWILD +R.C1 HT 29 Pro Black61999
STEVENS +Sonora ES61999
PELL'S +SEVEN 29 X.962970
NINER +AIR 9 ALU PRO63590
FOCUS +RAVEN 29" 2.064999
BOTTECCHIA ZONCOLAN 29" FX 59566000
GIANT +XtC Composite 29er 069999
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 372999
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 372999
MUSEEUW BIKES +MC-29"75200
BOTTECCHIA +ZONCOLAN 29" FX 59778000
YETI +ARC BT 2978490
BMC +Teamelite TE29, SRAM X.079500
LAPIERRE +PRO RACE 92979999
GT +ZASKAR CARBON 9R PRO79999
ROCKY MOUNTAIN +VERTEX 970 RSL80290
ROTWILD +R.C1 HT 29 Marathon Black80999
BOTTECCHIA +ZONCOLAN 29" FX 59782500
NINER +AIR 9 ALU RACE83990
PELL'S SEVEN 29 X.0 FCF85970
FELT +NINE TEAM85990
NINER +AIR 9 CARBON COMP89490
PELL'S +SEVEN 29 X.097970
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 297999
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 297999
CORRATEC +X-Bow 2997999
AMULET +9.000 29 BIG JOSE!99990
BIANCHI +METHANOL SL 29" 29.3103990
STEVENS +Sonora SL106999
NINER +AIR 9 CARBON RACE108490
NINER +AIR 9 CARBON PRO114990
ROCKY MOUNTAIN +VERTEX 990 RSL118890
FOCUS +RAVEN 29" 1.0119999
CANNONDALE +Flash 29'er Carbon 1129999
BIANCHI +METHANOL SL 29" 29.1137990
CORRATEC +X-Bow 29 XTR152999
CORRATEC +X-Bow 29 SL185999
CANNONDALE +Flash Carbon 29'er Ultimate209999
id

tsbohemia

id

id

CykloŠkoda - Přilby a brýle Kask

nachazel

BP BP BP BP
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign