Schindler20_2019

ekola_banner

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Silniční kola

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Silniční kola: Silniční kola určená pro jízdu po asfaltových komunikacích s výjimkou kol pro triatlon. Podmínkou zařazení do této kategorie jsou klasická silniční řídítka, tzv. „berany“.

ZnačkaModel kolaCena Kč
POLYGON HELIOS 200JR12380
POLYGON +HELIOS 10012480
POLYGON +HELIOS 20014480
GIANT +Avail 5 Triple16399
GIANT +Defy 5 Triple16399
GT +GTR SERIES 516499
POLYGON +HELIOS 30016910
FELT +F9516990
FELT +F9516990
FELT +Z9516990
LAPIERRE +AUDACIO 20017499
LAPIERRE +AUDACIO 200 L17499
GIANT +Defy 4 Triple17699
GT +GTR SERIES 418499
BOTTECCHIA +RS 11019500
PELL'S +AERON Sora19990
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL 230019990
GIANT +Avail 3 Triple19999
GIANT +Defy 3 Compact19999
GIANT +Defy 3 Triple19999
OLYMPIA +Speedy Plus20088
POLYGON +HELIOS C50020700
FELT +F8520990
FELT +F8520990
FELT +Z8520990
BOTTECCHIA +RS 11021750
FOCUS +CAYO EVO 3.021999
LAPIERRE +AUDACIO 30022499
AUTHOR +A 4422990
GT +GTR SERIES 322999
STEVENS +San Remo22999
OLYMPIA +Khers23760
APACHE +El Condor23990
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL Sora23990
GIANT +Avail 2 Triple23999
GIANT +Defy 2 Compact23999
GIANT +Defy 2 Triple23999
CORRATEC +Dolomiti Tiagra23999
CORRATEC +Dolomiti Tiagra23999
POLYGON HELIOS 40024170
PELL'S AERON Veloce24980
LAPIERRE +AUDACIO 400 CP24999
LAPIERRE +AUDACIO 400 L24999
LAPIERRE +AUDACIO 400 TP24999
FOCUS +CAYO EVO 2.024999
GHOST +Race 490024999
BOTTECCHIA DUELLO R 20025500
FOCUS +VARIADO 3.025900
AUTHOR +A 5526990
PELL'S +AERON Tiagra26990
BMC +StreetRacer SR01, Shimano Tiagra27500
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL DAMA BIANCA LADY Sora27990
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL Tiagra27990
GIANT +Avail 1 Compact27999
GIANT +Defy 1 Compact27999
BOTTECCHIA +DUELLO R 22028500
BOTTECCHIA P10 PISTA28500
BMC +Pure PR02, Shimano Tiagra29900
FOCUS +VARIADO 2.029900
PELL'S +AERON 10529990
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL Xenon29990
FELT +Z629990
CANNONDALE +CAAD8 6 Tiagra29999
CANNONDALE +CAADX 6 Tiagra29999
CORRATEC +Dolomiti 10529999
CORRATEC +Dolomiti 10529999
CORRATEC +Dolomiti 105 Miss C29999
GT +GTR SERIES 229999
GHOST +Race 500029999
STEVENS +Stelvio29999
CANNONDALE +Synapse Alloy Women's 6 Tiagra29999
FOCUS +VARIADO 1.0 CP29999
POLYGON +HELIOS 50030590
FELT F7530990
FELT +F7530990
FELT +Z7530990
FOCUS +VARIADO 1.0 TRP30999
BOTTECCHIA +DUELLO R 23031500
GIANT +TCR 1 Compact31699
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL 10531990
STEVENS +Pista31999
PELL'S AERON Centaur32980
APACHE +Eagle32990
FELT +F632990
PELL'S +R-Six Tiagra32990
STEVENS +Impala 10532999
OLYMPIA +Karbo34474
BIANCHI +IMPULSO Veloce34990
LAPIERRE +AUDACIO 50034999
LAPIERRE +AUDACIO 500 CP34999
CANNONDALE +CAAD8 5 10534999
CANNONDALE +CAADX 5 10534999
BMC +StreetRacer SR01, Shimano 10535500
PELL'S +AERON Rival35970
FELT +F535990
FOCUS +CAYO 3.035999
FOCUS +CULEBRO 1.0 CP35999
CORRATEC +Forcia 10535999
CORRATEC +Forcia 10535999
GIANT +TCR Composite 3 Compact36699
BIANCHI +IMPULSO 10536990
FOCUS +CULEBRO 1.0 TRP36999
GIANT +Defy Composite 336999
CORRATEC +Dolomiti Ultegra36999
CORRATEC +Dolomiti Ultegra36999
BMC +Pure PR02, Shimano 10537900
FELT +Z537990
GT +GTR SERIES 137999
OLYMPIA +Ego38837
POLYGON +HELIOS 60038910
FELT +F5538990
CANNONDALE +CAAD10 5 105 Compact / Triple38999
CANNONDALE +CAAD10 5 105 Compact / Triple38999
BMC +Pure PR01, Shimano 10539900
PELL'S +R-Six 10539990
STEVENS +Aspin 3x1039999
STEVENS +Aspin CT39999
CANNONDALE +CAAD10 Women's 5 10539999
FOCUS +CAYO 2.039999
FOCUS +IZALCO DONNA 3.039999
GHOST +Race 600039999
FOCUS +CAYO 1.041999
GIANT +TCR 0 Compact41999
GIANT +TCR Composite 2 Compact41999
LAPIERRE +AUDACIO 70042999
STEVENS +Impala Ultegra42999
LAPIERRE +SENSIUM 100 CP42999
LAPIERRE +SENSIUM 100 L42999
LAPIERRE +SENSIUM 100 TP42999
POLYGON +HELIOS 70043020
BOTTECCHIA 8AVIO R 60043500
GIANT +Avail Composite 244699
GIANT +Defy Composite 244699
FELT +AR 544990
BIANCHI +IMPULSO Ultegra44990
CORRATEC +Forcia Ultegra44999
CORRATEC +Forcia Ultegra44999
GT +GTR CARBON PRO44999
AUTHOR +CA 5545990
CORRATEC +Corones Ultegra Miss C45999
CORRATEC +Corones Ultegra SL45999
CORRATEC +Corones Ultegra SL45999
BOTTECCHIA +8AVIO R 61046500
PELL'S +SEVEN 10547980
FOCUS +IZALCO PRO 4.0 CP47999
FOCUS +CAYO LTD.48999
FOCUS +IZALCO PRO 4.0 TRP48999
BMC +RoadRacer SL01, Shimano Tiagra49500
BMC +StreetRacer SR01, Shimano Ultegra49500
PELL'S +R-Six Ultegra49990
CANNONDALE +CAAD10 3 Ultegra49999
CANNONDALE +CAAD10 3 Ultegra49999
GHOST +Race Lector Comp49999
CANNONDALE +SuperSix 6 Apex49999
CANNONDALE +Synapse Carbon 6 Apex49999
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 80051000
FELT +Z451990
FELT +F452790
FOCUS +IZALCO DONNA 2.052999
FOCUS +IZALCO ERGORIDE 4.052999
GIANT +TCR Composite 1 Compact53999
BOTTECCHIA +8AVIO R 61554000
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 81054000
BIANCHI +SEMPRE Veloce54990
FOCUS +IZALCO PRO 3.054999
BIANCHI +SEMPRE 10555990
MUSEEUW BIKES +MC-856000
GIANT +Defy Composite 156999
STEVENS +Sara56999
STEVENS +Xenon 3x1056999
STEVENS +Xenon CT56999
PELL'S +SEVEN Ultegra57990
CANNONDALE +SuperSix 5 105 Compact / Triple57999
CANNONDALE +SuperSix 5 105 Compact / Triple57999
CANNONDALE +Synapse Carbon 5 105 Compact / Triple57999
CANNONDALE +Synapse Carbon 5 105 Compact / Triple57999
CANNONDALE +Synapse Women's Carbon 5 10557999
BMC +RoadRacer SL01, Shimano 10558500
FELT +AR 458990
GALAXY +STAR58990
MUSEEUW BIKES +MC- Donna59200
POLYGON +HELIOS 80059240
AUTHOR +CA 6659990
FOCUS +IZALCO ERGORIDE 3.059999
CANNONDALE +SuperX 4 RIVAL59999
GIANT +TCR Advanced 3 Double59999
POLYGON HELIOS 800 TR61870
ROTWILD +R.S2 Comp61999
MUSEEUW BIKES +MC-662200
APACHE +Victorio62990
LAPIERRE +SENSIUM 300 CP62999
LAPIERRE +SENSIUM 300 TP62999
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 81564500
BIANCHI +SEMPRE Ultegra64990
CORRATEC +CCT Team Ultegra64999
CORRATEC +CCT Team Ultegra64999
LAPIERRE +XELIUS 200 CP64999
LAPIERRE +XELIUS 200 DB64999
BOTTECCHIA 8AVIO R 62566000
CORRATEC +CCT Pro Ultegra Miss C66999
GIANT +Defy Advanced 2 Compact66999
BOTTECCHIA 8AVIO R 62067500
FOCUS +IZALCO PRO 2.067999
GHOST +Race Lector Team67999
BIANCHI +INFINITO DAMA BIANCA 10568990
BIANCHI +INFINITO 10568990
BIANCHI +INFINITO Veloce68990
BMC +RoadRacer SL01, Shimano Ultegra69500
FELT +F369990
GT +GTR CARBON ELITE69999
CANNONDALE +SuperX 3 Ultegra69999
GIANT +TCR Advanced 2 Compact/Double69999
MUSEEUW BIKES +MC-870900
MUSEEUW BIKES +MC-672000
FOCUS +IZALCO PRO 1.072999
FELT +Z373990
ROTWILD +R.S2 Pro73999
STEVENS +Xenon Di273999
PELL'S +SEVEN Chorus74990
CANNONDALE +CAAD10 1 Dura Ace74999
CORRATEC +CCT Team Ultegra Di274999
CORRATEC +CCT Team Ultegra Di274999
GHOST +Race Lector Pro74999
LAPIERRE +SENSIUM 400 CP74999
CANNONDALE +SuperSix 3 Ultegra Compact / Triple74999
CANNONDALE +SuperSix 3 Ultegra Compact / Triple74999
CANNONDALE +SuperSix Women's 3 Ultegra74999
CANNONDALE +Synapse Carbon 3 Ultegra Compact / Triple74999
CANNONDALE +Synapse Carbon 3 Ultegra Compact / Triple74999
BOTTECCHIA SP9 R 71575000
MUSEEUW BIKES +MC- Donna76800
MUSEEUW BIKES +MC- Donna76800
MUSEEUW BIKES +MC-677800
BMC +Pure PR01, Shimano Ultegra77900
AUTHOR +CA 66e77990
FELT +F2 Ult DI278990
LAPIERRE +XELIUS 400 FDJ CP78999
LAPIERRE +XELIUS 400 FDJ DB78999
BMC +RaceMachine RM01, Shimano Ultegra79500
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 82579500
FELT +F2 Dura Ace79990
GIANT +Defy Advanced 1 Compact79999
FOCUS +IZALCO DONNA 1.079999
FOCUS +IZALCO ERGORIDE 2.079999
GIANT +TCR Advanced 1 Double79999
POLYGON +HELIOS 800X80720
BOTTECCHIA 8AVIO R 63081000
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 82081000
BIANCHI +SEMPRE Athena81990
OLYMPIA +Ikon82512
FELT +AR 384990
BIANCHI +INFINITO Athena84990
FOCUS +CAYO EVO 1.084999
BIANCHI +INFINITO Ultegra87990
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 3 Ultegra Compact / Triple87999
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 3 Ultegra Compact / Triple87999
GIANT +TCR Advanced SL 3 Compact87999
LAPIERRE +XELIUS 700 CP87999
LAPIERRE +XELIUS 700 DB87999
BOTTECCHIA SP9 R 72588500
MUSEEUW BIKES +MC-289000
FOCUS +IZALCO TEAM 4.089999
BOTTECCHIA SP9 R 72091500
OLYMPIA +Boost91800
CORRATEC +CCT Team Dura Ace93999
CORRATEC +CCT Team Dura Ace93999
BMC +RoadRacer SL01, Shimano Ultegra DI294500
FELT +AR 294990
PELL'S +SEVEN DuraAce95890
BOTTECCHIA CRONO R 97096000
FOCUS +IZALCO ERGORIDE 1.096999
GIANT +TCR Advanced 0 Double96999
POLYGON +HELIOS 90097670
GT +GTR CARBON TEAM99999
BOTTECCHIA EMME 2 RS 06100500
BMC +TeamMachine SLR01, Shimano Ultegra101500
BOTTECCHIA 8AVIO R 621102000
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 830102000
CANNONDALE +SuperSix Ultegra Di2102999
BOTTECCHIA CRONO R 975103500
BIANCHI +SEMPRE Ultegra Di2103990
MUSEEUW BIKES +MF- Lugano104400
CANNONDALE +SuperX 2 SRAM RED104999
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 2 Red104999
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 2 Red104999
AUTHOR +CA 88105990
BIANCHI INFINITO Chorus105990
CORRATEC +CCT Pro Dura Ace Miss C106999
APACHE +Gila Monster109990
BIANCHI +SEMPRE Sram RED109990
BMC +RaceMachine RM01, SRAM Red111500
BOTTECCHIA SP9 R 730112500
MUSEEUW BIKES +MF-1113100
MUSEEUW BIKES +MC-2113500
BOTTECCHIA +EMME 2 RS 11114000
BOTTECCHIA +SUPER 8AVIO R 821114000
BIANCHI INFINITO Ultegra Di2114990
BOTTECCHIA +EMME 2 RS 10115500
BMC +RaceMachine RM01, Shimano Ultegra DI2115500
AUTHOR +CA 77115990
FELT +Z2115990
MUSEEUW BIKES +MF-5118000
FOCUS +IZALCO TEAM 3.0119999
BOTTECCHIA 8AVIO R 650120000
BOTTECCHIA CRONO R 980121500
CANNONDALE +SuperSix EVO 2 SRAM Red122999
CANNONDALE +SuperSix EVO 2 SRAM Red122999
BOTTECCHIA SP9 R 721124500
LAPIERRE +XELIUS 900124999
CORRATEC +CCT Pro Dura Ace128999
CORRATEC +CCT Pro Dura Ace128999
BMC +TeamMachine SLR01, SRAM Red130500
BOTTECCHIA EMME 2 RS 12133500
BMC +TeamMachine SLR01, Shimano Ultegra DI2133500
BIANCHI +OLTRE Chorus133990
GHOST +Race Lector Red133999
ROTWILD +R.S2 Edition134999
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 1 Dura Ace135999
MUSEEUW BIKES +MF-1136200
BOTTECCHIA 8AVIO R 640136500
FOCUS +IZALCO TEAM 1.0144999
FOCUS +IZALCO TEAM 2.0144999
GIANT +TCR Advanced SL 2144999
BIANCHI +OLTRE Ultegra Di2146990
CANNONDALE +SuperSix EVO 1 Dura Ace149999
BOTTECCHIA EMME 2 RS 09150000
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 850150000
BOTTECCHIA +CRONO R 985154500
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 840154500
FELT +F1 DI2154990
BOTTECCHIA SP9 R 750159000
BOTTECCHIA SP9 R 740165000
MUSEEUW BIKES +MF-1168200
FELT +AR 1169990
GIANT +TCR Advanced SL 1169999
CORRATEC +CCT Pro Dura Ace Di2174999
GIANT +TCR Advanced SL Rabobank176999
MUSEEUW BIKES +MF-XX178640
BOTTECCHIA EMME 2 RS 15183000
BIANCHI +OLTRE Dura Ace184990
BOTTECCHIA +EMME 2 RS 13187500
BIANCHI +OLTRE Super record199990
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 851201000
BOTTECCHIA CRONO R 990202500
CANNONDALE +SuperSix EVO Team209999
BOTTECCHIA +SP9 R 751211500
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 841217500
BOTTECCHIA CRONO R 986219000
CANNONDALE +SuperSix EVO Di2219999
BOTTECCHIA SP9 R 741228000
BIANCHI +OLTRE Dura Ace DI2239990
GIANT +TCR Advanced SL 0239999
BOTTECCHIA EMME 2 RS 14247500
BOTTECCHIA +EMME 2 RS 16247500
CANNONDALE +SuperSix EVO Ultimate259999
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign