Cyklodiskont.cz - Vy jezdíte, my hlídáme ceny Cyklodiskont.cz - E-shop pro pohodovou jízdu
Penco2017

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: Silniční kola

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

Silniční kola: Silniční kola určená pro jízdu po asfaltových komunikacích s výjimkou kol pro triatlon. Podmínkou zařazení do této kategorie jsou klasická silniční řídítka, tzv. „berany“.

ZnačkaModel kolaCena Kč
POLYGON HELIOS 200JR12380
POLYGON +HELIOS 10012480
POLYGON +HELIOS 20014480
GIANT +Avail 5 Triple16399
GIANT +Defy 5 Triple16399
GT +GTR SERIES 516499
POLYGON +HELIOS 30016910
FELT +F9516990
FELT +F9516990
FELT +Z9516990
LAPIERRE +AUDACIO 20017499
LAPIERRE +AUDACIO 200 L17499
GIANT +Defy 4 Triple17699
GT +GTR SERIES 418499
BOTTECCHIA +RS 11019500
PELL'S +AERON Sora19990
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL 230019990
GIANT +Avail 3 Triple19999
GIANT +Defy 3 Compact19999
GIANT +Defy 3 Triple19999
OLYMPIA +Speedy Plus20088
POLYGON +HELIOS C50020700
FELT +F8520990
FELT +F8520990
FELT +Z8520990
BOTTECCHIA +RS 11021750
FOCUS +CAYO EVO 3.021999
LAPIERRE +AUDACIO 30022499
AUTHOR +A 4422990
GT +GTR SERIES 322999
STEVENS +San Remo22999
OLYMPIA +Khers23760
APACHE +El Condor23990
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL Sora23990
GIANT +Avail 2 Triple23999
GIANT +Defy 2 Compact23999
GIANT +Defy 2 Triple23999
CORRATEC +Dolomiti Tiagra23999
CORRATEC +Dolomiti Tiagra23999
POLYGON HELIOS 40024170
PELL'S AERON Veloce24980
LAPIERRE +AUDACIO 400 CP24999
LAPIERRE +AUDACIO 400 L24999
LAPIERRE +AUDACIO 400 TP24999
FOCUS +CAYO EVO 2.024999
GHOST +Race 490024999
BOTTECCHIA DUELLO R 20025500
FOCUS +VARIADO 3.025900
AUTHOR +A 5526990
PELL'S +AERON Tiagra26990
BMC +StreetRacer SR01, Shimano Tiagra27500
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL DAMA BIANCA LADY Sora27990
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL Tiagra27990
GIANT +Avail 1 Compact27999
GIANT +Defy 1 Compact27999
BOTTECCHIA +DUELLO R 22028500
BOTTECCHIA P10 PISTA28500
BMC +Pure PR02, Shimano Tiagra29900
FOCUS +VARIADO 2.029900
PELL'S +AERON 10529990
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL Xenon29990
FELT +Z629990
CANNONDALE +CAAD8 6 Tiagra29999
CANNONDALE +CAADX 6 Tiagra29999
CORRATEC +Dolomiti 10529999
CORRATEC +Dolomiti 10529999
CORRATEC +Dolomiti 105 Miss C29999
GT +GTR SERIES 229999
GHOST +Race 500029999
STEVENS +Stelvio29999
CANNONDALE +Synapse Alloy Women's 6 Tiagra29999
FOCUS +VARIADO 1.0 CP29999
POLYGON +HELIOS 50030590
FELT F7530990
FELT +F7530990
FELT +Z7530990
FOCUS +VARIADO 1.0 TRP30999
BOTTECCHIA +DUELLO R 23031500
GIANT +TCR 1 Compact31699
BIANCHI +Via NIRONE 7 AL 10531990
STEVENS +Pista31999
PELL'S AERON Centaur32980
APACHE +Eagle32990
FELT +F632990
PELL'S +R-Six Tiagra32990
STEVENS +Impala 10532999
OLYMPIA +Karbo34474
BIANCHI +IMPULSO Veloce34990
LAPIERRE +AUDACIO 50034999
LAPIERRE +AUDACIO 500 CP34999
CANNONDALE +CAAD8 5 10534999
CANNONDALE +CAADX 5 10534999
BMC +StreetRacer SR01, Shimano 10535500
PELL'S +AERON Rival35970
FELT +F535990
FOCUS +CAYO 3.035999
FOCUS +CULEBRO 1.0 CP35999
CORRATEC +Forcia 10535999
CORRATEC +Forcia 10535999
GIANT +TCR Composite 3 Compact36699
BIANCHI +IMPULSO 10536990
FOCUS +CULEBRO 1.0 TRP36999
GIANT +Defy Composite 336999
CORRATEC +Dolomiti Ultegra36999
CORRATEC +Dolomiti Ultegra36999
BMC +Pure PR02, Shimano 10537900
FELT +Z537990
GT +GTR SERIES 137999
OLYMPIA +Ego38837
POLYGON +HELIOS 60038910
FELT +F5538990
CANNONDALE +CAAD10 5 105 Compact / Triple38999
CANNONDALE +CAAD10 5 105 Compact / Triple38999
BMC +Pure PR01, Shimano 10539900
PELL'S +R-Six 10539990
STEVENS +Aspin 3x1039999
STEVENS +Aspin CT39999
CANNONDALE +CAAD10 Women's 5 10539999
FOCUS +CAYO 2.039999
FOCUS +IZALCO DONNA 3.039999
GHOST +Race 600039999
FOCUS +CAYO 1.041999
GIANT +TCR 0 Compact41999
GIANT +TCR Composite 2 Compact41999
LAPIERRE +AUDACIO 70042999
STEVENS +Impala Ultegra42999
LAPIERRE +SENSIUM 100 CP42999
LAPIERRE +SENSIUM 100 L42999
LAPIERRE +SENSIUM 100 TP42999
POLYGON +HELIOS 70043020
BOTTECCHIA 8AVIO R 60043500
GIANT +Avail Composite 244699
GIANT +Defy Composite 244699
FELT +AR 544990
BIANCHI +IMPULSO Ultegra44990
CORRATEC +Forcia Ultegra44999
CORRATEC +Forcia Ultegra44999
GT +GTR CARBON PRO44999
AUTHOR +CA 5545990
CORRATEC +Corones Ultegra Miss C45999
CORRATEC +Corones Ultegra SL45999
CORRATEC +Corones Ultegra SL45999
BOTTECCHIA +8AVIO R 61046500
PELL'S +SEVEN 10547980
FOCUS +IZALCO PRO 4.0 CP47999
FOCUS +CAYO LTD.48999
FOCUS +IZALCO PRO 4.0 TRP48999
BMC +RoadRacer SL01, Shimano Tiagra49500
BMC +StreetRacer SR01, Shimano Ultegra49500
PELL'S +R-Six Ultegra49990
CANNONDALE +CAAD10 3 Ultegra49999
CANNONDALE +CAAD10 3 Ultegra49999
GHOST +Race Lector Comp49999
CANNONDALE +SuperSix 6 Apex49999
CANNONDALE +Synapse Carbon 6 Apex49999
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 80051000
FELT +Z451990
FELT +F452790
FOCUS +IZALCO DONNA 2.052999
FOCUS +IZALCO ERGORIDE 4.052999
GIANT +TCR Composite 1 Compact53999
BOTTECCHIA +8AVIO R 61554000
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 81054000
BIANCHI +SEMPRE Veloce54990
FOCUS +IZALCO PRO 3.054999
BIANCHI +SEMPRE 10555990
MUSEEUW BIKES +MC-856000
GIANT +Defy Composite 156999
STEVENS +Sara56999
STEVENS +Xenon 3x1056999
STEVENS +Xenon CT56999
PELL'S +SEVEN Ultegra57990
CANNONDALE +SuperSix 5 105 Compact / Triple57999
CANNONDALE +SuperSix 5 105 Compact / Triple57999
CANNONDALE +Synapse Carbon 5 105 Compact / Triple57999
CANNONDALE +Synapse Carbon 5 105 Compact / Triple57999
CANNONDALE +Synapse Women's Carbon 5 10557999
BMC +RoadRacer SL01, Shimano 10558500
FELT +AR 458990
GALAXY +STAR58990
MUSEEUW BIKES +MC- Donna59200
POLYGON +HELIOS 80059240
AUTHOR +CA 6659990
FOCUS +IZALCO ERGORIDE 3.059999
CANNONDALE +SuperX 4 RIVAL59999
GIANT +TCR Advanced 3 Double59999
POLYGON HELIOS 800 TR61870
ROTWILD +R.S2 Comp61999
MUSEEUW BIKES +MC-662200
APACHE +Victorio62990
LAPIERRE +SENSIUM 300 CP62999
LAPIERRE +SENSIUM 300 TP62999
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 81564500
BIANCHI +SEMPRE Ultegra64990
CORRATEC +CCT Team Ultegra64999
CORRATEC +CCT Team Ultegra64999
LAPIERRE +XELIUS 200 CP64999
LAPIERRE +XELIUS 200 DB64999
BOTTECCHIA 8AVIO R 62566000
CORRATEC +CCT Pro Ultegra Miss C66999
GIANT +Defy Advanced 2 Compact66999
BOTTECCHIA 8AVIO R 62067500
FOCUS +IZALCO PRO 2.067999
GHOST +Race Lector Team67999
BIANCHI +INFINITO DAMA BIANCA 10568990
BIANCHI +INFINITO 10568990
BIANCHI +INFINITO Veloce68990
BMC +RoadRacer SL01, Shimano Ultegra69500
FELT +F369990
GT +GTR CARBON ELITE69999
CANNONDALE +SuperX 3 Ultegra69999
GIANT +TCR Advanced 2 Compact/Double69999
MUSEEUW BIKES +MC-870900
MUSEEUW BIKES +MC-672000
FOCUS +IZALCO PRO 1.072999
FELT +Z373990
ROTWILD +R.S2 Pro73999
STEVENS +Xenon Di273999
PELL'S +SEVEN Chorus74990
CANNONDALE +CAAD10 1 Dura Ace74999
CORRATEC +CCT Team Ultegra Di274999
CORRATEC +CCT Team Ultegra Di274999
GHOST +Race Lector Pro74999
LAPIERRE +SENSIUM 400 CP74999
CANNONDALE +SuperSix 3 Ultegra Compact / Triple74999
CANNONDALE +SuperSix 3 Ultegra Compact / Triple74999
CANNONDALE +SuperSix Women's 3 Ultegra74999
CANNONDALE +Synapse Carbon 3 Ultegra Compact / Triple74999
CANNONDALE +Synapse Carbon 3 Ultegra Compact / Triple74999
BOTTECCHIA SP9 R 71575000
MUSEEUW BIKES +MC- Donna76800
MUSEEUW BIKES +MC- Donna76800
MUSEEUW BIKES +MC-677800
BMC +Pure PR01, Shimano Ultegra77900
AUTHOR +CA 66e77990
FELT +F2 Ult DI278990
LAPIERRE +XELIUS 400 FDJ CP78999
LAPIERRE +XELIUS 400 FDJ DB78999
BMC +RaceMachine RM01, Shimano Ultegra79500
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 82579500
FELT +F2 Dura Ace79990
GIANT +Defy Advanced 1 Compact79999
FOCUS +IZALCO DONNA 1.079999
FOCUS +IZALCO ERGORIDE 2.079999
GIANT +TCR Advanced 1 Double79999
POLYGON +HELIOS 800X80720
BOTTECCHIA 8AVIO R 63081000
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 82081000
BIANCHI +SEMPRE Athena81990
OLYMPIA +Ikon82512
FELT +AR 384990
BIANCHI +INFINITO Athena84990
FOCUS +CAYO EVO 1.084999
BIANCHI +INFINITO Ultegra87990
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 3 Ultegra Compact / Triple87999
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 3 Ultegra Compact / Triple87999
GIANT +TCR Advanced SL 3 Compact87999
LAPIERRE +XELIUS 700 CP87999
LAPIERRE +XELIUS 700 DB87999
BOTTECCHIA SP9 R 72588500
MUSEEUW BIKES +MC-289000
FOCUS +IZALCO TEAM 4.089999
BOTTECCHIA SP9 R 72091500
OLYMPIA +Boost91800
CORRATEC +CCT Team Dura Ace93999
CORRATEC +CCT Team Dura Ace93999
BMC +RoadRacer SL01, Shimano Ultegra DI294500
FELT +AR 294990
PELL'S +SEVEN DuraAce95890
BOTTECCHIA CRONO R 97096000
FOCUS +IZALCO ERGORIDE 1.096999
GIANT +TCR Advanced 0 Double96999
POLYGON +HELIOS 90097670
GT +GTR CARBON TEAM99999
BOTTECCHIA EMME 2 RS 06100500
BMC +TeamMachine SLR01, Shimano Ultegra101500
BOTTECCHIA 8AVIO R 621102000
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 830102000
CANNONDALE +SuperSix Ultegra Di2102999
BOTTECCHIA CRONO R 975103500
BIANCHI +SEMPRE Ultegra Di2103990
MUSEEUW BIKES +MF- Lugano104400
CANNONDALE +SuperX 2 SRAM RED104999
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 2 Red104999
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 2 Red104999
AUTHOR +CA 88105990
BIANCHI INFINITO Chorus105990
CORRATEC +CCT Pro Dura Ace Miss C106999
APACHE +Gila Monster109990
BIANCHI +SEMPRE Sram RED109990
BMC +RaceMachine RM01, SRAM Red111500
BOTTECCHIA SP9 R 730112500
MUSEEUW BIKES +MF-1113100
MUSEEUW BIKES +MC-2113500
BOTTECCHIA +EMME 2 RS 11114000
BOTTECCHIA +SUPER 8AVIO R 821114000
BIANCHI INFINITO Ultegra Di2114990
BOTTECCHIA +EMME 2 RS 10115500
BMC +RaceMachine RM01, Shimano Ultegra DI2115500
AUTHOR +CA 77115990
FELT +Z2115990
MUSEEUW BIKES +MF-5118000
FOCUS +IZALCO TEAM 3.0119999
BOTTECCHIA 8AVIO R 650120000
BOTTECCHIA CRONO R 980121500
CANNONDALE +SuperSix EVO 2 SRAM Red122999
CANNONDALE +SuperSix EVO 2 SRAM Red122999
BOTTECCHIA SP9 R 721124500
LAPIERRE +XELIUS 900124999
CORRATEC +CCT Pro Dura Ace128999
CORRATEC +CCT Pro Dura Ace128999
BMC +TeamMachine SLR01, SRAM Red130500
BOTTECCHIA EMME 2 RS 12133500
BMC +TeamMachine SLR01, Shimano Ultegra DI2133500
BIANCHI +OLTRE Chorus133990
GHOST +Race Lector Red133999
ROTWILD +R.S2 Edition134999
CANNONDALE +Synapse Hi-MOD 1 Dura Ace135999
MUSEEUW BIKES +MF-1136200
BOTTECCHIA 8AVIO R 640136500
FOCUS +IZALCO TEAM 1.0144999
FOCUS +IZALCO TEAM 2.0144999
GIANT +TCR Advanced SL 2144999
BIANCHI +OLTRE Ultegra Di2146990
CANNONDALE +SuperSix EVO 1 Dura Ace149999
BOTTECCHIA EMME 2 RS 09150000
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 850150000
BOTTECCHIA +CRONO R 985154500
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 840154500
FELT +F1 DI2154990
BOTTECCHIA SP9 R 750159000
BOTTECCHIA SP9 R 740165000
MUSEEUW BIKES +MF-1168200
FELT +AR 1169990
GIANT +TCR Advanced SL 1169999
CORRATEC +CCT Pro Dura Ace Di2174999
GIANT +TCR Advanced SL Rabobank176999
MUSEEUW BIKES +MF-XX178640
BOTTECCHIA EMME 2 RS 15183000
BIANCHI +OLTRE Dura Ace184990
BOTTECCHIA +EMME 2 RS 13187500
BIANCHI +OLTRE Super record199990
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 851201000
BOTTECCHIA CRONO R 990202500
CANNONDALE +SuperSix EVO Team209999
BOTTECCHIA +SP9 R 751211500
BOTTECCHIA SUPER 8AVIO R 841217500
BOTTECCHIA CRONO R 986219000
CANNONDALE +SuperSix EVO Di2219999
BOTTECCHIA SP9 R 741228000
BIANCHI +OLTRE Dura Ace DI2239990
GIANT +TCR Advanced SL 0239999
BOTTECCHIA EMME 2 RS 14247500
BOTTECCHIA +EMME 2 RS 16247500
CANNONDALE +SuperSix EVO Ultimate259999
id

tsbohemia

id

id

CykloŠkoda - Přilby a brýle Kask

nachazel

BP BP BP BP
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign